Twoja Twarz Brzmi (nie)Znajomo - lista uczestników nowej edycji

Tak naprawdę znamy tylko trzech uczestników najnowszej edycji. Reszta to nieznajomi.
Twoja Twarz Brzmi (nie)Znajomo - lista uczestników nowej edycji
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo/)
23.01.2018

Z programami rozrywkowymi przeważnie bywa tak, że bardzo dobre są dwie lub trzy początkowe edycje. Kolejne im nie dorównują, chociaż często trudno dokładnie stwierdzić, co ma na to wpływ. Do jednego z takich programów można zaliczyć „Twoja twarz brzmi znajomo”. To właśnie dzięki niemu mogłyśmy zobaczyć swoich ulubionych celebrytów od nieznanej strony.

Początkowe sezony bawiły i cieszyły się dużą popularnością, ale z edycji na edycję jest coraz gorzej. Być może dlatego, że ekipie programu trudno jest znaleźć znanych chętnych. Nazwiska są coraz „słabsze”.

Nigdy nie było jednak aż tak źle, jak obecnie. Pojawiła się lista uczestników najnowszego sezonu i widnieją na niej zaledwie trzy znane nazwiska: Anna Guzek, Iza Miko oraz Andrzej Młynarczyk. W nadchodzącej edycji wezmą udział także Natalia Krakowiak, Joanna Lazer, Jan Traczyk oraz Krzysztof Szczepaniak.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: Ewelina z „Warsaw Shore” pokazała, jak wygląda bez makijażu

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.01.2018 09:02
Pracowałam przy nagrywaniu tego programu. Jest kręcony w Warszawie bok ronda zesłańców syberyjskich. Robiłam tam kawę, zajmowałam się zaopatrzeniem do garderoby, stałam za barem w kawiarence gdzie przesiadywali. Uwierzcie mi, to wszystko jedną wielka ściema. Każda scena jest kilka razy nawet reżyserowana. Piosenki, które losują i udają zdziwienie również są przez nich wybrane.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2018 18:00
Jan Traczyk i Natalia Krakowiak to aktorzy musicalowi związani z teatrem Buffo i Romą, więc potrafią śpiewać, Krzysztof Szczepaniak to aktor dubbingowy. To że nie grają w wybitnych polskich produkcjach takich jak klan czy barwy szczęścia nie znaczy, że nikt ich nie zna. Pani Joanna Lazer jest zdaje się wokalistą jednostrzałowca, który śpiewał "to co nam było".
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie