Ile trzeba zapłacić za trening w Healthy Center Anny Lewandowskiej? Sprawdź, czy Cię stać

Tanio nie jest.
Ile trzeba zapłacić za trening w Healthy Center Anny Lewandowskiej? Sprawdź, czy Cię stać
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
07.04.2018

Anna Lewandowska to obecnie jedna z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających kobiet w Polsce. Co prawda mówi się, że wiele zawdzięcza nazwisku sławnego męża, ale trzeba jej przyznać – wykorzystuje je perfekcyjnie. Chociaż mogłaby już nic więcej nie robić, decyduje się na coraz to nowsze przedwsięwzięcia. Jednym z nich jest Healthy Center by Ann.

Zobacz także: 15 pytań, które wszyscy chcieliby zadać Annie Lewandowskiej

Jeżeli chodzi o przepisy na zdrowe dania i przekąski, może skorzystać z nich każda z nas. Ale inaczej przedstawia się sprawa ze sklepem internetowym oraz usługami w centrum. Zarówno te pierwsze, jak i drugie nie należą do tanich, zwłaszcza jeżeli porówna się je z podobnymi produktami oraz usługami dostępnymi na warszawskim rynku.

 

W Healthy Center by Ann praca wre. Nasi trenerzy pracują między innymi nad poprawą ogólnej formy fizycznej, poprawie mobilności oraz modelowaniu sylwetki. Dziś @annalewandowskahpba prowadziła z @miss_zi trening wzmacniający z elementami technik karate. Zosia na co dzień ćwiczy z @kuba_healthy_team i pilnie uczy się technik i przy tym pracuje nad poprawą kondycji i wzmocnieniem swojego ciała. #HealthyCenterbyAnn #personal #training #joga #ems #stretching #fizjoterapia #dieta #badania #rehabilitacja #konsultacje #trening #trenerpersonalny #specjalisci #healthyteam #hpba #hcba #AnnaLewandowska #WorkLifeBalance #TrainingbyAnn #AnnaLewandowska #Motivation_by_Ann #ćwiczenia #ćwiczymy #training #exercise #trainingapp #motywacja #motivation #success #workout #fitness

Post udostępniony przez Healthy Center by Ann (@healthycenterbyann)

Oferta Healthy Center by Ann

Pakiet 10 treningów w centrum Anny Lewandowskiej kosztuje 2000 zł. Ale i tak opłaca się bardziej niż pojedyncze spotkania. Za jeden godzinny trening trzeba zapłacić 250 zł. Pierwszy trening, który trwa 90 minut, kosztuje 300 zł. Jest też dostępna opcja przygotowania planu treningowego wraz z konsultacją oraz treningiem. Osoba, ktora się na nią zdecyduje, zapłaci 600 zł.

Miesięczny karnet na siłownię w Warszawie z nieograniczonym dostępem kosztuje w granicach 100 – 150 zł. Jeżeli chodzi o jeden trening, to jego cena wynosi około 150 zł.

Centrum Lewandowskiej to miejsce, w którym można też wyleczyć kontuzję. W tym celu oferta przewiduje trening funkcjonalny. Jego cena to 200 zł za godzinę. Tymczasem w Warszawie znajdziemy fizjoterapeutów, którzy biorą 100 zł za wizytę.

 

FIZJOTERAPIA w Healthy Center by Ann. Nie tylko pomagamy w bólu i kontuzjach, ale także uczymy rozumieć Twoje ciało i wykorzystywać jego potencjał, żebym zapobiegać uszkodzeniom i przeciążeniom. W Healthy Center by Ann możesz liczyć na profesjonalną opiekę najlepszych specjalistów medycyny sportowej od lat współpracujących z profesjonalistami na szczeblu klubów i reprezentacji kraju. W Healthy Center by Ann oferujemy fizjoterapię i rehabilitację (również sportową), terapię tkanek miękkich, kinesiotaping oraz suche igłowanie. Zapraszamy! #HealthyCenterbyAnn #personal #training #joga #ems #stretching #fizjoterapia #dieta #badania #rehabilitacja #konsultacje #trening #trenerpersonalny #specjalisci #healthyteam #hpba #hcba #AnnaLewandowska #WorkLifeBalance #TrainingbyAnn #AnnaLewandowska #Motivation_by_Ann #ćwiczenia #ćwiczymy #training #exercise #trainingapp #motywacja #motivation #success #workout #fitness

Post udostępniony przez Healthy Center by Ann (@healthycenterbyann)

Healthy Center by Ann oferuje także zajęcia z jogi. W Warszawie jedna sesja kosztuje niecałe 50 zł. Tymczasem u Lewandowskiej pierwsze, trwające godzinę zajęcia uszczuplą nasz budżet o 300 . Za kolejne zajęcia zapłacimy już mniej, bo 200 zł, ale to i tak około 4 razy więcej niż w innej sportowej placówce w stolicy. Można też kupić pakiet 10 sesji za 1800 zł.

Dla tych osób, które preferują bieganie, jest dostępna opcja biegania pod okiem trenera zatrudnionego u Lewandowskiej. Za godzinę trzeba zapłacić 150 zł. To około 50 zł mniej, niż zapłaciłybyśmy w innym miejscu.

Wybrałybyście się do Healthy Center by Ann?

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2018 21:25
Powaliło kobitę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2018 16:52
Wyskakuje z takimi cenami że szok a potem się dziwi, że ludzie uważają ją za pazerną i odklejoną od rzeczywistości
odpowiedz
obeah (Ocena: 5) 07.04.2018 11:37
musiałą by mi zapłacić abym skorzystałą z jej usług, jest zerem a nie autorytetem na temat ćwiczeń, ale spoko niech zarabia na bogolach
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.04.2018 08:20
Fajnie, że Lewandowska robi coś i ciagle się rozwija, a nie tylko wydaje kasę męża jak Sara Boruc, jednak niech przestanie udawać że z jej usług może korzystać przeciętna Kowalska, bo ani na jej dietki, ani na jej treningi zwykłe Polki nie stać.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo