Kiedyś tych piosenek słuchała cała Polska! Żenujące hity sprzed lat

Przypomnijmy największe polskie przeboje sprzed lat. Też ich słuchałaś?
Kiedyś tych piosenek słuchała cała Polska! Żenujące hity sprzed lat
06.02.2015

Gdy Alicja Janosz wygrała pierwszą polską edycję „Idola”, wszyscy wróżyli jej wielką karierę. Posypały się wywiady w gazetach i zapewnienia o licznych trasach koncertowych. Pierwsza płyta młodej artystki okazała się jednak kompletną porażką i po kilku miesiącach zrobiło się o niej cicho.

Nieco dłużej na rynku muzycznym utrzymali się Szymon Wydra i Ewelina Flinta, którzy również wystąpili w „Idolu”. Jednak czy dzisiaj ktokolwiek pamięta ich przeboje? Tylko nieliczni.

Zapomnianych piosenkarzy i zespołów, które kilkanaście lat temu robiły w Polsce gigantyczna karierę, jest dużo więcej. Ich Troje, Stachursky, Kaja Paschalska Mimo że kiedyś byli na szczycie, dzisiaj nikt już nie słucha ich piosenek.

Zapraszamy Was zatem w muzyczną podróż do przeszłości. Gwarantujemy, że oglądając niektóre z wybranych przez nas teledysków, uśmiejesz się do łez! Kto wie, może obudzą się w Tobie przy okazji jakieś miłe wspomnienia? ;)

Komentarze (50)

Ocena: 4.36 / 5
gość (Ocena: 5) 22.08.2016 10:41
Głupszego artykułu dawno nie czytałem. Każda z wymienionych tu piosenek miała swoje 5 minut i trudno żeby po 10 latach była puszczana z taką samą częstotliwością jak wtedy kiedy była na szczycie. Ja rozumiem obecność w tym zestawieniu Janosz czy Pashalskiej ale Flinte, Wydre, Cerekwicką czy Stachursky -ego do dzisiaj zdarza sie w radio usłyszeć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2015 23:08
Ej co jak co ale piosenka Flinty to jest w miarę sensowna...w porównaniu do tekstów które teraz powstają.
odpowiedz
asia (Ocena: 5) 07.02.2015 21:26
jest wiele świetnych artystów których się teraz nie promuje, bo w ich teledyskach nie ma drogich samochodów, pięknych posiadłości i półnagich kobiet po photoshopie, smutne
odpowiedz
Ernestowa nerwacja (Ocena: 1) 07.02.2015 09:58
To, co się teraz dzieje z muzyką, to jest jakaś masakra. Totalne, tandetne, komercyjne gówno. Po śmiercoi Cobaina, Rysia, Freddiego, Scotta, Michaela, po rozpadzie Gunsów,Zeppelinów... ech, szkoda słów.
zobacz odpowiedzi (2)
marta (Ocena: 5) 07.02.2015 02:36
WTEDY POLSKA BYŁA INNA KOCHAM TE CZASY, POZDRO Z EMIGRACJI
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo