Małgorzata Godlewska pokazała fanom, jak tańczy. To po prostu TRZEBA zobaczyć

Jak jej poszło?
Małgorzata Godlewska pokazała fanom, jak tańczy. To po prostu TRZEBA zobaczyć
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/malgorzatagodlewska_official/)
12.04.2018

Małgorzata Godlewska i jej siostra Esmeralda pojawiły się w mediach kilka miesięcy temu i od tego czasu wiele się zmieniło w ich życiu. Dają występy na żywo, działają w mediach społecznościowych i nagrały teledysk. Nie odmówiły nawet występu jako roznegliżowane pogodynki. Jednak ich cała aktywność jest postrzegana raczej negatywnie. Z pewnością nie pomagają im skąpe stroje i przerysowane makijaże.

Zobacz także: HIT INSTAGRAMA: Posłuchaj, jak Małgorzata Godlewska śpiewa piosenkę Celine Dion

Mimo wszystko trudno nie zauważyć, że Małgorzata naprawdę pasjonuje się śpiewem. Na Instagramie Godlewskiej znajduje się wiele nagrań popularnych utworów w jej wykonaniu. Dlatego nie można zarzucić dziewczynie, że próbuje się wylansować tylko po to, aby stać się gwiazdą jakiegokolwiek formatu. Niewykluczone, że pokazywanie się w mediach przy okazji różnych akcji ma na celu wypromowanie jej jako piosenkarki, a nie jednej z tych osób, które chcą robić cokolwiek, aby tylko było o nich głośno. Wskazują na to wspomniene wcześniej nagrania, dawanie występów na żywo oraz teledysk.

Z drugiej strony istnieje poważna przeszkoda w osiągnięciu tego celu. Jest nim braku talentu do śpiewu. Nawet przy największej sympatii do celebrytki nie można powiedzieć, że potrafi to robić. Niewykluczone jednak, że coś się zmieni za jakiś czas.

Na Istagramie siostry Godlewskiej pojawiło się nagranie. Na pierwszy rzut oka obrazuje ono studio, w którym Małgorzata uczy się scenicznego ruchu... pod okiem profesjonalisty. Czyżby zaczęła na poważnie podchodzić do robienia kariery na rynku muzycznym? Niewykluczone, że bywalcy jej koncertów wkrótce zobaczą brawurowy popis. Do tego przydałyby się także lekcje śpiewu. Ale kto wie, może Małgorzata i tym nas zaskoczy?

Internauci nie byli tak krytyczni, jak zawsze.

- Tańczy pani lepiej niż śpiewa, taktuje to jako komplement

- Ciut za sztywno ręce a tak jest progres jeśli chodzi o taniec

- Super!

- Po co te hejty ? Jak dla mnie całkiem spoko

- To ty już lepiej tańcz 

- Taniec spoko , ale śpiew mi się nie podoba. Ale no są różne gusta

- Wspaniale ! Duży progres od poprzedniego filmiku już nie mogę się doczekać aż będzie nam dane się spotkać na koncercie ! krakow czeka !

- Praca,praca,praca! Jest dość sztywno,ale nie najgorzej

- Wow! To było czarujące Ma pani bardzo zgrabne ciało, takie ruchy pasują do pani i uważam że takie występy taneczne byłyby o niebo lepsze od wyłącznie wokalnych

- A ja oceniam to bardzo pozytywnie  Podziwiam jedno. Doświadczyłem, i doświadczam negatywnej krytyki również ze względu na śpiew który jest moim marzeniem z którym wiąże tak naprawdę nie tylko życie, ale i jego istnienie. Kiedy dopadły mnie po raz kolejny moje "wewnętrzne demony" złamało mnie to na dość długi czas. Mam nadzieję że uda ci/pani spełnić się swoje marzenia. Podziwiam za siłę przy tak wielkiej fali krytyki. Jednocześnie czytając wiele komentarzy bez urazy dla ludzi ale mam wrażenie jakby pisały to potwory, chcące zdeptać, zabić człowieka który nie zrobił im żadnej krzywdy. Mało tego, nawet nie znają go osobiście

 

I jak mi Kochani poszło ?️️️

Post udostępniony przez Małgorzata Godlewska (@godlewska_gosia)

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.04.2018 22:07
Nawet za dopłatą nie poszłabym na ich koncert. Wolę mieć sprawny słuch niż pieniądze, a przy ich śpiewie łatwo ogłuchnąć. Taniec nie jest idealny, ale 10000x lepszy niż ten śpiew. Nawet uważam, że to nagranie z tańcem psuje końcówka jak godlewska otwiera usta i wydaje z siebie ten straszny dźwięk.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2018 02:43
Tyle talentów w jednej osobie ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo