Robi się coraz ostrzej! Anella odpowiedziała Przetakiewicz!

Ciekawe, czy będzie ciąg dalszy medialnej wojny…
Robi się coraz ostrzej! Anella odpowiedziała Przetakiewicz!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/anella_an_/)
15.12.2017

Wczoraj pisałyśmy o tym, że Joanna Przetakiewicz w jednym w wywiadów boleśnie skrytykowała polską żywą Barbie, Anellę. W rozmowie z Party.pl bizneswoman powiedziała m.in.:

- Mnie to przeraża. Nie wiem, jak daleko można się posunąć, żeby robić sobie krzywdę aż tak. Takie przykłady są straszne dla młodych dziewczyn. To wszystko prowadzi do zatracenia, wynaturzenia, a przede wszystkim do okaleczenia – stwierdziła Joanna. Na koniec dodała jeszcze: - Spójrz w lustro i opanuj się!

Jak można się było spodziewać – Anella nie pozostała jej dłużna. Za pośrednictwem swojego InstaStory Barbie napisała najpierw jedynie: „Ale to śmieszne…”. Potem postanowiła jednak zareagować ostrzej i… zasugerowała, że Joanna również nie jest „naturalną pięknością”.

- Kobieto opanuj się, spójrz w lustro, a kolejno na okładkę magazynu – poradziła Barbie, dopisując hashtag Photoshop oraz zestawiając dwa zdjęcia Joanny – jedno z imprezy La Manii, a drugą z okładki Playboya.

Czekacie na ciąg dalszy tej medialnej wojny?

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.12.2017 14:27
Ta Anella to najgłupsza medialna Polka, jakiej kiedykolwiek słuchałam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.12.2017 13:38
chcę w wieku 50 lat wyglądać tak jak ona tzn Joanna Przetakiewicz!! Piękna!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.12.2017 13:37
trudno uwierzyć, że Przetakiewicz skończyła 50 lat. Wygląda pięknie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.12.2017 12:58
Ona robi dym koło siebie specjalnie, a my wszyscy mamy halucynacje i widzimy te piekne usta jako brzydkie.. ona ci wmawia na siłe ze to jest ok i cool i nic tylko sie ciac i robic z siebie monstrum. Wielka szkoda ze robi hałas na takiej brzydocie za gruba kase
odpowiedz
Anonimka (Ocena: 5) 15.12.2017 12:35
Przetakiewicz nie jest potworem. Korzysta z medycyny estetycznej z umiarem i dba o siebie. To że każda osobistość na okładce wygląda lepiej niż w rzeczywistości to chyba nie żadna nowość. A ta cała pseudo Barbie, która nawet ładna nie jest, z brzydkiego kaczątka zamieniła się w monstrum.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie