Ile lat tak naprawdę ma Brigitte Macron? Twierdzi, że 64, ale podobno jest DUŻO STARSZA!

Wiek pierwszej damy Francji budzi zainteresowanie na całym świecie.
Ile lat tak naprawdę ma Brigitte Macron? Twierdzi, że 64, ale podobno jest DUŻO STARSZA!
Fot. ONS
16.05.2017

Od kiedy Emmanuel Macron został nowym prezydentem Francji, cały świat zaczął prześwietlać jego życie prywatne. Sporo kontrowersji wzbudziło zwłaszcza jego małżeństwo z Brigitte Trogneux, która nie dość, że jest starsza od małżonka o ćwierć wieku, to jeszcze w przeszłości… była jego nauczycielką.

17-letni wówczas Emmanuel bardzo zauroczył się swoją panią pedagog, z którą pracował nad jedną ze sztuk teatralnych. Choć Trogneux była wtedy mężatką i matką trójki dzieci, zadurzony w niej uczeń zapowiedział jej śmiało, że kiedyś się z nią ożeni. Słowa dotrzymał, bo dokładnie 13 lat później wzięli ślub i do dzisiaj stanowią bardzo szczęśliwą parę.

Mimo że Brigitte jest oczytaną i inteligentną kobietą, która pomaga mężowi w pisaniu publicznych przemówień, cały świat mówi dzisiaj głównie o jej wieku. 64-latka z jednej strony jest chwalona za wspaniałą figurę i nienaganne wyczucie stylu, a z drugiej podejrzewana o zbytnie zamiłowanie do solarium i operacji plastycznych.

Ostatnio opinię publiczną zelektryzowała także wieść, jakoby pierwsza dama Francji była dużo starsza niż podano w oficjalnych komunikatach. Portal secretnews.fr dotarł podobno do dokumentu, z którego wynika, że Trogneux ma 74 lata. Inne media nie potwierdziły jednak tego newsa.

Jak myślicie, ile lat ma Brigitte? I na ile wygląda?

Polecamy także: Anna Lewandowska i jej idealna figura 10 dni po porodzie: „To aktualne zdjęcie! Nie trenuję!”

pierwsza dama Francji

Fot. ONS

pierwsza dama Francji

Fot. ONS

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.05.2017 11:11
Francuskie dokumenty mają inną czcionkę, zresztą widać że wzrost jest wpisany w inny sposób niż reszta danych :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.05.2017 17:59
Fotoszop. To jest aktualne zdjęcie, widziałam gdzieś ją w tej marynarce niedawno. Ktoś wyciął i wstawił do tego niby prawdziwego dokumentu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.05.2017 14:24
Widac, ze kobieta sie stara i uprawia sport, ale i tak wyglada na wiecej niz 64 lata - chodzi mi o twarz, ale bardzo szczuple kobiety czesto tak sie starzeja. Poza tym nie zachwyca mnie jej figura - chudziutkie, wysuszone nogi i wieksza gora. Brak proporcji. PS. Czy ona nosi peruke?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.05.2017 13:13
co z tego ile ma lat, jak wygląda wcale nieźle. Na twarzy może sobie zrobić operacje i botoksy,ale ciało ma nie gorsze niż niejedna 30-latka.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.05.2017 08:23
biorąc pod uwagę, że ma hajs na medycynę estetyczną i gdzieniegdzie widać, że używa, to stawiam jednak na 74. moja babcia ma 77 a wygląda młodziej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo