Kim jest rodzina Donalda Trumpa?

Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych ma pięcioro dzieci i ośmioro wnuków. Wśród nich jest Donald Trump III.
Kim jest rodzina Donalda Trumpa?
Fot. ONS
11.11.2016

Donald Trump został kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych, pokonując kandydatkę Partii Demokratycznej – Hillary Clinton. Wynił zaskoczył wszystkich, zwłaszcza samą żonę Billa Clintona, która nie zdecydowała się na przemówienie od razu po otrzymaniu wyników. Wyniki sondaży wskazywały, że to właśnie ona wygra wybory... Tym samym oczy całego świata jeszcze bardziej zwróciły się w kierunku Białego Domu, gdzie już niedługo zamieszka inna rodzina niż przewidywano. Pikanterii dodają różne pogłoski na temat Trumpa i jego bliskich... Czy godnie zastąpią Baracka, Michelle oraz ich dwie córki?

Chociaż odnośnie Baracka Obamy oraz jego żony Michelle również pojawiają się nieprzyjemne plotki, a nawet teorie spiskowe, w mediach są nazywani ulubieńcami Amerykanów. Z pewnością niełatwo będzie sprostać wymaganiom i dorównać im. Można powiedzieć, że są drugą po Kate i Williamie najbardziej rozpoznawalną parą na świecie ze środowiska politycznego. Sytuacji nie poprawiają opinie osób, które otwarcie nazywają Trumpa gburem, ksenofobem i rasistą. Nowy prezydent Stanów Zjednoczonych stanie przed dużym wyzwaniem, tym bardziej, że niektóre gwiazdy zagroziły wyjazdem do Kanady w razie wygranej żywiołowego biznesmena.

Być może w zmianie poglądów na temat Trumpa pomoże mu jego rodzina. Sporo już wiemy o samej żonie Melanii, ale warto przyjrzeć się także innym członkom...

Zobacz także: Donald Trump został prezydentem USA. Internet zalała fala memów!

Melania Trump pierwsza dama

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/firstladymelaniatrump/)

Melania Trump

Melanii Trump z pewnością nie można odmówić urody. Poza tym jej przeszłość jawi się w dość kontrowersyjnym świetle. W wieku 16 lat rozpoczęła karierę modelki. Niektóre z sesji kobiety były bardzo odważne, co obecnie zarzucają jej niektórzy wyborcy, a media chętnie podchwytują ten temat. Pierwsza Dama, która pozowała nago? Dość nietypowe, zwłaszcza jeśli porównamy ją do zachowawczej Michelle. Splendoru na pewno nie dodaje kobiecie fakt, że porzuciła naukę dla kariery.

Melania z pochodzenia jest Słowenką. Urodziła Trumpowi syna - Barrona. Pomiędzy nią a Trumpem są 24 lata różnicy wieku.

Czy Melania odnajdzie się w nowej roli i stawi czoła mediom? Czas pokaże.

Ivanka Trump

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ivankatrump/)

Ivanka Trump

Ivanka Trump była najczęściej googlowaną osobą po ogłoszeniu wyników o nowym prezydencie Stanów Zjednoczonych. Kobieta ma 180 cm wzrostu, jest piękna, bardzo zgrabna, ma także uroczego męża i troje dzieci. Co jeszcze wiemy o Ivance Trump? Ivanka pochodzi ze związku Donalda Trumpa z Ivaną Trump – modelką czeskiego pochodzenia. Karierę z modelingiem rozpoczęła w wieku 14 lat, ale nie to było jej marzeniem. Odezwały się geny po ojcu – Ivanka zapragnęła zaistnieć w świecie biznesu. I udało jej się. Piękna dziewczyna zakończyła karierę modelki, obecnie jest uznaną bizneswoman, którą doceniają koledzy po fachu na całym świecie, przyznając, że ma prawidziwy talent.

Ivanka jest wiceprezesem Development & Acquisitions, właścicielką marki Ivanka Trump Fine Jewelry, odniosła także sukces jako projektantka. Prowadzi również bloga.

Ciekawostką jest, że córka Donalda Trumpa przyjaźni się z córką Hillary Clinton.

Więcej o Ivance dowiecie się tutaj: Ivanka Trump – ambitna córka miliardera

 

 

Tiffany Trump

https://www.instagram.com/tiffanytrump/

Tiffany Trump

Tiffany jest tą mniej znaną córką Donalda Trumpa, ale na pewno nie mniej piękną. Tiffany jest modelką, pozowała m.in. dla magazynu `Vogue`. 23- latka ma 173 cm wzrostu i studiuje na  University of Pennsylvania. Dziewczyna próbowała swoich sił także jako piosenkarka. Mając zaledwie 17 lat, nagrała utwór `Like a Bird`. Interesuje się również polityką. Po ukończeniu 18-go roku życia wstąpiła do Partii Republikańskiej.

Imię Tiffany pochodzi od nazwy firmy jej ojca Tiffany & Co. Jej matka to amerykańska aktorka – Marla Maples, która jednocześnie jest jej najlepszą przyjaciółką. Tiffany Trump zalicza się także do najbogatszej grupy `dzieciaków` na Instagramie. Córka Trumpa chętnie pozuje i naprawdę ma się czym pochwalić - jej ciało jest godne pozazdroszczenia.

Jej chłopakiem jest zwolennik Demokratów – Ross Mechanic. Mimo wszystko chłopak podobno dogaduje się z teściem. Jak widać, można...

Donald Trump

Fot. ONS

Barron Trump

Barron jest najmłodszym dzieckiem Trumpa. Ma zaledwie 10 lat. Może poszczycić się znajomością języka słoweńskiego, którego nauczyła go Melania, a także mianem `mistrza drugiego planu`. Barron, podobnie jak cała rodzina Trumpa, wspierał go do ostatniego momentu. Mediom nie umknęło dziwne zachowanie chłopca podczas pierwszego przemówienia nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Był wyraźnie senny, markotny i ożywiły go dopiero słowa `zabić Obamę`... Na nagraniach widać, jak dziwnie mruga powiekami, a nawet lekko się chwieje. To zmęczenie czy choroba? Trudno powiedzieć.

Donald Jr i Eric Trump

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/erictrump/)

Pozostałe dzieci Trumpa

Z pierwszego małżeństwa Donald Trump ma jeszcze dwoje dzieci – dwóch synów. Eric Trump to, jak przystało na prawdziwego syna Donalda Trumpa, biznesmen, a także filantrop. Jest wiceprezesem Trump Organisation. Mężczyzna ma 32 lata i żonę Larę.

Jego starszy brat to 38-letni Donald Trump Jr, który ma aż pięcioro dzieci, a wśród nich Donalda Trumpa III. Również jest wiceprezesem Trump Organisation.

Dzieci Trumpa w przeciwieństwie do ojca prowadzą ustabilizowane życie rodzinne.

Co myślicie o tej rodzinie? Czy pasują do Białego Domu?

Zobacz także: Pierwsza kolekcja Ivanki Trump w 24 h stała się bestsellerem!

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.11.2016 12:23
Melania ładna, ale pooperowana. Ivanka to samo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie