Poznajcie nową WAG. To Lana, żona Macieja Rybusa

Piękna?
Poznajcie nową WAG. To Lana, żona Macieja Rybusa
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/___lanochka___/)
20.03.2018

Maciej Rybus, polski piłkarz, który gra w rosyjskim klubie Lokomotiw Moskwa, wziął ślub. Jego wybranką została piękna Rosjanka – Lana. Ceremonia odbyła się kilka dni temu w Rosji. To wydarzenie jest sporym zaskoczeniem, ponieważ niedawno (w lutym) doszło do zaręczyn. A przynajmniej wtedy Rybus pochwalił się nimi w mediach społecznościowych.

Wszystkich zastanawia, kim jest piękna żona piłkarza. Wiadomo, że pracuje jako administratorka restauracji, w której zwykł jadać. Mieści się ona obok hotelu, w którym lubił się zatrzymywać. Tak doszło do spotkania. Podobno kobieta i mężczyzna od razu wpadli sobie w oko.

Lana na ślubie wystąpiła w dwóch kreacjach. Jedna z nich to typowy osetyjski strój ślubny. Całkowicie zakrywa on ciało panny młodej i jest bogato zdobiony haftem oraz drogocennymi kamieniami. Druga wpisuje się w kanon współczesnej mody ślubnej. Lana postawiła na koronki oraz krój syreny. W obu sukniach wygląda obłędnie.

Wiele na temat Lany można dowiedzieć się z jej profilu na Instagramie. Najwyraźniej lubi luksusowe ubrania, gadżety oraz podróże. Wydaje się pasować do grona WAGs – także z wyglądu.

Jak wam się podoba?

Zobacz także: Inspirujący styl WAGs

 

#weddingmaciejlana️

Post udostępniony przez Лана (@___lanochka___)

 

 

Post udostępniony przez Лана (@___lanochka___)

 

Истинное счастье – это мир в душе

Post udostępniony przez Лана (@___lanochka___)

 

Какой прекрасный сегодня день ️

Post udostępniony przez Лана (@___lanochka___)

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.03.2018 10:10
Hm wszyscy wiemy,że piłkarze zbyt inteligentni nie są,a przez niebotyczne zarobki mają ego wyższe niż burj chalifa w dubaju:-) więc panny muszą przede wszystkim wyglądać. Nie muszą robić nic,mają po prostu się pokazać. Dlatego często na partnerki wybierane są modelki.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 20.03.2018 23:10
WPAKOWALES SIE CHLOPIE W BAGNO!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Stara baba (Ocena: 5) 20.03.2018 21:19
Interesuje się każdym aspektem piłki kopanej i kiedyś czytałam, że Rybus często bywał w agencjach. Ciekawe, gdzie naprawdę poznał tę dziewczynę. :D (Podobno, oficjalnie w restauracji. ;))
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2018 20:33
Śliczna! Pzebija ją tylko Sara Carbonerro,a nasze polsko-ukrainskie waginy do pięt jej nie dorastają.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 20.03.2018 14:14
piękna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo