Dziwna reklama z Kim Kardashian – Reklamuje napój energetyczny czy… samą siebie? (VIDEO)

Same oceńcie ten występ.
Dziwna reklama z Kim Kardashian – Reklamuje napój energetyczny czy… samą siebie? (VIDEO)
30.07.2015

Choć Kim Kardashian niemal na każdym kroku powtarza, że jej kariera nabrała rozpędu dopiero wtedy, gdy wyszła za mąż za Kanye Westa, prawda jest taka, że było o niej głośno już dużo wcześniej. Najpierw za sprawą niechlubnej sekstaśmy, którą podobno reżyserowała jej mama; potem ze względu na nienaturalnie powiększające się piersi i pośladki; a w końcu przez głośne show, które od wielu już sezonów pokazuje, jak żyje się Kardashianom na co dzień.

Mimo to Kim uparcie twierdzi, że to Kanye zrobił z niej gwiazdę. Faktycznie – być może gdyby nie małżeństwo z wpływowym raperem, celebrytka nigdy nie trafiłaby na okładkę amerykańskiego VOGUE’a. Nie zostałaby również na kilka tygodni platynową blondynką, nie świeciłaby gołą pupą w magazynie PAPER i nie zagrałaby w dziwnej reklamie napoju energetycznego.

Dlaczego dziwnej? Oglądając to nagranie można odnieść wrażenie, że nie chodzi tu o promowanie produktu, a samej Kim. Są wyraźne zbliżenia na jej drogi pierścionek zaręczynowy, pokaźny biust i wielką pupę.

Energetyk gra tutaj jedynie rolę drugoplanową. Złośliwi twierdzą również, że twórcy reklamy poszli o krok za daleko, porównując Kim w swojej produkcji do takich ikon, jak Audrey Hepburn i Maria Antonina.

Zanim wydacie swój osąd, obejrzyjcie video.

Kariera Kim Kardashian
Kariera Kim Kardashian
Kariera Kim Kardashian

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
chica (Ocena: 5) 31.07.2015 00:03
Pełna energii reklama. Jak nic, ten napój działa, co widać po zainteresowanej (podnoszenie powiek, stanie, leżenie..szał!)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2015 18:24
Hmmm? Co z tego wynika? Kim Kardashian wystylizowana na Marię Antoninę i Audrey Hepburn reklamuje energole. Zero plotu, zero akcji, montaż leży i kwiczy. Jeśli miała to być antyreklama, to wyszło im wyśmienicie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2015 17:54
ale gniot masakra...!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2015 14:40
Ale się uśmiałam:D poza tym szkoda, że będąc "nieprzytomną" trzepotała rzęsami:P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2015 11:28
hahaha ale daremne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo