Joanna Przetakiewicz do Anelli: „Spójrz w lustro i opanuj się!” [Z OSTATNIEJ CHWILI: Jest odpowiedź żywej Barbie!]

Anella już zareagowała.
Joanna Przetakiewicz do Anelli: „Spójrz w lustro i opanuj się!” [Z OSTATNIEJ CHWILI: Jest odpowiedź żywej Barbie!]
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/anella_an_/) & KAPiF
14.12.2017

Od kilku tygodni jednym z najgorętszych tematów w polskim Internecie jest Anella. Choć serwisy pisały o niej już kilka miesięcy temu, dopiero po tym, jak pojawiła się w Dzień dobry TVN zyskała szerszą sławę. W ślad za jednym programem śniadaniowym poszedł drugi i wczoraj żywa Barbie gościła na kanapach Pytania na śniadanie. Tam wdała się w dyskusję z chirurgiem plastycznym, co dodatkowo wypromowało program. Sprawę skomentowały zresztą chyba wszystkie polskie media.

Redakcja Party.pl postanowiła poprosić Joannę Przetakiewicz o kilka zdań na temat Anelli. Właścicielka marki La Mania skomentowała wygląd żywej Barbie w dość ostrych słowach.

- Mnie to przeraża. Nie wiem, jak daleko można się posunąć, żeby robić sobie krzywdę aż tak. Takie przykłady są straszne dla młodych dziewczyn. To wszystko prowadzi do zatracenia, wynaturzenia, a przede wszystkim do okaleczenia – stwierdziła Joanna. Na koniec dodała jeszcze: - Spójrz w lustro i opanuj się!

Myślicie, że Anella odpowie Joannie Przetakiewicz?

Źródło: party.pl

Z ostatniej chwili: Anella już zareagowała na przykre słowa Joanny. Na swoim InstaStory Barbie napisała po prostu: "Ale to śmieszne...". Myślicie, że to już koniec wymiany zdań między obiema paniami?

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.12.2017 15:25
No śmieszne, ponieważ panie niewiele się różnią.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.12.2017 06:21
Masz rację, broń swojego zdania. Jesteś piękną kobietą z wyjątkiem twoich ust- są tragiczne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.12.2017 17:11
Poziom poniżej zera. Gra nie warta swieczki dla tych peciu minut. Nigdy nie zrozumiem, jak można z siebie zrobić takie cos i czym jest powodowane. Takie zachowanie można wytlumaczyc, tylko jednym, powazna choroba psychiczna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2017 20:04
Anielka swietnie wie co robi.Zrobila z siebie potwora i odcina kupony z bycia dziwactwem.Nie wiadomo czy to jej plan czy jej dudusia.Ale dziala.Póki co ma swoje pięć minut ale nie potrafi ich wykorzystac bo zbyt latwo traci pewnosc siebie i nie umiejac się sensownie wysłowić obrazila sie na lekarke ktora jej tylko powiedziala prawde.Anal a wyglada fatalnie i epatuje ludzi swoja patologiczna fizis bo na nic więcej jej nie stać.Kiedyś juz byla Rafalala i Konczita Kiełbasa.To mniej więcej ten sam poziom.Ale czemu promujecie taką patologie to trudno pojąć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2017 17:29
no to grubo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo