Nic lepszego dziś nie zobaczycie: Siostry Godlewskie fałszują piosenkę Ewy Farnej

Fanka: „Słucham i nie wierzę!”
Nic lepszego dziś nie zobaczycie: Siostry Godlewskie fałszują piosenkę Ewy Farnej
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/godlewska_gosia/)
08.02.2018

Siostry Godlewskie pracowicie przeżywają swoje pięć minut. Udzielają wywiadów, występują na scenie i publikują swoje nagrania w mediach społecznościowych. Chociaż na prawie każdym kroku towarzyszy im hejt, nie rezygnują z aktywności. Dziewczyny zwracają uwagę nie tylko internautów, ale także gwiazd. Niestety przeważnie są prześmiewczo parodiowane. Jedną z celebrytek wyśmiewających siostry Godlewskie jest Pati Bukowska. Teraz dołączyła do niej Ewa Farna. Wokalistka postanowiła zakpić z Małgorzaty i Esmeraldy podczas występu w RMF FM.

„Znalazłam linka do występu z jednego z wrocławskich klubów, gdzie Mandaryna powróciła ze swoim hitem „Ev'ry Night”. Nie wiem absolutnie dlaczego, ale podczas słuchania Mandaryny przypomniały mi się siostry Godlewskie, które są aktualnie bardzo na topie. Słyszałam nawet, że przychodzą propozycje na ich koncerty. To musi być coś cudownego. Ja mam nadzieję, że się gdzieś tam na letniej trasie się spotkamy. Postanowiłam jednak na ich cześć zaśpiewać piosenkę Adele „Hello”, właśnie w takim stylu sióstr Godlewskich. Ja nie umiem oczywiście śpiewać tak świetnie jak one, natomiast postaram się to odtworzyć. Nie zobaczycie teraz moich pięknych dużych ust, które zrobiłam właśnie teraz, ale może usłyszycie” – czytamy szydercze słowa artystki na jednym z portali plotkarskich.

Siostry Godlewskie nie pozostały jej dłużne. Postanowiły zaśpiewać utwór Farnej „Echo”. Efekt oceńcie same. Po komentarzach internautek można stwierdzić, że Małgorzata i Esmeralda osiągnęły pewien sukces – obrzydziły „Echo” fankom Ewy Farnej.

- Słuchałam kilka razy aby się przekonać...w jakim kolwiek stopniu...ale im dłużej słucham tym bardziej mnie skręca...pada śnieg nawet było fajne na swój sposób oczywiście ale "echo" to była moja ulubiona piosenka a już chyba nie jest Mimo tego życzę Wam jak najlepiej dziewczyny

- Słucham i nie wierzę! To dzieje się naprawdę? Koszmarrrrrrr

- Boże widzisz i nie grzmisz. -Grzmie ale plastik nie przewodzi prądu

- Boże, jakie Wy jesteście żenujące... na początku to może nawet i śmieszne było, ale teraz to żal patrzeć na Was, na szczęście przypadkiem tu trafiłam i więcej razy nie zajrzę. Ewie to Wy możecie czyścić buty beztalencia i żałosne egocentryczki. Niedługo Wasze 5minut się skończy jak i każdego „celebryty”, który nie ma nic do zaoferowania oprócz napompowanych piersi i ust. Bleee

- Na miejscu Ewy bym podeszła i dała wam po pysku za to "cos"

Podoba wam się wykonanie sióstr Godlewskich?

Zobacz także: Siostry Godlewskie mają konkurencję! Pati Bukowska fałszuje kolędy gorzej od nich!

 

NAJLEPSZE SIOSTRY W POLSCE

Post udostępniony przez Małgorzata Godlewska (@godlewska_gosia)

 

SIOSTRY GODLEWSKIE️️️

Post udostępniony przez Małgorzata Godlewska (@godlewska_gosia)

 

SIOSTRY GODLEWSKIE️️️

Post udostępniony przez Małgorzata Godlewska (@godlewska_gosia)

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.02.2018 12:45
Ja też. Tak jak ktoś napisał, na początku to było jeszcze śmieszne ale teraz jest już tylko żałosne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.02.2018 11:41
nie dałam rady wysłuchać do końca
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo