Iga Lis pokazała się... BEZ STANIKA! (Odważna fotka!)

Nastolatka chętnie eksponuje swoje ciało.
Iga Lis pokazała się... BEZ STANIKA! (Odważna fotka!)
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/iga_lis/?hl=pl)
07.09.2017

Iga Lis to 17-letnia córka Kingi Rusin oraz Tomasza Lisa. Dziewczyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i ma aspiracje, aby zostać modelką. Brała udział w pokazie duetu Paprocki&Brzozowski, może się także poszczycić kontraktem z firmą Reebok Classic Polska. Komentarz jej matki dla jednego z tabloidów potwierdza, że Iga mierzy bardzo wysoko. „Iga będzie robiła maturę międzynarodową. Nie wiem, kiedy znajdzie czas na sen, bo jak zobaczyłam jej plan zajęć i jeszcze ambicjonalne podejście do niektórych rzeczy, bo ona chce jeszcze dużo rzeczy uzupełniać poza szkołą, to powiem szczerze, że mi się wydawało, że ja mam więcej zajętości, ale te jej dwa lata rysują się słabo” - czytamy na serwisie jastrzabpost.pl.

Wokół Igi zrobiło się bardzo głośno, gdy wrzuciła na Instagrama kilka odważnych zdjęć. Na jednym pozuje w obcisłej, czerwonej koszulce. Nie ma na sobie stanika. Na drugim co prawda założyła górę od bielizny, ale „zapomniała” o bluzce. Jest też kilka zdjęć, na których dziewczyna odważnie odsłania dekolt. Dzięki tej aktywności Iga wzbudziła w mediach duże zainteresowanie, ale chyba nie takie, jakiego się spodziewała. Komentatorzy zastanawiają się, czy zdjęcia nie są zbyt odważne jak na niepełnoletnią dziewczynę. Zadają również pytanie, co będzie za kilka lat. Czy Iga pokaże się całkiem nago?

Platformy społecznościowe, a zwłaszcza Instagram, to miejsce, gdzie próbuje się wypromować niejedna dziewczyna. Chociaż wiele osób ma poważne wątpliwości co do sposobu, w jaki Iga kreuje się na Instagramie, jest on coraz bardziej powszechny u nastolatek. Pozowanie w stanikach, bardzo krótkich spodenkach, a nawet samej bieliźnie to dla niektórych zupełnie naturalne zjawisko. Jego rozwojowi sprzyja moda na zdrowe odżywianie i intensywne treningi. Dziewczyny chętnie pokazują efekty swojej pracy.

Trzeba też wspomnieć o dorosłych gwiazdach promujących nagość. Odważne zdjęcia chętnie wstawiają na swoje profile społecznościowe m. in. Katarzyna Warnke, Karolina Pisarek oraz Joanna Krupa. One są jednymi z wielu kobiet show-biznesu, na których wzorują się młode dziewczyny. Po jakimś czasie przestają widzieć coś niewłaściwego w odważnych pozach, słodkich dziubkach i wszechobecnej goliźnie.

A Wy myślicie, że Iga Lis przesadziła?

Zobacz także: Oliwia Bieniuk powiększyła sobie usta? Wszyscy komentują TO zdjęcie!

 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 3.67 / 5
LOco (Ocena: 3) 16.07.2018 22:37
No i gdzie te cycki?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 08.09.2017 18:22
E, nic ciekawego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.09.2017 14:50
Ona wygląda jak Tomasz Lis z długimi włosami. Coś obrzydliwego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.09.2017 20:05
Po pierwsze stanik to nie obowiązek, faceci też mają czasami większe piersi od niektórych kobiet, czy oni je zakładają? A po drugie to mój znajomy ostatnio stwierdził, że 17 lat to jeszcze dziecko i powinna założyć stanik, ale skoro takie z niej dziecko to tym bardziej nie powinna zakładać tej części garderoby, przecież dzieci nie noszą staników.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.09.2017 18:15
przeciez ma koszulke.. my jako kobiety nie mamy obowiązku nosic stanika .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie