Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła. Kto wyglądał najlepiej, a kto najgorzej?

Mamy swoje typy.
Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła. Kto wyglądał najlepiej, a kto najgorzej?
Fot. AKPA
09.03.2018

Łukasz Jemioł na pokaz swojej nowej kolekcji wybrał szczególny termin – Dzień Kobiet. Jego projekty uchodzą za niezwykle seksowne i ultrakobiece, więc data 8 marca pasowała tutaj idealnie.
Jemioł zachwycił i tym razem. Modelki przechadzające się po wybiegu prezentowały się niezwykle zmysłowo. Delikatność i eteryczność biły nie tylko z projektów Jemioła, ale i klimatu jaki stworzył w Praskiej Drukarni w Warszawie, wyświetlając na woalach na końcu wybiegu projekcję z lekko kołyszącymi się w rytm muzyki falistymi grafikami, które były odzwierciedleniem motywów z tkanin.

Pokaz otworzył utwór „Mystery of Love” z filmu „Call me by your name” oraz sekwencja świeżych białych looków, przełamanych szarościami lub beżem, które zapowiadały zagadkę w dalszej części kolekcji. Wśród nich znalazły się marynarki i spodnie z lnu, dzianinowe sukienki, jedwabne bluzki i spódnica z jedwabnej krepy.

Następne były piżamowe looki jak mgiełka ze srebrzystą poświatą i nagle tukany jako nowy motyw na bluzach i bomberach z linii basic. Haftowany egzotyczny ptak zapoczątkował podróż w tropikalne klimaty, m.in. z wzorem grzechotnika na czele. Wężowe total looki mimo swej drapieżności były wysublimowanie. Transparentne, szyfonowe – z których uszyto bluzko-tuniki i sukienki, albo z powlekanej bawełny – na szorty, spódnice, garnitury i trencze ozdobione lamówkami oraz rzędami guzików.

Nie zabrakło też wakacyjnych kolorów. Najpierw wylały się błękity z akcentem zielonego, a w finale kropkę nad i postawił intensywny odcień żółtego.

Wśród krojów dominowały lekkie i zwiewne asymetrie odsłaniające nogi, falujące rękawy przypominające skrzydła ważki, odkryte topy wiązane na plecach, plisy. A we wzorach wybijały się drobne motywy botaniczne, kwiatki, krata oraz prążki.
Na szczególną uwagę zasługuje również plecionka w kolorach kolekcji wytkana dla Jemioła w fabryce we Francji.

Nowością w kolekcji były akcesoria: m.in. torby z zamszowej skóry – w rozmiarze XXL lub mniejsze na długim pasku, chusty na szyję w stylu ranczo oraz gorsetowe pasy.

Kolekcja zebrała mnóstwo braw. Niespodzianką były też dwie modelki : Lidia Popiel i Magdalena Gołdanowska, dzięki którym Łukasz Jemioł podkreślił, że jego moda jest dla kobiet w każdym wieku.

Pokaz wyreżyserowała Kasia Sokołowska a stylizacje na wybieg przygotowała Agnieszka Ścibior.

Na pokazie pojawiło się też mnóstwo gwiazd. Niestety nie wszystkie zachwyciły swoimi stylizacjami. Najwięcej krytyki internautów padło pod adrese Angeliki Muchy, Agnieszki Woźniak-Starak oraz Natalii Siwiec. Faktycznie wypały niekorzystnie?

Angelika Mucha


Agnieszka Woźniak-Starak


Małgorzata Socha


Natalia Siwiec

Fot. AKPA

Joanna Racewicz


Osi Ugonoh z bratem


Daria Ładocha


Magdalena Antosiewicz


Rafał Maślak

Fot. AKPA

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie