Ewelina z „Warsaw Shore” pokazała, jak wygląda bez makijażu

Warto zobaczyć.
Ewelina z „Warsaw Shore” pokazała, jak wygląda bez makijażu
Fot. Instagram.com (
23.01.2018

Już dawno o Ewelinie Kubiak nie było tak głośno, jak ostatnio. Nawet wtedy, kiedy na oczach całej Polski imprezowała w programie „Warsaw Shore” portale nie pisały o niej tak często, jak teraz. Powodem jest jej spektakularna metamorfoza, którą przeszła na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy.

Jako uczestniczka „Ekipy z Warszawy”, Ewelona miała czarne włosy, wąskie usta i cienkie brwi. Teraz natomiast w oczy rzucają się przede wszystkim jej powiększone wargi i wydatne policzki. Kubiak zmieniła także kolor włosów i zaczęła inaczej się malować.

Jeśli nie pamiętacie już, jak wyglądała kiedyś, zajrzyj koniecznie tutaj: Ewelina z Warsaw Shore kiedyś i dziś. Przeżyjesz szok, gdy zobaczysz jej STARE ZDJĘCIA...

Ponieważ makijaż Ewelony budzi w Internecie sporo emocji, celebrytka postanowiła pokazać swoim fanom, jak prezentuje się bez niego. Na Instagramie zamieściła krótki filmik „przed i po”, który zrobił na jej profilu sporo zamieszania. Jedni komentatorzy zachwycali się jej dziubkiem i „uroczymi minami”, inni pisali natomiast, że „jest zbyt ponaciągana” i „za chwilę wszystko strzeli”.

A Wy w której wersji wolicie Ewelinę?

 

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 4.43 / 5
Aw (Ocena: 1) 24.01.2018 07:28
Żenada i tyle w temacie...w kółko jedno i to samo. ..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2018 18:55
Taaa.... perfekcja... Zwłaszcza te brwi namalowane nierówno, pędzlem ławkowcem...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.01.2018 14:45
Dowalenie se permanentnych brwi i sztucznych war to jak makijaż. Brakuje jeszcze sztucznych rzęs i już w ogóle, oh jaka jestem no make up jak mnie Bozia stworzyła.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.01.2018 13:29
Wytlumaczcie mi prosze,jakim facetom podobaja sie takie "kobiety" jak Ewelina?
zobacz odpowiedzi (1)
Julia (Ocena: 5) 23.01.2018 12:15
Wygląda coraz gorzej..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie