Gwiazdy, których w Polsce się nienawidzi

Jak myślicie, kto znalazł się na liście?
Gwiazdy, których w Polsce się nienawidzi
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/deynn/ & https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
20.01.2018

Co jakiś czas w showbiznesie pojawia się celebrytka, która nie zyskuje sympatii Polaków. To stało się bardzo widoczne zwłaszcza w dzisiejszych czasach, w dobie Internetu i hejtu. Prawie każda gwiazda prowadzi Instagrama, gdzie najczęściej ludzie dają upływ swojej złości. Niektóre komentarze są wyważone i dobrze uargumentowane, natomiast inne pełne frustracji.

Za co podpadają internautom celebrytki? Niektóre mają w życiu zbyt dobrze, a inne są niesympatyczne. Znaczenie mają też inne rzeczy. Trzeba jednak przyznać jedną rzecz – czasami hejt pod adresem danej gwiazdy jest zupełnie niezrozumiały.

A teraz przyjrzyjmy się, kto znalazł się w mało zaszczytnym gronie najbardziej nielubianych celebrytek.

Zobacz także: Książę William ogolił się na łyso i wygląda STRASZNIE

Siostry Godlewskie

Listę otwierają siostry Godlewskie, które zasłynęły z fałszowania kolęd. Dziewczyny podbiły Internet w okresie przedświątecznym, ale zanim zdążyły zostać sławne, już spotkały się z hejtem. Myślimy, że mimo wszystko można nadać im miano celebrytek.

Ludziom nie spodobał się wokal, gestykulacja, mimika, a nawet wygląd sióstr Godlewskich. Na ich temat powstały prześmiewcze parodie. Autorką jednej z nich jest Pati Bukowska.

Deynn

Marita Surma zyskała popularność po występie u Kuby Wojewódzkiego – niestety w negatywnym sensie. Ale to był dopiero początek. Ostatnie dni dla Deynn były bardzo trudne. Jej siostra zrobiła screeny wiadomości, które wymieniała z Maritą, co ostatecznie skompromitowało je obie. Cień padł również na partnera Deynn, który - według informacji podanych na portalu pudelek.pl - krzyczał na najmłodszą siostrę Marity.

 

#friday #selfie

Post udostępniony przez Marita Sürma (@deynn)

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk okryła się niesławą, gdy związała się z Mikołajem Krawczykiem. Wcześniej aktor był z Anetą Zając i wychowywał z nią dwoje dzieci. Agnieszka Włodarczyk zaprzecza, jakoby rozbiła ich związek, ale w mediach i tak ma opinię kobiety, która odbija facetów. Jej kariera znacznie podupadła, gdy Zając została sama z dziećmi.

Anna Lewandowska

W tym zestawieniu nie mogło się obyć bez Anny Lewandowskiej. Co najczęściej zarzuca się żonie Roberta Lewandowskiego? Spora części internautek po prostu jej zazdrości. Ania jest ładna, zgrabna, bogata, ma fajnego męża i dziecko. Jednak inne denerwują jej „mądrości” i wypowiadanie się na temat różnych spraw. Lewej zarzuca się też, że „wyskakuje z lodówki”. Nikt nie pomyślał jednak o tym, że to nie Lewandowska pisze artykuły na swój temat, a na jej bloga nie trzeba zaglądać. Trzeba też wspomnieć o grupie osób uważających, że Ania jest niesympatyczna i zarozumiała.

 

#10 Odliczam już dni do obozu by Ann!!! #HealthyTeam - gotowi? To mój najważniejszy projekt roku! Dużo motywacji, inspiracji i... pozytywnych, wspaniałych ludzi️ naprawdę nie mogę się doczekać! Dzisiaj kończę opracowywać dla Was plany treningowe 3 treningi dziennie, dużo sprzętu: sztangi, TRX, gumy, Kettlebells, piłki, hantle i wiele innych! Kocham to!!!! Obserwujcie nas na InstaStory A na BLOGU 6 powodów dlaczego warto być AKTYWNYM!!!! www.hpba.pl #campbyAnn #comingsoon #healthyplanbyann #annalewandowska @katrinblackmamba @kuba_healthy_team @arturzolkiewicz @ola_dec_ @aniabudnicka @coachkuba_nrc # 10 I am counting days till the camp by Ann !!! #HealthyTeam - ready? This is my most important project of the year! A lot of motivation, inspiration and ... positive, great people️ I really cant wait! Today I finish working on training plans for you 3 workouts a day, lots of equipment: barbells, TRX bands, Kettlebells, balls, dumbbells and many more! I love it!!!! Watch us at InstaStory

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Renata Kaczoruk

Przez pewien czas była jeszcze bardziej nielubiana niż Anna Lewandowska. Wszystką za sprawą udziału w programie „Azja Express”, w którym pokazała niezbyt miłe oblicze i zyskała miano osoby dążącej po trupach do celu. Na brak sympatii ma zapewne również wpływ jej związek z Kubą Wojewódzkim. Po pierwsze dziennikarz ma spore grono antyfanów, a poza tym jest znacznie starszy od Renaty. To również nie jest dobrze widziane przez Polaków.

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata zasłynęła jako Perfekcyjna Pani Domu. Już samo to określenie wywołuje w niektórych złość. Na niekorzyść Małgorzaty działa też życie, jakie prowadzi oraz lekkie oderwanie od rzeczywistości. W końcu mało kto zarabia na udziale w programach telewizyjnych i pozowaniu na ściankach. Kolejna przyczyna, dla której jest nielubiana, to niepewność co do jej wieku. Są też ludzie zarzucający jej zdziecinnienie.

 

dzięki @darialadocha dzięki @mimis_official

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Hanna Lis

Hanna Lis to kolejna nielubiana celebrytka. Zwłaszcza odkąd związała się z byłym mężem swojej byłej przyjaciółki, Kingi Rusin. Już samo to sprawia, że wiele ludzi nie pała do niej sympatią. Ma opinię wyrachowanej kobiety. Poza tym jest żoną Tomasza Lisa, który również ma spore grono antyfanów.

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska pięknie tańczy, pięknie śpiewa i jest zdolną aktorką. Do tego ma idealny wygląd. To już wystarczający powód do tego, by była nielubiana w naszym kraju. Trzeba też wspomnieć o jej teledyskach, które były bardzo wyśmiewane swego czasu.

 

O 20:35 zaśpiewam dla Was na żywo w programie "Wielki Test.Polska muzyka rozrywkowa"

Post udostępniony przez Natasza Urbańska (@nataszaofficial)

Katarzyna Cichopek

Kasia Cichopek jest słodka i dziewczęca. To w niektórych wzbudza irytację. Ludzie twierdzili też, że sukces w pewnym momencie przewrócił jej w głowie. Los odwrócił się od aktorki po pewnym czasie i Cichopek musiała zmierzyć się z problemami życia codziennego.

Natalia Siwiec

Natalia lubi się chwalić swoim luksusowym życiem, na które składają się zagraniczne wycieczki, drogie ubrania oraz operacje plastyczne. Córka Mia odrobinę ociepliła jej wizerunek.

Doda

Dodzie zarzuca się chamstwo i wulgarność. Dla niektórych jest też zbyt agresywna. Jej wizerunku na pewno nie poprawiły rozprawy sądowe oraz liczne romanse. Poza tym niektórym się przejadła.

Ewa Chodakowska

Ewa na początku była bardzo lubiana, ale po pewnym czasie jej wpisy motywacyjne i „mądrości” zadziałały mniej więcej tak jak u Lewandowskiej. Fankom nie spodobała się też krytyka pod adresem Wellman. Kolejna grupa osób nie może znieść, że trenerka ma świetną figurę, fajnego męża i jest bogata. Poza tym nie brakuje jej czasu na ćwiczenia. Dla niektórych Polek to wystarczający powód, aby jej nie lubić.
 

Zgadzacie się z tą listą? A może dodałybyście do niej inne celebrytki?

Komentarze (18)

Ocena: 4.78 / 5
gość (Ocena: 5) 21.07.2018 21:36
A Wlodarczyk to jaka gwiazda?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.01.2018 10:25
Obecności Chodakowskiej czy Cichopek nie rozumiem. Najgorsze są w tym rankingu - Lewandowska ,ekspertka od wszystkiego. Ma pieniądze a chwyta się każdego, możliwego kontraktu reklamowego. W dodatku wie ,że ma grono odbiorców głównie w mniej zamożnych ludziach a drażni ich promując rzeczy na które nie mogą sobie pozwolić jako "must have". Następnie, patologiczna Deyn, kobieta o manierach z zakładu poprawczego i te wszystkie karpiouste (brakuje mi tu Anelli).
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.01.2018 10:14
nie rozumiem hejtu na Cichopek. Nie jest wybitną postacią ale z nikim nie prowadziła medialnej wojny, nie odbiła żadnego zajętego faceta ani nie promuje się na ekspertkę od wszystkiego. Swego czasu coś tańczyła czy promowała program sexy mama ,ale w sumie w tym programie nie było nic na co zwykłą kobieta nie mogła by sobie pozwolić. Chodakowska chamsko pojechała Wellman ale nic po za tym nie zrobiła ,żeby jej nie lubić. Włodarczyk oberwała ostro za związek z Krawczykiem ale zostawił Zając z dziećmi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.01.2018 01:55
Osobiście pierwsze miejsce przyznaję Lewandowskiej, zachłannej ekspertce od wszystkiego. Nie rozumiem natomiast dlaczego na liście znalazły się Cichopek czy Chodakowska. Same zapracowały na swój sukces, nie okazały się też fałszywymi przyjaciółkami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2018 16:57
Lewandowskiej hejt nalezy sie najmocniej za to, że uważa się za dietetyka, wciska ludziom "fakty" wyssane z palca i ktos może sobie przez to bardzo zaszkodzić. Przykład? miód w cukrzycy. Ona jest w tym zestawieniu najgorsza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo