Najseksowniejszy uczestnik drugiej edycji Azja Express. Mowa o...

Wy też oglądacie program tylko ze względu na niego?
Najseksowniejszy uczestnik drugiej edycji Azja Express. Mowa o...
Fot. KAPiF
20.09.2017

Stanisław Karpiel-Bułecka to jeden z uczestników popularnego programu Azja Express. Został okrzyknięty przez media najseksowniejszym mężczyzną w tym gronie. Jego nazwisko jest w Polsce dobrze znane. Stanisława łączy pokrewieństwo z Sebastianem Karpiel-Bułecką – liderem zespołu Zakopower. Co jeszcze wiemy o przystojnym Stanisławie?

Stanisław jest zodiakalnym Baranem. W marcu skończył 34 lata. Mężczyzna ma dwóch braci: starszego Jana oraz młodszego Szczepana. Już od najmłodszych lat przejawiał duże zainteresowanie sportem, a konkretnie narciarstwem. Ta przygoda rozpoczęła się, gdy miał 5 lat, a w 2005 r. doprowadziła go do zajęcia pierwszego miejsca w konkursie Polish Freeskiing Open. Ale nie tylko narciarstwo jest pasją Karpiel-Bułecki. Jak przystało na tę rodzinę, przejawia muzyczną pasję. Pierwszym dużym krokiem w artystycznej dziedzinie było założenie zespołu Gooral w 2009 r. Stanisław został jego wokalistą. Debiutancka płyta studyjna zespołu ukazała sie dwa lata później. W tym samym roku zaczął śpiewać w zespole Future Folk. Jednym z ważniejszych wydarzeń w karierze Stanisława był występ w programie Must Be The Music. Tylko muzyka.

Zobacz także:  Kogo zobaczymy w nowej edycji programu „Agent Gwiazdy”? (Mamy listę potwierdzonych nazwisk!)

 

 

Stanisław Karpiel-Bułecka

Fot. KAPiF

Stanisław zalicza się również do grona celebrytów. Brał udział w Tańcu z gwiazdami i był ambasadorem marki odzieżowej Peak Performance. W tym roku wziął udział w drugiej edycji Azja Express. Partnerem Stanisława Karpiel-Bułecki został jego kolega z zespołu – Szymon Chyc-Magdzin.

Fanki najseksowniejszego uczestnika Azja Express 2 z pewnością będą zawiedzione informacją dotyczącą jego życia prywatnego. Stanisław ma żonę, a rok temu w listopadzie urodziło mu się pierwsze dziecko. Szczęśliwą wybranką jest Anna Lis – atrakcyjna blondynka. Na co dzień para mieszka w Warszawie.

Będziecie kibicować Stanisławowi? Zobaczcie kilka jego zdjęć, od których serce zabije Wam mocniej!

Stanisław Karpiel-Bułecka

Fot. KAPiF

Stanisław Karpiel-Bułecka

Fot. KAPiF

Stanisław Karpiel-Bułecka

Fot. KAPiF

Stanisław Karpiel-Bułecka

Fot. KAPiF

Stanisław Karpiel-Bułecka

Fot. KAPiF

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.09.2017 12:11
górol
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.09.2017 10:32
Dlaczego on od 5 lat nosi aparat na zębach?? chyba do złego ortodonty chodzi który tylko bierze kasę.Cały czas ma tak samo krzywe te kły!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.09.2017 19:40
Przypakował trochę ostatnio. Ogólnie na plus, ładne ciało
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.09.2017 18:58
A mi się podoba Tymański mój ideał opanowany zdecydowany w łóżku pewnie też spoko. Mój ideał
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.09.2017 16:34
ciacho z niego!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo