Lista gwiazd, które z powodzeniem mogłyby zrobić karierę w modelingu!

Niektóre gwiazdy mogą pochwalić zjawiskowymi sylwetkami. Aż trudno uwierzyć, że do tej pory nie udało nam się zobaczyć ich na wybiegu i w kampaniach topowych marek!
Lista gwiazd, które z powodzeniem mogłyby zrobić karierę w modelingu!
09.04.2015

Do stworzenia poniższej listy zainspirowała nas Taylor Swift i jest boskie, długie do nieba, nogi! Piosenkarka przyznaje, że dużo pracuje nad tym, aby jej sylwetka była tak gibka i smukła. Trzeba przyznać, że jej wysiłek się opłaca. Taylor wypadła rewelacyjnie nawet podczas koncertu na pokazie bieliźniarskiej marki Victoria`s Secret. Nawet takie piękności jak Swanepoel, Kloss czy Ambrosio nie przyćmiły jej perfekcyjnej urody i doskonałego ciała. Swift z powodzeniem mogłaby dołączyć do grona Aniołków.

Długimi nogami, wąską talią i płaskim brzuchem może pochwalić się także Nina Dobrev. Aktorka, znana z serialu Pamiętniki wampirów, urodziła się w Bułgarii, czemu zawdzięcza ciemny, oliwkowy odcień skóry. Zaś smukła sylwetka to zasługa sportów, dużej aktywności na co dzień i uwielbianej przez Dobrev jogi.

Do codziennych treningów przyznaje się także Jessica Biel. Żona Justina Timberlake`a szczególnie uwielbia sporty na świeżym powietrzu. Nic dziwnego, że tak chętnie pokazuje się w bikini, skoro ma tak umięśnione ciało!

Dziwi nas bardzo, dlaczego nigdy nie miałyśmy okazji oglądać na wybiegu Amber Heard. Ta blondynka może bowiem pochwalić się naprawdę zjawiskową urodą! Nie sposób też nie wspomnieć o jej długich nogach i boskiej talii!

Wiele z gwiazd z naszej listy ćwiczy równie często co topowe modelki w branży. Nic dziwnego więc, że mają one tak doskonałe figury! Która z nich waszym zdaniem może pochwalić się najlepszą sylwetką? >>>

1. Taylor Swift

 

Carrie Underwood

2. Carrie Underwood

 

Jessica Biel

3. Jessica Biel

 

Nina Dobrev

4. Nina Dobrev

 

Megan Fox

5. Megan Fox

 

Angelina Jolie

6. Angelina Jolie

 

Ashley Greene

7. Ashley Greene

 

 Amber Heard

8. Amber Heard

 

Gwyneth Paltrow

9. Gwyneth Paltrow

 

Cameron Diaz

10. Cameron Diaz

 

Rooney Mara

11. Rooney Mara

Florence Welch

12. Florence Welch

 

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie