Które polskie celebrytki uprawiały seks z szejkami? Dziś premiera książki Piotra Krysiaka pt. „Dziewczyny z Dubaju”

Autor zdradza, że chodzi o znane nazwiska. Sugeruje wyraźnie, o kogo chodzi i opisuje proceder werbowania.
Które polskie celebrytki uprawiały seks z szejkami? Dziś premiera książki Piotra Krysiaka pt. „Dziewczyny z Dubaju”
Fot. iStock
18.04.2018

Jakiś czas temu media żyły wieścią na temat modelek i celebrytek, które jeździły do Dubaju w charakterze pań do towarzystwa oraz luksusowych prostytutek. Wyszła ona na jaw dzięki screenom rozmów internetowych, podczas których ustalano warunki. Okazało się, że podziwiane przez nas gwiazdy wcale nie żyją z tego, co same zarobią. Drogie gadżety i luksusowe ubrania są prezentami od arabskich szejków, którzy hojnie wynagradzają spełnianie wyuzdanych zachcianek. Słyną oni z zamiłowania do różnych perwersji.

Zobacz także: Awantura o nowy suplement diety Anny Lewandowskiej. „Wstydź się kobieto”

Sprawa tak naprawdę dopiero nabiera rozgłosu. Dziś premierę ma książka dziennikarza Piotra Krysiaka – „Dziewczyny z Dubaju”. Opowiada ona o polskich gwiazdkach, które są zamieszane w prostytucję. Dzieło powstało w oparciu o dokumentację sądową. Niewykluczone, że stanie się hitem. Wszyscy od dawna zastanawiają się, które dziewczyny jeździły do Dubaju. Krążą pogłoski, że chodzi o bardzo znane nazwiska. „Dziewczyny z Dubaju” odsłaniają świat dobrze prosperującego i świetnie zorganizowanego seks-biznesu. To świat klientów, ekskluzywnych prostytutek, wreszcie bezwzględnych i przebiegłych sutenerek, a wśród nich córki znanego muzyka rockowego. To nie jest powieść o miłości. To książka o brudnym świecie ekskluzywnego seksu, narkotyków i bardzo dużych pieniędzy. To nie jest literacka fikcja. To wszystko zdarzyło się naprawdę” - czytamy opis na stronie empik.com.

Autor księżki ustalił, że jedną z dziewczyn jest  uczestniczka popularnego programu „Top Model”. „Jedna z nich wygrała nawet konkurs Miss Polonia, druga zdobyła kilka europejskich tytułów, inna była uczestniczką popularnego programu „Top Model”, kolejna zagrała epizod w filmie „Sfora”, a jeszcze inna, jak pisała prasa, została dziewczyną popularnego serialowego aktora” – czytamy komentarz Krysiaka na jednym z popularnych portali plotkarskich. Według jego ustaleń za jeden dzień otrzymywały nawet 500 euro. Ujawnia on również, że jedna modelka wyciągnęła z wyjazdu aż 200 tys. euro

Najbardziej szokuje jednak to, że dziewczyny były w związkach. Niektóre miały nawet mężów. Oczywiście partnerzy o niczym nie mieli pojęcia. „Miały chłopaków, partnerów, a niektóre nawet mężów i dzieci. Żaden z nich nie wiedział, co naprawdę robi jego wybranka. Większość twierdziła, że jeździ na sesje fotograficzne, targi motoryzacyjne czy budowlane. Nawet kilkutygodniowy pobyt w kurorcie pełnym milionerów potrafiły wytłumaczyć akcją promocyjną ekskluzywnych marek, podczas której miały jedynie prezentować ubrania czy rozdawać ulotki” – zdradza dziennikarz.

Krysiak w swojej książce opisuje również proceder werbowania dziewczyn. Niewykluczone, że wstrząśnie ona warszawskim światkiem celebrytek. Teraz wszyscy czekamy na nazwiska.

Jak myślicie, kto jeździł do Dubaju? Kontrowersyjną książkę można kupić w salonach Empik za 29,99 zł.

Polecane wideo

Komentarze (25)
Ocena: 4.72 / 5
gość (Ocena: 5) 20.01.2020 10:07
I tak naprawdę to problem ich i ich bliskich - ludzie sę szmacą za dużo mniejsze pieniądze - wystrczy popatrzeć na europosłów z KO
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.10.2018 20:33
Takiej bym palcem nie ruszył Jaki ten swiat popsuty Co robi pieniądz Światem rządzi pieniadz i d.
odpowiedz
DUSZA (Ocena: 1) 25.09.2018 13:35
TRZY RZECZY ZAWSZE RZĄDZIŁY ŚWIATEM=WŁADZA,DUPA I PPENIĄDZE.
zobacz odpowiedzi (1)
Samosia (Ocena: 2) 24.09.2018 23:54
To tylko świadczy o jakości mężczyzn w Polsce - Jeśli te Pani były dziewczynami, narzeczonymi a wręcz żonami a uciekały do arabów to trzeba sobie zadać pytanie: przed kim uciekały i dlaczego próbowały wybić się na niepodległość? Współczuję tym Paniom takich facetów- Żadna kobieta nie będzie robić takich rzeczy jeśli ma przy sobie oddanego mężczyznę a nie zwykłego wała któremu wręcz należy przyprawić rogi.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.06.2018 20:46
Pani stręczycielka powinna z pierdla nie wyjść.a panie (top modelki powinny być nacęzurowane.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie