Burzliwe życie Hugh Hefnera

Oto najważniejsze fakty z jego związków.
Burzliwe życie Hugh Hefnera
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/354940014355287619/)
29.09.2017

Symbol luksusu, rozpusty i dobrej zabawy – Hugh Hefner  zmarł w wieku 91 lat, o czym poinformował magazyn Playboy. Życie Hugh dla wielu było odzwierciedleniem najskrytszych marzeń. Miał wszystko, czego pragnie każdy mężczyzna: pieniądze, kobiety i sławę.

Pierwsze lata życia Hefnera z pewnością nie zapowiadały drogi, którą podążył. Urodził się bowiem w amerykańskiej rodzinie metodystów, która przestrzegała tradycji. Karierę zaczął jako dziennikarz. Na początku pracował w wojskowej gazecie. Zanim założył legendarnego Playboya, był także rysownikiem kreskówek oraz copywriterem w magazynie Esquire. W międzyczasie ukończył studia psychologiczne. Mimo wszystko najciekawiej przedstawia się jego życie prywatne. Można powiedzieć, że Hefner pasjonował się erotyką, ponieważ była ona żywo obecna w jego pracy, jak i codzienności. Hugh do końca uwielbiał kobiety. W jego willi przewijało się mnóstwo pięknych dziewczyn, ale “tylko” z trzema wziął ślub.

Mildred Williams Gunn

Pierwszą wybranką została Mildred Williams Gunn. Jako jedyna była równolatką Hefa. Para pobrała się 25 czerwca 1949 r. Z tego związku narodziła się córka Christie oraz syn David. Małżeństwo nie przetrwało.

Zobacz także: Żegnaj, Hef. Zmarł legendarny założyciel PLAYBOYA

 

Kimberley Conrad

Kolejny ślub Hefner wziął 1 lipca 1989 r. z Kimberley Conrad. Rok wcześniej, w styczniu Kimberley uzyskała tytuł króliczka miesiąca. Ona była młodsza od swojego męża aż o 36 lat. Hugh był z nią przez 21 lat. W międzyczasie urodziło sie im dwóch synów: Marston i Cooper. Para przeszła też kryzys i separację.

Fot. Prt screen www.nydailynews.com

Crystal Harris

Ostatnia żona zasługuje na największą uwagę wśród zdobyczy Hefa. Była od niego młodsza o 60 lat. Hugh zawarł z nią związek małżeński w 2012 r. Crystal ma obecnie 31 lat. To amerykańska modelka oraz osobowość telewizyjna. Jej rodzice byli artystami estradowymi. Na poczatku mieszkali w Wielkiej Brytanii, w okolicy Birmingham. Potem osiedlili się w Stanach Zjednoczonych, w Kalifornii. Crystal została zapisana do tamtejszej szkoły. Podczas uczęszczania na zajęcia psychologiczne na Uniwersytecie w San Diego jednocześnie zaczęła pracować jako modelka. Swojego przyszłego męża poznała podczas Halloween w 2008 r. Jej przyjaciele zaprosili ją do rezydencji Hefnera. Ich znajomość na poważnie rozpoczęła się w styczniu 2009 r. 24 grudnia 2010 zaręczyli się. Pobrali się dopiero dwa lata później (Crystal raz zerwała zaręczyny). Ceremonia odbyła się w słynnej rezydencji w prywatnym gronie.

Co ciekawe, podobno Hefner nie podpisał intercyzy z Crystal. Jeżeli to prawda, kobieta nie będzie musiała się martwić o pieniądze w przyszłości. Majątek założyciela Playboya jest szacowany na 43 miliony dolarów.

Fot. Prt screen www.eonline.com

Ulubione króliczki

Holly Madison

Hefner miał także kilka ulubionych króliczków. Jedna z nich to Holly Madison. Była jedną z kobiet mieszkających w słynnej willi. Jak donosi portal plotek.pl, po jakimś czasie Hugh postanowił wymienić ją, a także Kendrę Wilkinson oraz Brigitte Marquard na młodsze dziewczyny. Holly została modelką i założyła program telewizyjny. Również jej życie uczuciowe się ułożyło. Obecnie jest żoną oraz matką.

Kendra Wilkinson

To kolejna ulubienica Hugh Hefnera. Przez kilka lat występowała w reality show “Króliczki Playboya”, czytamy na portalu plotek.pl. Wilkinson jest znana także z innego programu - “Kendra On Top”. Niestety Kendrze nie poszczęściło się tak bardzo jak Holly. Wyszła za mąż za futbolistę Hanka Basketta, który wielokrotnie ją zdradzał. To doprowadziło do chwilowego rozpadu ich małżeństwa. Wszystko wskazuje jednak na to, że kryzys został zażegnany. Para jest widywana razem.

Zobacz także: Jakie zasady panowały w willi Playboya? (Czemu Króliczki się na to godziły?!)

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.09.2017 09:57
podobno spał z tysiącem kobiet...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo