Teledysk sióstr Godlewskich jest tak OSTRY, że trzeba być pełnoletnim, aby go obejrzeć!

Oglądacie go na własną odpowiedzialność.
Teledysk sióstr Godlewskich jest tak OSTRY, że trzeba być pełnoletnim, aby go obejrzeć!
Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=CU5ej5UMPBM)
24.02.2018

Siostry Godlewskie pracowicie przeżywają swoje pięć minut. Udzielają wywiadów, występują na scenie i publikują swoje nagrania w mediach społecznościowych. Chociaż na prawie każdym kroku towarzyszy im hejt, nie rezygnują z aktywności. Dziewczyny zwracają uwagę nie tylko internautów, ale także gwiazd. Niestety przeważnie są prześmiewczo parodiowane. Głośno było chociażby o ich medialnej wojnie z Ewą Farną.

Mimo wszechobecnej krytyki i wizerunkowych wpadek, siostry Godlewskie dopięły swego i nagrały zapowiadany od kilku tygodni teledysk. Utwór nosi tytuł Tak to my i ma ogromną szansę na to, by stać się najbardziej żenują piosenką tego roku. Celebrytki wiją się w swoim klipie na łóżkach i w jacuzzi, eksponują ciała w skąpych strojach, a także... dotykają się nawzajem. Nic zatem dziwnego, że aby obejrzeć teledysk sióstr, trzeba mieć ukończone 18 lat.

Oglądacie na własną odpowiedzialność:

Dajcie znać, co myślicie o tym klipie.

Komentarze (35)

Ocena: 3.74 / 5
menago (Ocena: 1) 16.05.2018 12:02
Sorry ale elektroniką i sexem nie da się totalnych braków dykcji i muzykalności ukryć . Owszem dziewczyny nadają się na wyjazd do Emiratów na zarobek do tych którzy za opłatą załatwiają się na dziewczyny na miękko i na twardo i dobrze za to płacą .
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.05.2018 11:59
Boże a co to za brzydactwo, okropne wstrętne wijące się glonojady aż mi się odechciało jeść obiadu bo zbiera mi się na wymioty po obejrzeniu klipu.Może za parę dni dojdę do siebie.Proszę nie pokazujcie ich więcej , bo Polacy wam się rozchorują i dostaną nerwicy.
zobacz odpowiedzi (1)
pianista (Ocena: 5) 16.05.2018 11:24
to teraz tak wygląda kultura śpiewania? Schowajcie te dupy bo wstyd. Jak nie ma się pomysłu na siebie to zawsze można zdjąć gacie i pokazać botox
odpowiedz
nieszka (Ocena: 1) 16.05.2018 10:58
Brak mi słów zatkało mnie co za pustaki .
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.05.2018 10:49
dno i kilometry mułu, ktoś kto nazywa te indywidua gwiazdami chyba postradał rozum
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo