Maciej Stuhr dostał list z pogróżkami! „Żebyś zdechł!”

Kobieta, która podpisała się jako Monika, życzyła aktorowi śmierci.
Maciej Stuhr dostał list z pogróżkami! „Żebyś zdechł!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maciej_stuhr/)
03.04.2018

W ostatnich miesiącach Maciej Stuhr jest bardziej kojarzony ze swoich wypowiedzi politycznych oraz udziału w manifestacjach niż z dorobku zawodowego. Jego żarty dotyczące bieżących wydarzeń przez wielu są uznawane za przekroczenie granic, chociaż nie brakuje tych, których bawią. Niedawno pisałyśmy o komentarzach Stuhra podczas rozdania Orłów. Więcej możecie przeczytać na ten temat tutaj.

Podczas świąt wielkanocnych Maciej Stuhr zamieścił w mediach społecznościowych list od hejterki, która zwróciła się do niego w kilku bardzo dosadnych i obraźliwych słowach, a na koniec życzyła mu śmierci. List został napisany na zwykłej kartce i jest bardzo niestaranny. Autorka podpisała się jako Monika. Aktor nad zdjęciem na Instagramie zamieścił napis: „Korespondencja świąteczna. Pani Monika zadała sobie trud, znalazła adres teatru, kupiła kopertę i znaczek. Wesołego Alleluja!”

Internauci napisali wiele komentarzy pod zdjęciem listu. Wbrew pozorom, opinie są podzielone. Niektórzy uważają, że taki czyn jest poniżej ludzkiej godności, a inni radzą przemyślenie swojego zachowania. Pojawiło się również kilka wypowiedzi sugerujących, że Maciej Stuhr sam napisał list, a potem opublikował go w mediach, aby zaistnieć jeszcze bardziej.

Poniżej publikujemy komentarze, które pojawiły się na Instagramie Macieja Stuhra.

- Siejesz burze, a potem dziwisz się że zebrałes wiatr. Ech naiwniaku myślacy ze działasz w wyższej sprawie

- Nie oglądam mediów ale jeżeli ta osoba "maciej struh" jest taki jak piszą w internecie to WASI DZIADOWIE I PRADZIADKOWIE w grobie się przewracją!!! Wasi pradziadkowie walczyli o wolność polski a ten człowiek nie potrafi chociażby tej historii usznaować.. aż się dziwie że są ludzie ktorzy cie wspierają!!

- Co za wszawy babsztyl , Panie Maćku ten jad zatruje tych co sie nim posługują . Mam dla Pana wielki szacunek

- Potrafi zwrócić swoją uwagę

- Co nas nie zabije to wzmocni. Pozdrawiam serdecznie 

- Niektóre wypowiedzi tego Pana były żenujące. Zarty robić sobie ze śmierci ludzi, nie pasuje do tak inteligentnego aktora!

- A może warto zrobić rachunek sumienia ze swoich wypowiedzi? Czy warto było? Nie popieram tej pani ale niektóre Pana wypowiedzi nie były śmieszne a żenujące!

- Żal mi tej pani...

- Cała prawda o zdrajcy Stuhrze

- ­ Napisala to, potem wciagnela mohera i poszla walnac ze dwie zdrowaski na porannej mszy w toruniu u Tadka

- Przecież ona prawdę napisała trochę wulgarne słowa padły ale nie kłamała 

- Panie Stuhr, kij ma dwa końce, pamiętaj o tym. Zachowuj się jak przyzwoity aktor to i nikt ci nie będzie ubliżal. Jesteś przecież takim samym hejterem jak ta pani co do ciebie napisała , dokładnie takim samym, albo i gorszym. Bo więcej ludzi cię ogląda. Jesteś po prostu żałosnym 42 letnim smarkaczem udającym dorosłego, i wydaje ci się że jesteś dowcipny

- Szkoda, że niektórzy zapominają o szacunku do drugiego człowieka. To bardzo przykre, na co dzień i od święta...

- Albo ktoś chory psychicznie to napisał, albo Pan aby jeszcze bardziej zaistnieć sam sobie to wysłał. Obie mozliwosci możliwe. Choć jeżeli jest to faktycznie list od "Fanki" to widać że po obu stronach barykady nie brakuje chorych ludzi. PiS = KOD i PO. Otto von Bismarck mówił:" Dajcie Polakom wolność a sami się wybiją."

- Bujda... nie zdziwiłbym gdyby ten list wysłał sam do siebie aby mieć "pożywkę"...budka pod ambasadą rosyjską też miała być spalona przez kogoś innego

- Też uważam że na bank sam to napisał
­

- Wszystkim hejterom życzę spokojnych świąt. P. Maćku, taki "list" to nawet szkoda do kosza wrzucić. Jest jeszcze duża grupa ludzi, którzy rozumieją co "poeta miał myśli" Spokojnych Świąt
 

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.04.2018 18:45
Nie popieram tego, co zrobiła ta pani, o ile ona istnieje, a jej list nie jest fejkiem pana S. Ale ten pan tyle razy napluł na Polskę i Polaków, ze nawet jesli okaże się, że to prawdziwy list,ja powiem tyle, ciężko pan sobie zapracował na takiego plaskacza w pysk.
zobacz odpowiedzi (1)
Marie Rose (Ocena: 5) 03.04.2018 12:47
Dostać wiersz od samej Moniki! Szkoda tylko, że z pogróżkami. Najlepiej ją po prostu usunąć, hehehe (ddlc, kojarzy ktoś? ;-;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo