Oto uczestniczki programu PROJEKT LADY! (Dobry materiał na damy..?)

Czy Małgorzata Rozenek nauczy je, jak być prawdziwymi damami?
Oto uczestniczki programu PROJEKT LADY! (Dobry materiał na damy..?)
Fot. ONS
24.06.2016

„Dwanaście niegrzecznych dziewcząt trafia do eksperymentalnej szkoły w Pałacu w Radziejowicach. Ich edukacją zajmą się wykwalifikowani specjaliści pod wodzą dwóch mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej.  Przejdą szkolenia, zdobędą nowe umiejętności i poznają zupełnie nowe sfery życia. Wszystko po to, by stały się pełnymi klasy oraz pewnymi siebie kobietami. Jednak szansę na główną wygraną ma tylko jedna z nich. Po cotygodniowych eliminacjach, jedna z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii.  Przez trudy tego eksperymentu pomoże im przejść prowadząca program – Małgorzata Rozenek– czytamy na stronie programu Projekt Lady.

Zobacz także: Przepis na celebrytę: dlaczego media promują osoby bez talentu?

O nowej produkcji TVN jest głośno już od kilku miesięcy, głównie za sprawą tego, że termin emisji wciąż był przesuwany na „nieokreślone potem”. Wszystko wskazuje jednak na to, że program wreszcie trafi na antenę stacji i w poniedziałek o 20:55 zobaczymy pierwszy odcinek.

Kim są bohaterki? Tak opisuje je stacja:

„Wśród uczestniczek znalazły się prawdziwe przedstawicielki ciemnej strony mocy, których styl bycia zadziwia, bulwersuje, a czasem wręcz przeraża. Uwielbiająca wyzywający makijaż oraz dyskoteki Iza to wieczny temat plotek na wsi. Tancerka klubowa Patrycja wciąż jest głodna pożądających męskich spojrzeń, więc więcej odkrywa niż zakrywa. Chłopczyca Andżelika stroni od kobiecości. Lubująca się w garderobie z sex-shopu druga Patrycja, rozpoczyna każdy dzień o godzinie 15:00 i spędza życie wyłącznie na imprezach oraz dbaniu o urodę. Agnieszka ma na swoim koncie pobyt  w więzieniu, a Roksana wielokrotnie uciekała z domu i nie stroniła od narkotyków. Dziewczyny nie odmawiają napojów procentowych i innych używek oraz nie przepuszczą żadnej okazji do dobrej zabawy”.

Zobaczcie, jak wyglądają te dziewczyny. Dobry materiał na damy?

Marta Tomczak

Fot. ONS

Pamela Szczepek

Fot. ONS

Patrycja Karczewska

Fot. ONS

Patrycja Wieja

Fot. ONS

Roksana Nowak

Fot. ONS

Roza Machtalowicz

Fot. ONS

Vanessa Bialek

Fot. ONS

Agata Szostek

Fot. ONS

Agnieszka Jabłońska

Fot. ONS

Agnieszka Kowacz

Fot. ONS

Angelika Karwowska

Fot. ONS

Izabela Szimke

Fot. ONS

Komentarze (15)

Ocena: 4.73 / 5
Róża wygrała (Ocena: 1) 02.07.2016 16:16
Spoiler
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2016 21:57
Sprawdziłam dla beki kilka na fejsie... Ta patrycja k. wstawiała nawet filmik jak lezy na łóżku w bieliźnie i śpiewa do wibratora... patola, ustawiona, ale patola. TVNie WSTYD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2016 17:57
bzdura, to widać i czuć parafrazując.Nawyki , zachowania i mentalność.No niestety, takie są fakty.
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 25.06.2016 17:16
Ustawione jak Rozmowy w Toku.
odpowiedz
ble (Ocena: 5) 25.06.2016 07:24
ciekawe ile im laca za wystepowanie w tym durnym programi?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo