Julia to najpiękniejsza dziewczyna w Rosji. Trudno oderwać od niej wzrok

Dziewczyna zachwyca naturalnym pięknem.
Julia to najpiękniejsza dziewczyna w Rosji. Trudno oderwać od niej wzrok
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/polyachihinayulia/)
19.04.2018

Wiele osób postrzega świat modelingu bardzo stereotypowo, podobnie jak same modelki i dziewczyny biorące udział w konkursach miss. Są przekonane, że wszystko przychodzi im łatwo, a sukces zawdzięczają szczęściu. Najnowsza Miss Rosji udowadnia, że jest inaczej. Ona sama ciężko pracowała na ten tytuł. Nawet teraz, gdy już osiągnęła jeden ze swoich celów, nadal dużo od siebie wymaga.

Zobacz także: Jakie dziewczyny wygrywały konkurs Miss Polski w poprzednich latach? Mamy zdjęcia, które mogą Cię zdziwić

Julia Polacichina ma 18 lat, a od sześciu uczestniczy w różnych pokazach i konkursach. Jej praca i determinacja przyniosły efekt nie tylko w postaci tytułu Miss Rosji. Dziewczyna ma na koncie także inne tytuły: Miss Czuwaszji, Miss Wołgi i Miss Bikini.

Swoją przyszłość Julia wiąże z modelingiem, chociaż ma również zamiar studiować. Dziewczyna dostała się na studia dziennikarskie. W wolnym czasie uczy się angielskiego, ponieważ uważa, że dobra modelka powinna posługiwać się przynajmniej jednym językiem obcym. Jeżeli chodzi o zainteresowania, uwielbia sport.

Dziewczyna z wyglądu nie przypomina współczesnych „sztucznych” kobiet. Ma naturalny kolor włosów (a przynajmniej takie wrażenie sprawia), jej twarz nie nosi śladów zabiegów, a usta są naturalnie małe.

Julię możemy podziwiać na Instagramie. Jak wam się podoba?

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 13:17
Jedna z wielu, jakie spotykam na ulicy. Nic specjalnego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.04.2018 06:13
Bardzo ładna, mysle jednak, ze w dzisiejszym swiecie i ona prędzej czy pozniej podda sie operacjom powiększenia tego i tamtego bo tego bedą wymagać, jak większość modelek. Oby nie szła ta droga :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.04.2018 22:42
Ładna ale nie wyróżnia się urodą
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2018 22:03
Zwyczajna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2018 22:02
Zwyczajna.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie