Lista sławnych gwałcicieli

To oni - nasi ulubieńcy - zrujnowali życie wielu kobietom.
Lista sławnych gwałcicieli
Fot. Thinkstock
09.11.2017

Afera seksualna w Hollywood zatacza coraz szersze kręgi. Wychodzą na jaw długo skrywane tajemnice. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni przyznają, że są ofiarami nadużyć. Kiedyś bali się o tym mówić, ale teraz dzięki świadectwom innych wychodzą z cienia.

Opowieści dotyczące hollywoodzkiej rzeczywistości szokują. Okazuje się, że ma ona niewiele wspólnego z dawnym amerykańskiem snem. Przepsutką do kariery coraz częściej bywa seks. Patrząc na uśmiechniętych aktorów trudno uwierzyć, że dopuścili się tak obrzydliwych czynów. Czerwony dywan, błysk fleszy oraz szerokie uśmiechy maskują prawdę. Niestety nasi ulubieńcy czasami okazują się zwyrodnialcami. Na ich codzienność składają się alkohol, narkotyki i przemoc seksualana.

Oto lista sławnych gwałcicieli oraz mężczyzn oskarżonych o molestowanie. To oni rozczarowali nas najbardziej.

Zobacz także: Prawdziwe historie: 5 ZGWAŁCONYCH kobiet szczerze opisało, co się wtedy stało..

 

Harvey Weinstein

Wszystko zaczęło się od tego nazwiska. W dzienniku „New York Times” pojawiły się informacje o licznych przestępstwach na tle seksualnym, których rzekomo dopuścił się Weinstein w przeciągu ostatnich 30 lat. Ofiarami są aktorki oraz pracownice jego firmy. Po doniesieniach w gazecie pojawiły się kolejne. Okazało się, że molestowane były także Gwyneth Paltrow oraz Angelina Jolie. Z niektórymi osobami Weinstein zawarł ugody pozasądowe i wypłacił im odszkodowania. Kariera i życie osobiste mężczyzny legły w gruzach. Został zwolniony przez zarząd firmy, którą sam założył i odeszła od niego żona.

Ben Affleck

Affleck jest jedną z osób, które potępiły Weinsteina. Niestety, publikując na ten temat oświadczenie, wyszedł na hipokrytę. Aktorka Rose McGowan wyznała, że aktor doskonale wiedział o postępowaniu Weinsteina. Poza tym Hilarie Burton oraz kilka innych kobiet zarzuciło mu molestowanie. Wszystko wskazuje na to, że Affleck desperacko próbuje ratować swój wizerunek. Portal canalplus.pl donosi, że aktor planuje przekazywać na cele charytatywne wszystkie pieniądze, które otrzyma od wytwórni Miramax. Jej założycielem jest Harvey Weinstein. Czyżby tonący brzytwy się chwytał?

Zobacz także: Została zgwałcona, sąd skazał ją za to na 12 lat więzienia ("BO CUDZOŁOŻYŁA!")

 

Kevin Spacey

Spacey przez wiele lat był naszym ulubieńcem. Udział w „House of Cards” przyniósł mu sympatię widzów na całym świecie. Wyznanie aktora Anthony’ego Rappa zrujnowało mu karierę. Potem padły kolejne oskarżenia pod jego adresem, które składały się w spójny obraz. Spacey przyznał, że jest gejem, a oskarżycielami są mężczyźni. Molestowanie zarzucił mu też syn Richarda Dreyfussa oraz asystent pracujący na planie „House of Cards”. „Łapał mnie za krocze, gdy podwoził mnie na plan. Spacey był na wysokiej pozycji na planie serialu. Ja byłem bardzo nisko, na samym końcu łańcucha pokarmowego” – czytamy na plotek.pl.

Ed Westwick

To idol nastolatek, gwiazda „Plotkary”. Dla fanek z pewnością są szokiem doniesienia aktorki Kristiny Cohen, która twierdzi, że została przez niego zgwałcona. Gwiazda opisała ze szczegółami, co jej się przydarzyło. Portal cosmopolitan.pl przytacza jej wyznanie: Obudziłam się, gdy Ed leżał na mnie, z palcami w moim ciele. Powiedziałam mu, żeby przestał, ale on był silny. Walczyłam z nim tak mocno, jak mogłam, ale on chwycił moją twarz, zaczął mną potrząsać i mówić, że chce mnie pie*rzyć. Byłam sparaliżowana, przerażona. Nie mogłam mówić. Nie mogłam się poruszać. Położył mnie i zgwałcił. „Chuck Bass” napisał w mediach społecznościowych, że nie zna Kristiny i nigdy nikogo nie zgwałcił. Wierzycie mu?

Bill Cosby

Bill Cosby przez wiele lat jawił nam się jako sympatyczny starszy pan. Potem wszystko się zmieniło, bo został oskarżony o molestowanie seksualne. O nadużyciach poinformowało ponad 50 kobiet. Mimo tak licznych zarzutów mężczyzna nadal nie przyznaje się do winy. W wywiadzie dla amerykańskiego radia SiriusXM powiedział, że nie pojawi się na procesie. Sprawę pozostawia w rękach prawników. „Czasem dwie strony konfliktu, to tak naprawdę cztery lub pięć. Ludzie i tak będą mówić co chcą. Ja wierzę w moich prawników. Oni mnie chronią. Oczywiście, mam pewne obawy, ale ja po prostu nie chcę tam siedzieć” – przytacza wypowiedź Cosby’ego plotek.pl.

Roman Polański

Poważnym uszczerbkiem na karierze Polańskiego jest sprawa gwałtu na 13-latce. Samantha Geimer oświadczyła, że została wykorzystana seksualnie przez reżysera w domu Jacka Nicholsona. Polański wcześniej upoił ją alkoholem i podał pół tabletki nasennej. Wyznanie kobiety wstrząsnęło Ameryką. Ostatecznie reżyser uciekł przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości do Europy.

Woody Allen

Woody Allen jest cenionym reżyserem, ale wokół jego życia prywatnego krąży wiele niejasności. Reżyser miał romans z córką swojej partnerki – Mii Farrow, która odkryła w domu nagie zdjęcia dziewczynki. Oskarżyła Woody’ego o molestowanie 7-letniego dziecka, jednak sąd nie przyznał jej racji. Mimo wszystko wyrok budzi wątpliwości, ponieważ Allen ożenił się z adoptowaną córką Mii – Soon-Yi. Dziewczyna jest od niego młodsza o 40 lat.

Zobacz także: Zgwałcona przez męża

 

Post udostępniony przez @smarachica

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.11.2017 11:15
Mnie najbardziej szokuje to, że ani jeden nie znajduje sie obecnie w wiezieniu. Rozumiem ze na swiecie nie ma sprawiedliwosci, ale niektore czyny sa tak obrzydliwe, ze w ich wypadku ten brak konsekwencji po prostu razi w oczy.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo