Z kim sławnym chciałabyś spędzić Święta? SONDA

Z badań Omnibus-Online, przeprowadzonych wśród internautów wynika, że zbliżające się Święta najchętniej spędzilibyśmy z Donaldem Tuskiem, Kubą Wojewódzkim albo Lechem Wałęsą. My robimy nasz osobny ranking znanych, kochanych, a przede wszystkim - najbardziej pożądanych wigilijnych gości!
Z kim sławnym chciałabyś spędzić Święta? SONDA
09.12.2008

Z przeprowadzonych wśród internautów badań Omnibus-Online wynika, że zbliżające się Święta najchętniej spędzilibyśmy z Donaldem Tuskiem (6,8 %), Kubą Wojewódzkim (5,1 %) i Lechem Wałęsą (3,9 %). Wysoko uplasowała się również Doda (4. miejsce, 3,6 %) oraz Władysław Bartoszewski (5. miejsce, 3,1 %).

My postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyć nasz własny papilotowy ranking znanych, kochanych, a przede wszystkim - najbardziej pożądanych wigilijnych gości! Wszystko pół żartem, pół serio i trochę z premedytacją – każdy z naszych świątecznych typów z pewnością czymś cię zaskoczy i przygotuje bardzo miłą niespodziankę...

Anthea Turner – jak na perfekcyjną panią domu przystało, przeprowadzi w twoim mieszkaniu generalne porządki, pięknie przystroi choinkę i fantazyjnie zapakuje prezenty. Ty w tym czasie możesz się relaksować!

Edyta Górniak – zorganizuje ci prywatny koncert kolęd, po czym rozpłacze się ze wzruszenia, wprawiając całą twoją rodzinę w prawdziwie refleksyjny, świąteczny nastrój.

Daniel Craig – zabierze cię w ekscytującą pogoń za złodziejami diamentów i obwieści cię swoją nową dziewczyną. Kobieta Bonda – to brzmi dumnie, prawda?

Joanna Horodyńska – przeprowadzi z tobą szybką lekcję stylu, a na koniec podaruje ci jedną ze swoich nieprzyzwoicie drogich torebek (to nic, że sprzed dwóch sezonów - Prada to Prada :)).

Książę William – dzięki niemu poczujesz się, jakbyś miała u boku legendarnego księcia na białym koniu – młody, przystojny, bogaty... Może w końcu uwierzysz w ideały?

Maciej Zakościelny – kuzynki padną z zazdrości, babcia już zacznie planować wasz ślub, a ty możesz go namówić na wspólny sylwester... W końcu do odważnych świat należy!

Maciej Zień – specjalnie dla ciebie zaprojektuje szalenie kobiecą sukienkę wieczorową, w której wystąpisz na jego pokazie. To będzie doskonały moment na rozpoczęcie twojej błyskotliwej kariery i luksusowego życia w blasku fleszy.

Nigella Lawson – upiecze świąteczne pierniczki, ugotuje kompot z suszu, a nawet przyrządzi kaczkę z jabłkami. A na koniec pozwoli ci powiedzieć, że te wszystkie pyszności to twoja zasługa...

Sebastian Kulczyk - kupi ci futro z norek, pierścionek z brylantem, a nawet małe coupe. Na koniec zaproponuje romantyczny sylwester na egzotycznej wyspie... Tylko ty, on i jego miliony.

Victoria Beckham – jako prezent niespodziankę wręczy ci parę niebotycznie wysokich, bajecznie drogich i bardzo luksusowych szpilek od Christiana Louboutina. A w ramach nauki chodzenia na obcasach, przeprowadzi z tobą szybki kurs poruszania się na szczudłach. Abyś mogła zabłysnąć w sylwestra!

Polecane wideo

Komentarze (240)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2009 13:45
A ja bym chciała z Marylin Monroe, Britney Spears albo Michaelem Jacksonem. Niestety z Marylin i Michaelem nie mam już szans :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2009 13:44
A ja z Britney Spears albo Michaelem Jacksonem :) Tylko niestety z tym drugim już nie mam szans :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.03.2009 20:33
ja to ogolnie chcialabym spedzic świeta z Maciejem Stuhrem:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2009 13:23
ja bym chciala albo z jennifer lopez albo z angelina jolie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2009 17:48
książę William jest mmm...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie