Siostry Godlewskie jadą w trasę koncertową. Wiemy, ile kosztuje bilet na ich występ

Pierwszy koncert w Białymstoku. Będą tłumy?
Siostry Godlewskie jadą w trasę koncertową. Wiemy, ile kosztuje bilet na ich występ
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/esmeralda_godlewska/)
22.01.2018

Siostry Godlewskie to fenomen ostatnich tygodni. Pochodzące z Malborka dziewczyny postanowiły nagrać video, na którym śpiewają kolędy. Chociaż zostały bezlitośnie wykpione przez internautów, wydają się tym nie przejmować i planują karierę muzyczną. Nie jest ona jedynie ich wymysłem, ponieważ, jak informuje portal pudelek.pl, siostry Godlewskie 17 lutego zaśpiewają na żywo w Białymstoku w klubie Gwint. Organizatorzy wydarzenia napisali na Facebooku, że będzie to premierowy występ, a na uczestników czekają atrakcje. „Już17go lutego w klubie Gwint odbędzie się bezprecedensowe wydarzenie! Premierowy koncert sióstr Godlewskich w tym mieście, a oprócz tego before i after! Szykujcie się na party jakiego jeszcze nie było! Podczas imprezy będzie możliwość oczywiście zrobienie sobie z nimi zdjęcia, zamienienia kilku słów, czy zgarnięcia autografu” – czytamy w mediach społecznościowych.

To jednak nie koniec. W jednym z wywiadów dziewczyny zdradziły, że założyły zespół Siostry Godlewskie i niedługo wyjdzie ich płyta. Małgorzata i Esmeralda zadeklarowały, że planują w związku z tym koncerty.

Trzeba przyznać, że zainteresowanie siostrami Godlewskimi jest duże. Dziewczyny wypowiadały się m. in. dla TV Kobyłka i „Dzień dobry TVN”. Wystąpiły też w programie „Koło Plotka”. Zapewniały, że jeszcze o nich usłyszymy i najwyraźniej już rozpoczęły realizację tej obietnicy.

Bilet do klubu Gwint na występ sióstr Godlewskich kosztuje 15 zł. Wybieracie się?

Zobacz także: Gwiazdy, których w Polsce się nienawidzi

 

SIOSTRY GODLEWSKIE️️️

Post udostępniony przez Małgorzata Godlewska (@godlewska_gosia)

 

SIOSTRY GODLEWSKIE wysyłają serduszka z Duczek️️️

Post udostępniony przez Małgorzata Godlewska (@godlewska_gosia)

 

SIOSTRY GODLEWSKIE️️️

Post udostępniony przez Małgorzata Godlewska (@godlewska_gosia)

Komentarze (6)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 22.01.2018 23:21
Patrzenie na nich BOLI.
odpowiedz
Mee (Ocena: 5) 22.01.2018 15:47
Ta w zoltej kiecy sobie dupe podpimpowala w photoshop'ie! Hahaha. ZENADA ROKU!!!
odpowiedz
kk (Ocena: 1) 22.01.2018 15:35
Najgorsze jest to, że one są wręcz zachwycone że się o nich mówi, nawet źle byle mówić...szkoda, że lansuje się taką sztuczność, taniość, brak klasy i że takie pustaki zarabiaja kasę na swojej d.pie a nie normalną pracą czy osiągnięciami
odpowiedz
MJ (Ocena: 5) 22.01.2018 14:11
Draaaamaat! Beztalencia totalne...i te ich napompowane cyce...serio one nie wybuchna?! Tak naladowane sylikonem,ze wygladaja jak dojne...same wiecie co... ;) obydwie wygladaja jakby graly w tanim porno...wulgarne szlaufy. Nie lubie takiego sztucznego i taniego wygladu. Znikajcie stamtąd skąd sie wzielyscie...fuuuj.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.01.2018 13:14
To chyba jakiś żart! Hahaha!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo