Channing Tatum rozstał się z żoną! Jaki jest powód?

Para poinformowała o wszystkim w mediach społecznościowych.
Channing Tatum rozstał się z żoną! Jaki jest powód?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/channingtatum/)
03.04.2018

Channing Tatum i jego żona Jenna Dewan przez lata byli uważani za parę idealną. Poznali się na planie filmu „Step up” w 2006 r. Trzy lata później stanęli na ślubnym kobiercu.

Nic nie zapowiadało, że się rozstaną. Mówiono o nich, że są jedną z najbardziej normalnych par w Hollywood. Doczekali się też córki – Everly. Obecnie dziewczynka ma 5 lat. Niestety pojawiła się informacja, że Channing i Jenna postanowili się rozstać. Zawiadomili o tym w mediach społecznościowych. Podobno decyzja została podjęta przez obie strony, a rozstanie przebiega zgodnie. Poza tym para ma zamiar utrzymywać dobre relacje ze względu na dziecko.

„Bardzo zakochaliśmy się w sobie wiele lat temu i przeżyliśmy razem wspaniałą podróż. Absolutnie nic nie zmieniło się w kwestii tego, że wciąż bardzo kochamy się nawzajem, ale miłość, jako piękna przygoda, zawiodła nas na inne ścieżki niż dotychczas” – pisze Channing. Na koniec dodał: „Nie będziemy więcej komentować tej sprawy i z wyprzedzeniem dziękujemy za uszanowanie naszej prywatności”.

Komentarz został podpisany przez Channinga i Jennę.

Myślicie, że zachowali się z klasą?

Zobacz także: Lewandowscy przekazali pół miliona złotych na cel charytatywny. Fani: „To ich tygodniówka, bez przesady z zachwytami”

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
singiel to wolnosc (Ocena: 5) 04.04.2018 09:27
Przeciesz nie bedzie cale zycie posowac matke swej corki tylko biedni ludzie zistaja razem przez cale zycie z biedy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2018 15:24
wciąż bardzo się kochają ale nie chca dalej być ze soba tylko się wolą rozstać .Głupie i chore podejscie ,świat oszalał.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.04.2018 11:12
o nie, wszyscy się rozstają :(
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie