Susan Boyle nie radzi sobie z popularnością!

Zwyzywała gości hotelowych oraz policjantów. Dostało się nawet telewizorowi.
Susan Boyle nie radzi sobie z popularnością!
01.06.2009

Susan Boyle jest jedną z największych gwiazd najnowszej edycji brytyjskiego „Mam talent”. Z informacji, jakie ujawnił jeden z jurorów show, wynika, że 48-letnia mieszkanka Szkocji nie radzi sobie z popularnością, jaką zyskała w zaledwie kilka chwil.

Rezolutna Brytyjka zagroziła producentom, że nie wystąpi w finale, ponieważ nie radzi sobie z presją. Zagroziła, że wróci do swojej wioski i ukochanego kota - Pebblesa. Do kolejnych problemów doszło w hotelu Wembley Plaza. Panna Boyle w kierunku telewizora, w którym właśnie leciała transmisja „Mam talent”, krzyknęła „F**k off”. Działo się to w momencie, gdy jeden z jurorów wysoko ocenił występ jej konkurenta - 12-letniego Shaheena Jafargholi. Następnego dnia doszło do utarczki słownej między Susan a innymi mieszkańcami hotelu. Jej wybuch był spowodowany drwinami. Boyle powiedziała do nich:

„Jak k...a śmiecie tak do mnie mówić! Nie macie, k...a prawa!” (tłumaczenie Dziennik.pl).

Policja przybyła na miejsce zdarzenia nie umiała uspokoić śpiewaczki. Oberwało się też funkcjonariuszom.

Na swoim blogu w obronę wziął Susan Piers Morgan - jeden z jurorów. Prosi, aby ludzie mieli na uwadze trudności, z jakimi musi się mierzyć Szkotka o anielskim głosie:

„Susan Boyle to bardzo miła osoba, ma wielkie, hojne serce, ale miała naprawdę ciężkie życie. W czasie jej narodzin nastąpiły komplikacje i Susan urodziła się z niedotlenieniem mózgu, co spowodowało późniejsze trudności w nauce. Lekkie upośledzenie spowodowało, że w szkole przezywano ją <<Simple Susan>>" (tłumaczenie Onet.pl).

Znajomi Susan określają ją jako osobę, która zawsze pomaga innym, lubi się bawić i czas poświęca na działalność we wspólnocie przykościelnej.

Zobacz także:

Fabia Cerra walczy z kompleksami w „Mam talent”! VIDEO

Brytyjka przy kości weszła na scenę i zrobiła erotyczne show, aby pokazać, że pulchne ciało też może być piękne.

„Wielka siostra” – pornograficzne reality show z Pragi

Dom publiczny, w którym zamontowane są kamery transmitujące wizyty gości na żywo w Internecie.

Polecane wideo

Komentarze (96)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2009 12:51
Lol2.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.06.2009 12:32
I po co szła do tego programu?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2009 23:20
jest zajebista!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2009 16:06
Witamy ! Jesteśmy studentami drugiego roku socjologii na Uniwersytecie Łódzkim. W ramach zajęć z „Metod badań społecznych” przeprowadzamy internetowe badanie dotyczące użytkowników portali plotkarskich. Prosimy o poświęcenie 15-20 minut na wypełnienie ankiety. Uzyskane dane posłużą nam jedynie do opracowań statystycznych i nie zostaną nikomu udostępnione. Prosimy Cię o wypełnianie całego kwestionariusza w następujący sposób: w każdym pytaniu zaznacz tylko jedną odpowiedź, chyba, że pytanie mówi inaczej. Ankieta znajduje się pod adresem: http://cs.createsurvey.com/c/53/4953/survey/6673-7XFkdx.html Z góry dziękujemy za pomoc, wszystkie udzielone odpowiedzi są dla nas bardzo ważne. W razie pytań lub wątpliwości, możecie się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. [email protected] tel. (48) 42/635 – 52 - 54
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.06.2009 21:37
heh, ;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie