Triumf Deynn i Majewskiego: Tłum fanów na premierze ich książki!

Tym razem hejterzy nie znajdą powodu do krytyki?
Triumf Deynn i Majewskiego: Tłum fanów na premierze ich książki!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/deynn/)
14.09.2017

Marita Surma i jej chłopak Daniel Majewski są obecnie jedną z najbardziej popularnych par celebrytów. Rozgłos zdobyli dzięki prowadzeniu bloga, publikowaniu zdjęć na Instagramie oraz specyficznemu sposobowi bycia. Blogerzy zajmują się tematyką lifestylową. Promują zdrowe odżywianie, treningi fizyczne, doradzają, jak się zmotywować do działania i jak osiągnąć szczęście. 13 września odbyła się premiera ich książki, która stanowi zbiór wszystkich porad. Złośliwi komentują, że to dzień, w którym upadła polska literatura, ale Deynn i Majewski się nie przejmują. Mają swoje pięć minut i robią wszystko, aby je wykorzystać.

Książka nosi tytuł Trening życia. Przede wszystkim ma zainspirować czytelników do walki o osiągnięcie sukcesu. Zarówno tego wizerunkowego, jak i życiowego. Znajdziemy w niej wskazówki dotyczące motywacji, zwątpienia, trudnych powrotów oraz ciągłej pracy nad sobą. Zainteresowani dowiedzą się m. in., skąd czerpać motywację do treningów, jak znaleźć idealną dla siebie dietę oraz jaki plan treningowy będzie najbardziej skuteczny. Podsumowując, to kwintesencja tego, co obecnie zajmuje młodych Polaków. Świetny wygląd oraz życiowy sukces.

Zobacz także: Internet śmieje się z wizyty Deynn i jej chłopaka u Wojewódzkiego (Mamy najlepsze cytaty!)

 

deynn i majewski

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/deynn/)

Premiera książki Deynn i Majewskiego

Premiera odbyła się w Krakowie w Empiku, gdzie Marita i Daniel odpowiedzieli na pytania na temat ćwiczeń, a także diety. To nie był pierwszy raz, kiedy mieli szansę wypowiadać się przed publicznością. Jakiś czas temu para blogerów gościła w programie Kuby Wojewódzkiego, ale nie poszło im najlepiej. Miliony Polaków przed telewizorami słuchało rozmowy o rozmiarze nóg Deynn, które jej narzeczony nazwał szkitami, o jej pośladkach oraz dużej aktywności internautów na kontach społecznościowych pary celebrytów. Sposób wypowiedzi Deynn oraz Majewskiego stał się przedmiotem hejtu. Krytyka dotknęła zwłaszcza Maritę. Oto niektóre z komentarzy internautów, które zostały opublikowane na Facebooku.

- dziewczyna ma pustkę w głowie, nic dziwnego że jej facet musiał kończyć za nią każde zdanie... Kuba słusznie im wytknął im że gość wypowiada się za nią i nie dopuszcza ją do słowa... ona zdania nie potrafiła sensownego sklecić

- Jeżeli chodzi o Deynn i Majewski - porażka. Obserwuje ich od jakiegoś czasu na fb, wydawało mi się,że to dwójka młodych,ambitnych i inteligentnych ludzi! Obejrzałam odcinek z ciekawości- jest to moja obiektywna opinia ( żaden hejt tak bardzo popularny ostatnimi czasy - Deynn nie potrafiła złożyć jednego zdania samodzielnie, a Majewski każde pytanie odbierał jako atak! Czułam zażenowanie podczas oglądania. Tekst pt. "Zabroniłem Maritce czytać tej książki" rozłożył mnie na łopatki!

deynn i majewski

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/deynn/)

- przeraza mnie fakt...i przyszłość kolejnego pokolenia.. w jakim kierunku zmierza świat mając tak tępe puste próżne wzorce za cos wyjątkowego?? z nkedowierzaniem oglądałam..i skoro kobieta koń z mozgiem wielkości piasku ziarnka jest autorytetem ??to martwie sie o swoje dzieci..ludzie co jest z wami to tylko powierzchowność...

- Ja rozumiem, że można się zestresować samym wystąpieniem w telewizji, u celebryty, którego w jakiś sposób się podziwia, szanuje i u którego zawsze marzyło się wystąpić. Ale ludzie... Chyba obowiązują jakieś zasady wypowiadania się, szczególnie, gdy będzie się później oglądanym przez większe grono osób, tj publicznie. Majewski super, faktycznie wykazał się inteligencją, bo wybrnął z każdego pytania, rozwinął w jakiś sposób temat, ale Deynn... porażka. Jeszcze ta sytuacja z książką, totalny brak szacunku do swojej kobiety... Najlepsza z tego wszystkiego była mina Pana Tomasza Piątka, która wskazywała na to, że ma ogromny ubaw w głębi duszy, ale jednocześnie jest trochę zażenowany.

- Jak osobiście staram się nikogo nie oceniać ani nie mówić źle o innych, tak Deynn szczególnie działa mi na nerwy. Wielce intelektualiści i normalni ludzie, którzy są młodzi, ale do podstawowych czynności myślowych nie trzeba być super dojarzałym. Ona nie umie ułożyć jednego pełnego zdania, a co dopiero wypowiadać się o polityce czy o sprawach państwa i tu wchodzi jej wybranek i próbuje tak wybrnąć, żeby żadnej głupoty nie powiedziała. Okłamuje, nie potrafi znieść zwykłej krytyki i uważa się za pępek świata.

Triumf Deynn i Majewskiego

Chociaż po występie u Kuby Wojewódzkiego Marita i Daniel byli krytykowani, a wręcz stali się obiektem kpin, teraz mogą triumfować. Na premierze książki pojawiło się mnóstwo osób, a Trening życia już w kilka godzin od początku sprzedaży zajął pierwsze miejsce w empikowskich bestsellerach.

Zobacz także: DEYNN chwali się szkitą na Instagramie (FOTO)

 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.09.2017 12:23
Ale po co ich hejtować? Nie lubisz, nie kupuj książki, nie interesuj się ich życiem. Świat nie schodzi "na psy" przez to, że ktoś obserwuje Maritę i Daniela na Instagramie, bo to nie ma nic do rzeczy, tylko przez to, że ludzie zamiast robić swoje, poświęcają swój cenny czas na wytykanie innym błędów, zamiast zająć się własnym życiem. Pozdrawiam nie-hejtujących ;)
odpowiedz
donika (Ocena: 5) 15.09.2017 05:57
uwzięli się wszyscy na nich.....nie jestem ich fanką,ba nigdy nie kupię nawet ich książki.Ale niech sobie robią co chcą,przecież nie robią nikomu krzywdy.Ich 5 minut niech korzystają. Miłego dnia :-)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2017 14:50
WYYYYPIERDALAJ!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2017 12:35
Bez przesady w tym krytykowaniu, niech sobie robią co chcą, a ci którym się to nie podoba niech nie oglądają i juz
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo