Internauci zachwycają się żoną Kamila Stocha: „Niech Lewandowska bierze z niej przykład!”

Ewa Bilan-Stoch już zdążyła skraść serca internautów.
Internauci zachwycają się żoną Kamila Stocha: „Niech Lewandowska bierze z niej przykład!”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ewabilanstoch/)
08.01.2018

Robert Lewandowski jest nie tylko jednym z najbardziej lubianych polskich sportowców, ale także najlepszych. Mimo to nie otrzymał nagrody dla Sportowca Roku. Wyprzedził go Kamil Stoch, który obecnie jest nie tylko na językach Europejczyków, ale także Amerykanów. Prasa polska i zagraniczna rozpisują się o jego spektakularnym sukcesie w Turnieju Czterech Skoczni. Sportowiec wygrał wszystkie cztery konkursy. Tym samym media skupiły się na nim i na jego życiu prywatnym. Wszyscy zadają sobie pytanie, kim jest żona Kamila Stocha?

To właśnie ona odebrała w imieniu męża statuetkę Sportowca Roku. Jej wdzięk, naturalność i skromność od razu spodobały się internautom i fanom Kamila Stocha. Na portalach plotkarskich pojawiło się na jej temat mnóstwo komentarzy. Nie obyło się zwłaszcza porównań do Anny Lewandowskiej.

- Wyglądała wspaniale. Przy niej Lewandowska to jak uboga krewna!!!

- Takie panie jak Lewandowska Przetakiewicz nie dorastają jej do pięt

- Schowaj sie Lewandowska!!!

- Fajna, skromna, normalna babka! Nie wywyzsza sie, tak jak niektore zony innych sportowcow! Oby wiecej takich

- Niech lewa bierze przykład pokory od innych

- Jeśli nie będziecie jej nachalnie promować, to zdobędzie sympatię. ale jeśli codziennie będzie widnieć na pudlu, to ludzie ją znienawidzą

- Piękna i skromna. Tak jak Agata Błaszczykowska. Zupełne przeciwieństwo obrażonej Lewandowskiej i Mariny

Kamil i Ewa poznali się na turnieju w Planicy ponad 10 lat temu. Ona była tam fotografem. Cztery lata później para wzięła ślub.

Oprócz fotografii Ewa ma wiele innych pasji. Przede wszystkim jest nią sport. Uczęszczała ona do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Skończyła również studia pedagogiczne. Oba hobby pozwoliły jej na otwarcie wraz z mężem klubu, gdzie szkolą skoczków. W wolnym czasie żona Kamila Stocha lubi podróżować, a relacjami chętnie dzieli się na Instagramie.

Skoczek wielokrotnie podkreślał, jak bardzo kocha żonę i jak wiele dla niego znaczy. Na portalu viva.pl możemy przeczytać jego komentarz odnośnie ostatniego sukcesu. „Dziękuję z całego serca za wsparcie, jakie dostaję od wszystkich kibiców, od swojej rodziny, od mojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem i jest moją najlepszą wizytówką” – powiedział Kamil Stoch do kamer.

Wy też jesteście zachwycone Ewą Bilan-Stoch?

Zobacz także: Musisz to zobaczyć: Jak Anna Lewandowska wyglądała kiedyś? (VIDEO)

 

 

#ontheroad #wedding #goraczkasobotniejnocy #skijumpingfamily #magda #olo #bestwishes

Post udostępniony przez Ewa Bilan-Stoch (@ewabilanstoch)

 

#gala #RL9 #Team #Plebiscyt #night #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

CzII. Cd... Zacznij od określenia swoich priorytetów i wprowadź hierarchię wartości. Niech te zasady będą wytyczną w planowaniu celów. Na przykład jeśli Twoim priorytetem jest awans zawodowy, to zaplanuj niezbędne szkolenia. Jeśli chcesz być zdrowy, to zaplanuj eliminację szkodliwych produktów z diety i redukcję wagi. Marzysz o poprawnej relacji z przyjaciółmi, to zaplanuj z nimi więcej wspólnego czasu! Zaprogramuj się na zmiany i pomyśl, że każdego poranka będziesz się budzić z nastawieniem do działania i konsekwentnie stawiać czoła nowym wyzwaniom. Każdy kolejny krok przybliża Cię do celu. Aż chce się żyć… chce się działać! Przejdźmy do działania! Potrzebujesz pewnych narzędzi: Determinacji – w chwilach słabości zadaj sobie pytanie „po co to robisz?”, „co chcesz osiągnąć?”, „co zyskasz jeśli dotrwasz do celu?”, „co stracisz, jeśli się poddasz?” Dyscypliny – pamiętaj, że każdy ma gorsze chwile. Jeśli zdarzy Ci się potknięcie, to wstań, otrzep kolana i walcz dalej Systematyczności – każdego dnia dokonujesz wyborów i wkrótce stają się ona Twoim nawykiem. Zastanów się zanim „odpuścisz” trening, lekcję angielskiego, itp. Chęci progresu/rozwoju – podnoś sobie poprzeczkę coraz wyżej Konsekwencji – trzymaj się swoich celów i sprawdzaj co miesiąc czy udało Ci się osiągnąć kolejne etapy w drodze do ich osiągnięcia Koncentracji – czas, który przeznaczyłeś na trening albo naukę języka angielskiego wykorzystaj w pełni na te czynności Otwartości na zmiany Zaplanuj! Zostań managerem swojego życia od początku do końca…!:) Życie jest piękne i fascynujące, ale szybko przemija. Nie trać czasu, traktuj je i traktuj siebie i swoje zdrowie z szacunkiem, na który zasługujesz. Zaprojektuj ten rok według swoich marzeń i uczyń go przełomowym #heathyplanbyann #annalewandowska #post #blog #photo @martawojtal

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.01.2018 15:45
Swoim zachowaniem i pogonią za wszelka cene za pieniadzem zrobili, się bardzo smiesznie, a tej pani wypowiedzi sa zenujace.Piszecie o udawanej skromności Stochow, może i tak, ale u tych drugich brak nawet tej udawanej. mogę tylko powiedzieć, ze faktycznie Robert jest dobrym piłkarzem, chociaż daleko jemu do Messiego, czy Ronalda.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.01.2018 12:50
Smutne jest to że, kobieta - żona musi być w cieniu sławnego męża - bo tylko wtedy jest lubiana
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.01.2018 12:28
Anka jest juz nudna ..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.01.2018 10:35
W odpowiedzi na swój pierwszy komentarz napiszę tylko tyle, że zdecydowanie wolę ludzi takich jak Anna i Robert, którzy są pewni siebie i na maxa korzystają ze swojej sławy i pieniędzy, niż takich cichociemnych. Skromność mnie jakoś nigdy w ludziach nie urzekała, bo kojarzy mi się z byciem pierdołą. Lubię ludzi pewnych swego i idących twardo po swoje, biorących z życia pełnymi garściami i mających gdzieś zdanie innych. Im bardziej Lewych ludzie nie lubią, tym ja im życzę więcej kontaktów, sławy, pieniędzy i wszelkiej pomyślności. Oni przynajmniej swoje życie wyciskają jak cytrynę, a reszta marnuje je na hejt i narzekanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.01.2018 17:36
Pani Lewandowska w żadnym wypadku nie musi i nawet nie powinna brać przykładu z tej kobiety. Brak wyczucia stylu i nieumiejętność ubrania się stosownie do okazji to nie jest powód do dumy :) Swoją drogą, Ewa Bilan-Stoch na pewno nie jest osobą skromną. Nie ubrałaby się tak, gdyby chciała pozostać niezauważona. Bardzo sprytnie przemyślała swoją stylizację, by wzbudzić sensację i być na pierwszych stronach plotkarskich portali. Ja się na to nabrać nie dam i peanów głosić o niej nie będę, bo absolutnie mi się nie podoba taki typ urody i folklor na eleganckiej gali. Ani ludzie, którzy udają skromnych dla poklasku :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo