Jakóbiak skomentował ostatni odcinek Azja Express. Post nie spodoba się internautom?

Będzie hejt?
Jakóbiak skomentował ostatni odcinek Azja Express. Post nie spodoba się internautom?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/20m2/)
23.11.2017

Pochodzący z Radomia Łukasz Jakóbiak to znana osobowość w showbiznesie. Mężczyzna jest twórcą i gospodarzem programów internetowych. Do tej pory cieszył się sporą sympatią Polaków (może poza wpadką z wizualizacją i udawanym wywiadem z Ellen Degeneres), ale uczestnictwo w programie Azja Express, podobnie jak w przypadku wielu innych gwiazd, pokazało jego wady. Okazało się, że Jakóbiak ma tendencję do mędrkowania i tworzenia złotych myśli, co często denerwuje ludzi. Podobnie było z Anną Lewandowską, a dokładnie jej wpisem na Instagramie odnoszącym się do Uroczystości Wszystkich Świętych. Internauci wytykali jej błędy i kpili z poważnego tonu. Żaden komentator nie spodziewał się, że fit-mama doczeka się pod tym względem rywala.

W ostatnim odcinku Azja Espress odpadli Łukasz Jakóbiak oraz Joanna Przetakiewicz. W finale zobaczymy Antoniego Pawlickiego z Pawłem Ławrynowiczem, Martę Wierzbicką z Góralem oraz Michała Piróga z Piotrem Czaykowskim. Fani dali wyraz swemu rozczarowaniu na Instagramie. Na oficjalnym profilu programu napisali, jak bardzo jest im przykro, że już nie zobaczą Jakóbiaka i Przetakiewicz. Ciekawe, czy zmienią zdanie, gdy zobaczą wpis mężczyzny w mediach społecznościowych...

 

Jakóbiak w specyficznym dla siebie stylu pożegnał się z programem na Instagramie. Napisał, co dał mu udział w show: Nauczyłem się, jak sprzedawać arbuzy, jak być koniem pociągowym i jak obchodzić się z kobrą! Jak? Wiadomo! Moskitierą!!! Dziękuję @joannaprzetakiewicz za ten czas. Nie mogłem wymarzyć sobie lepszej partnerki do tej szalonej wyprawy! Jesteś magiczna.

Przy okazji pochwalił się nowymi wywiadami i zachęcił do oglądania jednego z nich:  Kolejni uczestnicy programu już wkrótce zwierzą się, tam gdzie czuję się najlepiej czyli, w kawalerce podczas wywiadów! Już jutro rozmowa z Justinem Timberlake’m! Zapraszam do oglądania! Natomiast rano nagrywam wywiad z W. Allenem. Pozdrawiam z Paryża.

Nie ma to jak dobra reklama... Co o tym myślicie? Kto jest teraz Waszym faworytem?

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.11.2017 16:55
ja to mu współczułam wczoraj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.11.2017 11:46
zawsze mnie śmieszyło jak śpiewał w programie hahahaha
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.11.2017 11:45
wczoraj jak na niego Joanna krzyczała... a on spokój mimo to. Szacun
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo