Radosław Majdan MIAŻDŻY publicznie Wojewódzkiego: „Jest po prostu LAMUSEM!”

Konflikt nabiera tempa.
Radosław Majdan MIAŻDŻY publicznie Wojewódzkiego: „Jest po prostu LAMUSEM!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/m_rozenek/ & https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/)
23.01.2018

Celebryci kreują się na światowych, oczytanych ludzi, ale często popełniają rażące gafy wizerunkowe. Do jednej z nich można zaliczyć publiczne kłótnie, które zaczynają się w programach rozrywkowych, a potem są przenoszone do mediów społecznościowych. W związku z tym każdy może przeczytać o wzajemnych pretensjach.

Co niektórzy celebryci posuwają się nawet do gróźb, że ujawnią kompromitujące materiały na temat swoich przeciwników. Ostatnio podobna afera dotyczyła rodzinnych spraw Deynn. Niewykluczone jednak, że wkrótce przeżyjemy kolejną medialną burzę.

Podczas udziału w programie „Azja Express” doszło do konfliktu pomiędzy Majdanami a Renatą Kaczoruk. Padły nieprzyjemne słowa, a w efekcie małżeństwo i dziewczyna Kuby Wojewódzkiego postanowili załatwić sprawę na drodze sądowej.

Wydawało się, że wreszcie nastąpił koniec kłótni, jednak niedawno żona Radosława Majdana na nowo podpadła Kubie. Wypowiedziała się ona na temat decyzji Renaty, która zgodziła się na udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Oto, co powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z magazynem „Party”:

„Osoba, która twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego, uważa polski show biznes za wylęgarnie tak złych ludzi jak my idzie do programu, który jest stricte show biznesowy. Uważam, że jest wspaniały i chętnie wzięłabym w nim udział, gdybym mogła, to klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji”.

W obronie Renaty stanął Kuba Wojewódzki, który grozi Małgorzacie ujawnieniem kompromitujących SMS-ów. Dziennikarz opublikował wpis na Facebooku, który jest skierowany do Rozenek-Majdan. Co jej zarzuca?

„Ponownie publicznie ocenia Pani moralność i etykę Bliskiej Mi Osoby. Niesprawiedliwie i nieuczciwie moim zdaniem. Ale jako że najwyraźniej oboje, Pani i ja, jesteśmy miłośnikami uczciwości i prawdy ustalmy zatem uczciwie dwie sprawy.

Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – "Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej".

Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie ?”.

Perfekcyjna Pani Domu postanowiła odpowiedzieć mu za pomocą mediów społecznościowych. Na Instagramie zamieściła następujący post:

Szanowny Panie Jakubie Wojewódzki,
niezmiernie miło wiedzieć, że wszystko dobrze, a wakacje się udały. Mieliśmy okazję dowiedzieć się o tym za pośrednictwem Instargama Bliskiej Panu Osoby. Zdjęcia z cmentarza będą z pewnością niezwykłą pamiątką na lata. Od lat nie bierze Pan udziału w medialnych pyskówkach… Fakt, Pan zazwyczaj obraża bezpodstawnie. I to od 16 lat.

My po półrocznej pracy na planie nowego programu, dzięki któremu zwiedziliśmy cały świat, dopiero w lutym będziemy mogli pozwolić sobie na rodzinny odpoczynek. Mam nadzieję, że będzie równie udany jak Pana.

Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Przecież Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża.
Ale skoro mamy mówić o uczciwości i prawdzie…

1. Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań.
2. Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet - w tym również Pana partnerkę - ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła. Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach.

Ja na zakończenie życzę Panu samych sukcesów oraz Bliskiej Panu Osobie również. Jeśli i tym razem nie uda jej się w kolejnej stacji, zawsze zostaje angaż w "Koronie królów". Z wyrazami szacunku,
Małgorzata Rozenek-Majdan

Jeśli komukolwiek wydawało się, że to koniec medialnych potyczek, był w błędzie. Wczoraj serwis plejada.pl zapytał bowiem Perfekcyjną Panią Domu, co sądzi na temat całego konfliktu z Królem TVN.

- Śmieszy mnie, że my, ludzie, nazwijmy to czterdziestoletni, komunikujemy się ze sobą w ten sposób, ale niestety odpowiedź bardzo często sprowokowana jest pytaniem. My sprowokowani również odpowiedzieliśmy za pomocą mediów - odpowiedziała i dodała, że... nie przejmuje się jego zarzutami, bo to jest tak, jakby "krzyczał do niej człowiek, który stoi pod budką z piwem".

Dużo ostrzej na temat Kuby wypowiedział się z kolei mąż Małgorzaty, Radosław: - To jest moja żona. Kuba udowodnił niejednokrotnie, że jest po prostu lamusem. To jest taki człowiek, jak taki co chodził po podwórku i wszystkich obrażał, a potem jak dostał pstryczek w nos to biegł do mamy na skargę z płaczem.

Jak myślicie, Kuba i Majdanowie kiedyś się pogodzą?

 

Spokojnego dnia Kochani

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

#yellow#is#a#new#black#ferie#nad#morzem#czas#odpocząć#od#braku#odpoczynku

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

#nie#daj#sobie#wciskać#gówna#wesprzyj#thebartenders#na#winylu www.wspieram.to/winyl

Post udostępniony przez Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official)

Źródło: https://www.facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN/photos/a.529136950471915.127312.529133257138951/1742702179115380/?type=3&theater

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
Żenada (Ocena: 1) 09.04.2018 19:14
Żenada, dziecinada i wstyd szanowni państwo kreujący się na wielkie gwiazdy. panowie- dajcie sobie po męsku po ryju i będzie po sprawie a potem idźcie na wódkę. a panie - no przekupki i tyle. na rynek ciuchami handlować to sobie obie pogadacie a nie żółć publicznie ulewacie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.04.2018 16:59
radzio to dopiero jest lamus i dupek przylizany
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.01.2018 13:38
rozenek pokazała iście "damową" klasę. Żal żal żal. pokazała jaka jest naprawdę zołza, niech Kuba ujawni te smsy i tyle
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.01.2018 18:35
dobrze, ze Radzio nie jest lamusem ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2018 18:12
Brawo Majdan !
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie