Lepper to perwersyjny sadysta?

"Andrzej Lepper złapał mnie za włosy z tyłu głowy u dołu i trzymając, zaprowadził do drugiego pokoju. Tam rzucił mnie na łóżko. To ciągnięcie za włosy bolało. Zdarł ze mnie bieliznę. Wydaje mi się, że to wtedy był tak bardzo pijany".
Lepper to perwersyjny sadysta?
25.01.2009

„Dziennik" opublikował część zeznań Anety Krawczyk. Wyłania się z nich potworny obraz Andrzeja Leppera, polityka, który jeszcze niedawno był wicepremierem. Była działaczka Samoobrony, ze szczegółami opowiedziała o tym, jak była traktowana przez przewodniczącego partii i swoich zwierzchników.

"Andrzej Lepper złapał mnie za włosy z tyłu głowy u dołu i trzymając, zaprowadził do drugiego pokoju. Tam rzucił mnie na łóżko. To ciągnięcie za włosy bolało. Zdarł ze mnie bieliznę. Wydaje mi się, że to wtedy był tak bardzo pijany. Podczas większości spotkań z Lepperem charakterystyczny był jego sposób zachowania się. Chciał zaznaczyć swoją dominację - ciągnięcie za włosy, szarpanie za ramiona. Dwukrotnie kazał mi klękać i klaskać nad głową. Nie było z jego strony żadnej delikatności ani czułości, dlatego było to takie paskudne. On mnie szarpał za włosy, co sprawiało mi ból. Ja mu chyba nie mówiłam, że to mnie boli, ale na pewno syczałam z bólu i starałam się ręką przytrzymywać swoje włosy. Dwa, trzy dni po mojej wizycie u Leppera rozpoczęłam pracę w biurze poselskim w Tomaszowie".

Rozprawa toczy się przed sądem w Tomaszowie. Andrzej Lepper i drugi oskarżony, Stanisław Łyżwiński, od początku chcieli, aby proces był jawny. Rozprawa została jednak utajniona na wniosek prokuratury i pełnomocnika Anety Krawczyk. Były wicepremier rządu Jarosława Kaczyńskiego będzie zeznawał na początku lutego. Twierdzi, że nie było go w miejscach, o których mówi pokrzywdzona. Oprócz wątków molestowania seksualnego, gwałtu i aborcji, sprawa dotyczy korupcji w Samoobronie i oszustw finansowych.

Aneta Krawczyk zeznała, że świadomie zdecydowała się na seks w zamian za pracę, ponieważ nie miała za co nakarmić dzieci. W tej sprawie jest już jeden skazany - Jacek Popecki - na 2 lata i 4 miesiące, za podanie pokrzywdzonej oksytocyny, aby wywołać u niej poronienie.

Polecane wideo

Komentarze (65)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 19:41
YaKraO gcjrauqxtxmr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 16:04
Thanks for sharing. What a plaseure to read!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 11:51
Fsw20K ubnnkkkwlabq
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 09:19
Thanks for the insight. It bgrins light into the dark!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 06:52
Now I know who the briany one is, I’ll keep looking for your posts.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie