Lidia Stefanowicz – czy ma szansę na światową karierę?

Podczas imprezy Warsaw Fashion Streeet odbył się finał konkursu L’Oreal Casting Creme Gloss. Nasza faworytka, Lidia Stefanowicz, zajęła drugie miejsce. Czy okaże się ono przepustką do kariery w świecie mody?
Lidia Stefanowicz – czy ma szansę na światową karierę?
30.06.2009

Osiemnastoletnia Lidka Stefanowicz na Papilocie pojawiła się już dwukrotnie. Jako kochająca modę dziewczyna wzięła udział w akcji Wasza Szafa, przysyłając nam kilka swoich autorskich stylizacji stworzonych z myślą o tegorocznym sezonie wiosna – lato (jej pięć fenomenalnych zestawów możesz zobaczyć w osobnym artykule).

W niedzielę, podczas Warsaw Fashion Street, z wielką satysfakcją podziwiałyśmy Lidię na wybiegu, gdzie prezentowała się jako jedna z 10 kandydatek w konkursie zorganizowanym przez agencję New Age Models oraz L’Oreal Paris. Jako bardzo wysoka, szczupła, ale niewychudzona dziewczyna, po wybiegu poruszała się z ogromną gracją, roztaczając wokół siebie czar godny top modelki. Byłyśmy przekonane, że główną nagrodę (roczny kontrakt z agencją modelek) ma już w kieszeni. Jury (między innymi Agnieszka Maciąg, Dorota Wróblewska, Maciej Lisowski z New Age Models) zdecydowało się przyznać jej drugie miejsce, gwarantujące nagrodę w postaci udziału w kampanii prasowej linii farb do koloryzacji włosów L’Oreal Casting Creme Gloss.

Z niecierpliwością czekamy na efekty jej pierwszej pracy jako modelki. Jesteśmy przekonane, że to fantastyczny początek kariery na wybiegu oraz przed obiektywem. Poniżej kilka zdjęć z konkursu oraz tuż po nim. Gratulujemy także dwóm pozostałym Laureatkom – Klaudii Karpińskiej oraz Klaudii Adaszewskiej.

Gabriela Mostowicz -Zamenhof

Zobacz także:

Anja Rubik i jej anorektyczne nogi na okładce "VOGUE’a"! Zobacz!

Anja, która ma już ugruntowaną pozycję w świecie mody, przebojem zdobywa kolejne okładki prestiżowego „Vogue’a”. Poprzednio pojawiła się na łamach koreańskiej, niemieckiej i francuskiej edycji pisma, a w tym miesiącu możemy ją podziwiać na pierwszej stronie japońskiego wydania.

Jak poprawnie chodzić na wysokich obcasach?

Oto szybki kurs poruszania się na obcasach (nawet tych kosmicznie wysokich) – dekalog 10 reguł, których NIGDY nie wolno ci złamać!

Polecane wideo

Komentarze (169)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 18:52
tbgoYv hcyqfsryeryb
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 21:23
Whoever wrote this, you know how to make a good artcile.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 13:42
pFfG13 hqnvheuhbjqi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 09:25
That’s not just logic. That’s rlaely sensible.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.09.2010 17:40
no no... siostrzyczka Lidki nieźle ją promuje na papilocie :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie