Deynn i Majewski wzięli ślub?!

Marita Surma pochwaliła się zdjęciem w welonie.
Deynn i Majewski wzięli ślub?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/deynn/)
29.03.2018

Od czasu pamiętnego skandalu z Deynn i jej siostrą w roli głównej, minęły niecałe trzy miesiące. Marita Surma zapowiedziała wówczas swoim fanom, że znika z Instagrama. SMS-y upublicznione przez jej siostrę sprawiły bowiem, że od blogerki odwróciły się firmy kosmetyczne, a użytkownicy social mediów zalewali ją co chwilę obraźliwymi komentarzami i wiadomościami. Oberwało się również narzeczonemu Surmy – Danielowi Majewskiemu. Trener i jego dziewczyna postanowili usunąć się w cień i nie prowokować kolejnych publikacji na swój temat.

Zobacz także: Czy Deynn jest w ciąży?

Ci, którzy sądzili, że popularni influencerzy zniknęli z social mediów na zawsze, byli jednak w błędzie. 28 marca oboje postanowili bowiem wrócić do aktywności na swoich profilach.

Majewski zrobił to pierwszy. Zamieścił zdjęcie z psem owiniętym w amerykańską flagę i krótkim podpisem „Cześć”. Jego partnerka dodała podobną fotografię i niemal identyczny opis – zrobiła to jednak kilka godzin po swoim chłopaku.

Oboje zadbali o to, by ponownie zrobiło się o nich głośno, ponieważ Deynn wrzuciła dzisiaj kolejne zdjęcie. Tym razem pozuje na nim w welonie i całuje Daniela w usta. Podpis przy zdjęciu jest bardzo wymowny: „Zapomniałam dodać… Pani Majewska”.

Wszystko wskazuje zatem na to, że para w końcu się pobrała. Myślicie, że odbudują swój wizerunek i uda im się wrócić do pierwszej ligi polskich influencerów?

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.03.2018 12:42
gratuluje! dają rade mimo wrogości mediów :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 29.03.2018 22:07
Nigdy się nimi nie interesowałam, odkryłam ich istnieje kiedy Deynn zaczęła coś dukać u Kuby. Potem wyszły te afery wszystkie... kolesiówa, która na hasło 'oddaj mi pieniądze, które jesteś mi winna' odpowiada 'a weź sobie od starch, nic nei obiecywałam' to dno i metr mułu. Dlaczego o tym tu piszę? Miałam takie znajome w podstawówce - patologia wyniesiona z domu. Gardzę takimi ludzmi. Jeśli też taka jesteś (potencjalna czytelniczko) to przestan! :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.03.2018 21:26
No i kogo to obchodzi...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo