Kaczyńskiego nazwała kryptogejem, a Rozenek - sprzątaczką. Dziś Manuela Gretkowska obchodzi 52. urodziny!

Z tej okazji przypominamy 7 jej najbardziej kontrowersyjnych wypowiedzi.
Kaczyńskiego nazwała kryptogejem, a Rozenek - sprzątaczką. Dziś Manuela Gretkowska obchodzi 52. urodziny!
Fot. KAPiF
06.10.2017

Manuela Gretkowska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w showbiznesie. Słynie z ciętych, dosadnych komentarzy. Kieruje je zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Do celebrytów, polityków i zwykłych ludzi. Ponieważ dziś są jej urodziny, z tej okazji postanowiłyśmy przypomnieć Wam jej najbarwniejsze wypowiedzi. Trzeba Manueli przyznać, że ma fantazję i odwagę... Ponieważ jest założycielką Parii Kobiet, Gretkowska najczęściej krytykuje płeć męską. Wiemy, że mężczyźni nie dorastają do rzeczywistości, więc hołubimy synusiów, wyręczamy, wychowujemy narcystycznego mizogina. Synusie-chu**sie nauczyli się wykorzystywać kobiety i jeszcze nimi gardzić. Taka właśnie jest polska polityka: jesteś ci*ą, bo jesteś kobietą i tylko o twojej ci**e będziemy dyskutować, to znaczy okładać ją zakazami” - to jeden z jej odważniejszych komentarzy, który ukazał się w Newsweeku.

Komu jeszcze nie szczędziła obraźliwych epitetów? Nie uchronił się przed nimi nawet prezydent i jego żona.

Andrzej Duda

– Kiedy patrzę na prezydenta Dudę, to mam nieodparte wrażenie, że jest ministrantem. Nie wiem tylko, czy on zdaje sobie sprawę, że służy do czarnej mszy, jaka jest właśnie odprawiana przez rząd razem z Kościołem. Praca [Sejmu] nocą to nie jest tylko kwestia prędkości, ale praca nocą to jest zachowanie właściwe mężczyznom w depresji. Nie śpią po nocach i są wk**wieni - można było przeczytać w jednym z numerów “Newsweeka”, jak wskazuje portal viva.pl.

Zobacz także: Tak wyglądają dzieci Elizy i Trybsona!

Manuela Gretkowska

Fot. KAPiF

Agata Kornhauser-Duda i Melania Trump

– Dlatego Melania przy mężu ma pusty wzrok, Agata nigdy na niego nie patrzy czule, po ludzku. One grają. Są niby zegarowe kukułki nakręcone przez system. Punktualnie wychodzą na scenę, odkukają swoje i znikają. Obie pary prezydenckie przypominają w najlepszym razie pary speakerów prowadzących program ( prezydencki). Głównie patrzą na wprost, na widza. Niby się lubią, niby ze sobą rozmawiają, a tak naprawdę realizują scenariusz – cytuje Gretkowską portal wpolityce.pl.

Manuela odważyła się też obrazić prezydenta Stanów Zjednoczonych

Donald Trump

Trump to słodzący klientom dealer, wśród szumu chorągiewek, jak na parkingach salonów sprzedaży używanych wozów. A oklaskujący go Adrian, zawsze chorobliwie uśmiechnięty przypominał reklamowego ludzika opon Michelina napompowanego gazem rozweselającym. Trump powtarzał kilka razy , że jest biznesmenem. U nas dealował opium dla ludu, ludu smoleńskiego – czytamy znowu na wpolityce.pl.

Manuela Gretkowska

Fot. KAPiF

Małgorzata i Radosław Majdanowie

– Majdanowie pewnie są sympatyczni i storturowani tym celebryckim cyrkiem. Zaharowanych, jak moich sąsiadów wyjeżdżających co rano do korporacji, nie stać już na ironię. Radek wyznał, że zdjęcia są takie ponieważ dla Małgosi wszystko musi być idealnie. I jest. Tak idealnie wyobrażamy sobie przepych: disnejowski odjeb połączony z wygraną w Toto Lotka. Styl arabskiego szejka plus mafijne bogactwo wyściełają sny biedaków. (…) Polski seraj po transformacji z dostępem dla zwykłych ludzi - Szatniarza i Sprzątaczki. Majdan skończył karierę piłkarską w klubowej szatni. Małgosia, kobieta po studiach, zajmuje się sprzątaniem na pokaz – przytacza wypowiedź pisarki portal pudelek.pl.

Jarosław Kaczyński

– Wybierając się więc wczoraj, pierwszy raz na miesięcznicę, skonstruowałam z czarnej, strajkowej parasolki i białego kwiatka piorunochron nienawiści. Niech spływa po nim wrzask, spojrzenia składanego dyktatora. Składanego, bo przemawia ze składanej drabinki lub krzesełka. Nie zatuszuje tego transparent na szerokość jezdni: "Jarosław Kaczyński jest wielki". Nie jest. I nie jest genialnym strategiem. Ma tylko bezkarną większość. (...) Czy normalnym krajem rządziłby kryptogej w depresji, któremu zdaje się, że jest Piłsudskim? - komentuje Gretkowska na Facebooku.

Zobacz także: Rozenek odpowiada na atak Gretkowskiej: „Nie każda siwizna jest oznaką mądrości!”

 

Manuela Gretkowska

Fot. KAPiF

Jakub Wojewódzki

– Żartując z gwałconych Ukrainek, Wojewódzki okazał pogardę ludowi, nie tylko ukraińskiemu. Zapomniał, że polskie matki, siostry, córki też na kolanach zmywają podłogi u Niemców, Anglików – napisała Manuela w Newsweeku”.

Mateusz Kijowski

– Kiedy oglądałam pierwszy marsz KOD i zobaczyłam trybunę, to mnie wygięło lekko. Pan, który to prowadził w żółtej kurtce, wyglądał jak parkingowy demokracji, taki miał ton głosu i tak się zachowywał. Widać partyjnych facetów, którzy załatwiają swoje sprawy albo uciekają przed alimentami do polityki. I gdzieś tam tylko przewijają kobiety – wypowiedziała się Manuela dla portalu wp.pl.

Czego życzycie Gretkowskiej z okazji urodzin, dziewczyny?

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 06.10.2017 13:18
Kwiecisty język i bardzo trafne spostrzeżenia. Nie dla przeciętnego Polaka, który nie czyta książek i nie ma podstawowej wiedzy o świecie.
odpowiedz
Xxx (Ocena: 1) 06.10.2017 08:05
Pani, ktora koniecznie chce się wypropować, mocno krytykując innych, a jednoczesnie sama jest godna pożałowania. Czy ta jej krytyka jest taka kontrowersyjna? Na taka się kreuje, ale zwyczajnie tylko glosniej i dobitniej formuje w zdania rzeczy, o ktorych jej czytelnicy(o, zgrozo!) Chcą uslyszec. Totalne dno.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo