Wybory Miss Polski 2017 zostały ustawione?! Organizator zabrał głos w tej sprawie

Agata Biernat usuwa ze swojego profilu wszystkie negatywne komentarze. Zastanawiające?
Wybory Miss Polski 2017 zostały ustawione?! Organizator zabrał głos w tej sprawie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/biernatagata/?hl=pl)
30.11.2017

Nową Miss Polski została Agata Biernat ze Zduńskiej Woli. Od rozstrzygnięcia konkursu minęło zaledwie kilka dni, w trakcie których kobieta musiała zmierzyć się z bardzo dużą krytyką. Na jej profilu społecznościowym pojawiło się mnóstwo negatywnych komenatrzy. Internauci pisali, że rywalki Agaty były o wiele ładniejsze. Zwyciężczyni zaczęła kasować niewygodne wpisy, pozostawiając jedynie słowa uznania i gratulacje. Wszystko wskazuje na to, że tylko dolała oliwy do ognia. Pojawia się coraz więcej głosów, że wybory zostały ustawione...

Jedna z dziewczyn biorących udział w konkursie Miss Polski dała do zrozumienia, że mogło dojść do naruszenia regulaminu. Faktycznie, jest kilka interesujących szczegółów, które stawiają ten wybór pod znakiem zapytania. Po pierwsze nowa Miss Polski skończyła 28 lat. To sędziwy wiek jak na udział w konkursie piękności – ostatni dzwonek. Poza tym Agata Biernat już brała udział w wyborach Miss Polski w 2009 r. Została jedną z wicemiss. Od tamtego czasu zajmowała się promocją eventów związanych z konkursem. Typowano ją też na faworytkę. Biorąc pod uwagę wszystkie informacje, mogą pojawić się wątpliwości, czy Agata Biernat zdobyła tytuł Miss Polski 2017 w uczciwy sposób.

W tej sprawie głos postanowił zabrać organizator konkursu Miss Polski. Twierdzi on, że istnieją protokoły potwierdzające legalność tegorocznych wyborów, a nieprzychylne dla Agaty Biernat plotki rozsiewa jedna z jej rywalek. PR Manager organizatora konkursu przysłał nawet mail w tej sprawie do serwisu Pudelek.pl. Cytujemy: - Regulamin Miss Polonia, wraz z wznowieniem wyborów w kwietniu 2016 roku uległ zmianom, spowodowanym chociażby zmianami w regulaminie konkursu Miss Universe, na którym to Miss Polonia reprezentuje nasz kraj - tłumaczy rzecznik. Regulamin dopuszcza ponowny udział kandydatek w konkursie z poprzednich edycji, dopuszcza także udział kandydatek biorących wcześniej udział w innych konkursach piękności organizowanych w Polsce. (...) W konkursie mogą wziąć udział dziewczęta w wieku 18-28 lat, posiadające obywatelstwo polskie, bezdzietne panny.
Wyboru nowej Miss Polonia 2017 dokonało jury w składzie zaprezentowanym na gali finałowej. W trakcie 3 etapów konkursu wyłoniona została półfinałowa 10tka, finałowa 5tka oraz finałowa 3ka czyli Miss Polonia, I wicemiss i II wicemiss. Prezentacji wyników głosowania jury każdorazowo dokonywano w trakcie gali na scenie, przez konferansjera. Wcześniej nigdzie nie były one opublikowane. Każdy z etapów głosowania potwierdza protokół z głosowania jury.

Mimo wszystko internautom bardzo nie spodobało się, że nowa Miss Polski usuwa ze swojego profilu krytyczne komentarze. Pomiędzy oficjalnym fanpage’em Miss Polski a profilem społecznościowym Agaty jest bardzo duża różnica w wypowiedziach. Na tym pierwszym można przeczytać mnóstwo negatywnych opinii, a na drugim wyłącznie pozytywne. Słowa krytyki są usuwane na bieżąco.

Myślicie, że Agata Biernat zdobyła tytuł nieuczciwie?

 

To był najpiękniejszy wieczór w moim życiu Zaczynam odpisywać na Wasze wiadomości Jesteśmy w kontakcie @miss.polonia

Post udostępniony przez Agata Biernat (@biernatagata)

 

To mi się chyba śni #dreamscometrue @miss.polonia

Post udostępniony przez Agata Biernat (@biernatagata)

 

Komu w drogę Wykorzystując wolny dzień jadę wyściskać się z mamą Dobrego dnia

Post udostępniony przez Agata Biernat (@biernatagata)

Komentarze (5)

Ocena: 2.8 / 5
gość (Ocena: 1) 02.12.2017 02:14
Ustawione czy nie, wisi mi to, bo kobieta piękna ( nie znam pozostałych kandytatek , więc wypowiadam się nie porównując ją z nikim )
odpowiedz
Gość (Ocena: 2) 01.12.2017 05:18
Każde wybory miss sa ustawione znam to bardzo dobrze. Moja córka brała udział i duzo by opowiadać na ten temat.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.11.2017 20:16
Mi się podoba bardziej niż ta cała krzan, ubiegłoroczna miss o ultra-tępym spojrzeniu...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.11.2017 13:50
Znam osobiście wiele ładniejszych od niej kobiet i kilku facetów, którzy mają bardziej damskie rysy twarzy od niej, a i tak nie wyglądają jeszcze jak kobiety. Wygląda jak facet z makijażem i w sukience.. Okropna.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 30.11.2017 11:53
I wicemiss dużo ładniejsza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo