Będziesz zachwycona nowym singlem Ewy Farnej. Jest świetny! (Posłuchaj)

Wpada w ucho!
Będziesz zachwycona nowym singlem Ewy Farnej. Jest świetny! (Posłuchaj)
Fot. Prt screen YouTube
27.10.2017

Fanów Ewy Farnej i KaeNa czeka wspaniała niespodzianka. Znana piosenkarka zgodziła się połączyć siły z utalentowanym raperem. Jego aktywność muzyczna sięga 2000 r. Osiem lat później miał miejsce solowy debiut KaeNa. Jeżeli chodzi o pierwszy  album – „Od kołyski aż po grób”, ukazał się dopiero w 2012 r.

To KaeN wyszedł z propozycją połączenia sił. Szczegóły zdradziła Farna. „Kilka miesięcy temu Kaen zaproponował mi nagranie wspólnego kawałka. Pomyślałam, ze w zasadzie to czemu nie - w Polsce nie miałam jeszcze tego typu featuringu...  Nie było to proste - bo ja w Pradze, chłopaki w Warszawie, ciężko się złapać w jednym czasie w jednym miejscu ale jakoś wspólnymi siłami i z pomocą  internetu wspólnie z Kaenem, Piotrkiem Walickim i Pawłem Bidermanem udało nam się stworzyć „Echo”. Kiedy wreszcie spotkaliśmy się w studio czułam, ze powstaje coś, co jest naprawdę świetne" – czytamy na rmfmaxxx.pl.

Dopiero około tydzień temu dowiedzieliśmy się o zamiarze Ewy i Dawida (KaeN – przyp. red.). Mężczyzna i kobieta stworzyli popowo-hiphopową kompozycję. Jak można się domyślić, opowiada o uczuciu pomiędzy dwojgiem ludzi.  Jest ono pełne pasji oraz namiętności.

Efekty tej współpracy możemy poznać już dziś. Dajcie nam znać w komentarzach, czy wam się podoba.

Zobacz także: Gwiazdy na pokazie kolekcji olimpijskich 4F: Szostak, Kaczorowska, Jabłczyńska, Halejcio (ZDJĘCIA)

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.10.2017 20:33
Nowa płyta Demi Lovato to jest dopiero coś wspaniałego
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2017 14:56
całkiem całkiem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo