Magda Gessler ostro o figurze Anji Rubik: „Dramat Oświęcim... co to to nie!!! Ratunku”

Co wywołało aż takie oburzenie polskiej restauratorki?
Magda Gessler ostro o figurze Anji Rubik: „Dramat Oświęcim... co to to nie!!! Ratunku”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/magdagessler_official/ & https://www.instagram.com/anja_rubik/)
27.07.2017

Magda Gessler to znana restauratorka, która słynie ze zdolności kulinarnych, udziału w programach takich jak „MasterChef” i „Kuchenne rewolucje” oraz ciętej krytyki. Tym razem poczuła ją na sobie Anja Rubik. Magda Gessler lubi udzielać się w mediach społecznościowych, gdzie odważnie wyraża swoje opinie i chętnie dyskutuje z innymi użytkownikami. Jednak tym razem przeszła samą siebie. „Dramat Oświęcim... co to to nie!!! Ratunku” - napisała na Instagramie Rubik.

Anja Rubik zyskała ogromną popularność nie tylko w Polsce, ale także za granicą. 34-letnia topmodelka ma na koncie liczne sukcesy i niezbyt udane małżeństwo z serbskim modelem – Sashą Knezevic. Od jakiegoś czasu zaczęła się również udzielać w sprawach społecznych i politycznych dotyczących Polski. W przerwach pomiędzy zachęcaniem do walki o swoje prawa kobiet, a nawoływaniem do wyjścia na ulicę w celu bojkotowania ustaw, piękna modelka pracuje, a efekty tej pracy zamieszcza na swoich profilach społecznościowych. Anja cieszy się dużą sympatią, jej zdjęcia przeważnie zasypują pozytywne komentarze. Niedawno opublikowała kolejne, na którym jest ubrana w dżinsy i luźną, koszulową bluzkę. Magdzie Gessler skojarzyło się ono z Oświęcimiem. To bardzo odważna opinia nawet jak na nią.

Faktycznie, trzeba przyznać, że sylwetka Anji budzi mieszane emocje. Niektórzy się nią zachwycają, a inni mają ją za symbol restrykcyjnych wymagań obowiązujących modelki. Zbyt restrykcyjnych, narażających zdrowie i nierzadko kończących się anoreksją. Niezależnie od tego, nie można odmówić Anji ogromnego sukcesu.

Trudno powiedzieć, jak zareaguje na komentarz Magdy Gessler (bo jesteśmy pewne, że nie pozostawi go bez odzewu) właśnie ze względu na kontrowersyjne pogłoski krążące o branży modowej. Niecierpliwie czekamy, aż topmodelka podejmie rzuconą jej rękawicę.

Jak myślicie, co odpowie Anja? Czy Magda Gessler Waszym zdaniem przesadziła?

Zobacz także: Moda męskim okiem: Dlaczego powinnaś ubierać się jak Magda Gessler?

 

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 4.67 / 5
gość (Ocena: 5) 28.07.2017 11:30
WON Z TYM SPAMEM!!!
odpowiedz
antygessler (Ocena: 2) 28.07.2017 10:01
Odezwała się świnia, która jeździ po całej Polsce wyżerając restauratorom ich 'obrzydliwe' jedzenie...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.07.2017 23:31
Może jestem dziwna ale ja bym się cieszyła gdyby mnie ktoś od ofiary Oświęcimia nazwał. Chciałabym wyglądać tak jak ona, ale jak narazie wyglądam jak spasiona świnka, więc dla mnie byłaby to zaleta a nie obraza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.07.2017 23:18
Malo powiedziane, ze z nadwaga. Tez, się nad tym zawsze zastanawiałam, czemu tak jest, ze szczupłych można zawsze obrazić i ich, to nie rusza, a gruby, po krytyce,jaka uszlyszy obraza, się.Czy, oni nie widza siebie w lustrach.
zobacz odpowiedzi (1)
Villain (Ocena: 5) 27.07.2017 21:27
Eee... Serio? Osoba, która sama zdecydowanie nie jest ideałem krytykuje kogoś za zbyt szczupły wygląd? No tak, bo o osobach z nadwagą nie można nic powiedzieć - to przecież takie niemiłe! Ale już nazywanie szczupłych wieszakami, anorektykami, czy używanie tak niesmacznych porównań jest w porządku... Sorry, zalatuje mi to wyjątkowo paskudnym sposobem dowartościowywania się. Jednym słowem - żenada.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie