W Hollywood nie ma miejsca dla grubych

Ricki Lake schudła ponad 50 kilogramów. Nie ma co ukrywać, będąc szczupłą, łatwiej przebić się w show-biznesie.
W Hollywood nie ma miejsca dla grubych
03.12.2008

Nie wszyscy z was kojarzą Ricki Lake. To amerykańska aktorka, która prowadziła swój talk show. Miła, uśmiechnięta, typ dziewczyny z sąsiedztwa, która zarażała innych swoim dobrym humorem. Teraz dodatkowo może być przykładem kultu szczupłej sylwetki, jaki panuje wśród celebrities w Hollywood.

Aktorka, ze swoich ponad 100 kilogramów, pozbyła się ponad połowy i obecnie waży zaledwie 44 kilogramy. Jak sama zaznacza, pytana przez kolorowe magazyny, według standardów Hollywood nie jest szczupła, jest normalna. Ricki od czasu artykułów na temat swojej cudownej przemiany schudła jeszcze kilka kilogramów. Jej waga przez jakiś czas była tematem numer jeden wszystkich kolorowych magazynów.

Przyznaje, że nie może uwierzyć, jak to się stało, że przez większość życia była gruba. Zdaje sobie sprawę, że jej waga była wynikiem problemów emocjonalnych oraz stresów i wie, że w każdej chwili, w przypadku załamania, może powrócić do obżerania się.

Dietę dla Ricki przygotował lekarz, a za dania odpowiadała firma cateringowa, która zajmuje się dostarczaniem posiłków gwiazdom. Czuwa, aby były przygotowywane według zaleceń dietetyków. Dzienna dawka kalorii nie przekraczała 1200. Zamiast ćwiczeń z trenerem, aktorka aplikowała sobie wchodzenie na góry, a następnie zbieganie z nich.

Ricki obecnie nosi ubrania w rozmiarze trzydzieści osiem. Zrzucenie połowy wagi, jak zaznacza sama zainteresowana, jest tylko i wyłącznie wynikiem jej ciężkiej pracy, a nie wycięcia żołądka.

Polecane wideo

Komentarze (158)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2009 13:28
Nikki Blonsky ma 147 cm wzrostu :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.01.2009 18:16
Chce poznać te diete !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2009 20:34
Podziwiam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2008 14:47
[quote="Gosc"] cell****t jest spowodowany przeważnie brakiem odpowiedniej ilości wody dostarczanej do organizmu.Powinnaś pić dziennie ok.2-3 l wody. I będzie dobrze :)))[/quote] I wypłukiwać z siebie ważne mikroelementy i substancje rozpuszczlane w wodzie:/ Ok 2 - 2,5 litra płynow organizm powinien przyjmowac dziennie, ale z 1-1,5 litra przyjmuje wraz z pokarmem. za duzo wody to tez bardzo niezdrowo!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2008 22:49
[quote="Gosc"]Ja też tak chcę!!!xD[/quote] jak ja bym schudła tyle to by nic ze mnie nie zostało....XD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie