Nowy biznes Lewandowskiego. Nie uwierzycie, w co tym razem zainwestował...

To kolejny projekt inwestycyjny piłkarza.
Nowy biznes Lewandowskiego. Nie uwierzycie, w co tym razem zainwestował...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/_rl9/)
05.10.2017

Robert Lewandowski to nie tylko niezwykle utalentowany piłkarz, ale także mężczyzna z głową na karku. Reprezentant drużyny Bayern Monachium od jakiegoś czasu zajmuje się inwestowaniem. Jak wiadomo, kariera piłkarska nie trwa wiecznie, a z czegoś trzeba żyć. To trudniejsze zwłaszcza dla osób przyzwyczajonych do luksusów. Według portalu sportowefakty.wp.pl. Robert zarabia miesięcznie ok. 8 mln zł. Na domowy budżet składają się także pieniądze Ani, więc mówimy łącznie o sumie niewyobrażalnej dla przeciętnego Polaka. Jeżeli Lewandowscy nie chcą zejść w przyszłości z tej stopy finansowej, muszą pomyśleć o zabezpieczeniu i najprawdopodobniej właśnie to kieruje przedsiębiorczym piłkarzem.

Sportowefakty.wp.pl donoszą o kilku inwestycjach Roberta. Ku końcowi zmierza właśnie budowa dwóch apartamentowców, które powstały z inicjatywy Lewandowskiego oraz jego kolegi. Projekt został zrealizowany w Warszawie, w dzielnicy Ochota przez firmę LG Investments. Piłkarz marzy również o stworzeniu kliniki medycyny sportowej. To jednak nie wszystko. Kolejnym pomysłem Lewandowskiego na zainwestowanie pieniędzy jest budowa domu mediowego. Nastąpi ona we współpracy z Group One. Na początku celem będą kampanie reklamowe tworzone przy udziale Lewandowskich, ale dalekosiężne plany obejmują także zaangażowanie innych gwiazd sportu, m. in. Agnieszki Radwańskiej oraz Marcina Gortata. Na sportowefakty.wp.pl można przeczytać wypowiedź Adama Pawlukiewicza z Pentagon Reaserch na ten temat: Otwarcie domu mediowego przez pierwszego polskiego sportowca będzie na pewno ewenementem na skalę naszego kraju. Czas pokaże, czy to dobra decyzja. Można oceniać, że pomysł wypali - głównie z powodu małej konkurencji na rynku. Firma założona przez sportowca i dbająca o interesy sportowca stanie się podmiotem, za którym pójdzie marka Lewandowskiego, czyli godnym zaufania – komentuje pracownik organizacji zajmującej się marketingiem internetowym, analizą sponsoringu oraz badaniami rynku.

Z kolei portal wgizycku.pl poinformował o budowie restauracji na wodzie, która jest kolejnym projektem inwestycyjnym Lewandowskiego. Budynek będzie miał powierzchnię 30x30 m, a konstrukcję podtrzymają pale – czytamy na sportowefaktywp.pl. Zakończenie projektu zostało przewidziane na 2019 r.

Uważacie, że Robert Lewandowski dobrze inwestuje?

Zobacz także: Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy. Imponujące wnętrza!

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo