Kochamy męskie formacje z „Mam talent”!

Sobotni odcinek programu przyniósł zarówno miłe zaskoczenia, jak i nieprzyjemne rozczarowania. Mimo to na pewno można o nim powiedzieć, że był miły dla oka, a to za sprawą przystojniaków z zespołu AudioFeels.
Kochamy męskie formacje z „Mam talent”!
17.11.2008

Sobotni odcinek przebojowego show TVN-u był nie tyle zaskakujący, co miły dla oka. Zadowolone powinny być nasze Czytelniczki z każdej grupy wiekowej.

Na początku, serca mocniej zabiły nastolatkom. Chłopcy z breakdansowej formacji Funky Masons swoją naturalnością i swobodą urzekli na pewno nie tylko jurorki. Niestety, nie zaskarbili sobie ich sympatii na tyle, aby móc zdeklasować Ewę Lewandowską. To ją zobaczymy za dwa tygodnie w wielkim finale. Dziewczyna ma 25 lat i w codziennym życiu pomaga jej pies przewodnik. Utwór, który w pierwowzorze wykonywała Barbara Streisand, okazał się może nie tyle zbyt trudny, co niedostosowany do barwy głosu Ewy. Widzów i komisję jednak udało się wzruszyć (po części na pewno dedykacją dla nieżyjącego ojca) i tym sposobem kolejna wokalistka (zgodnie z naszymi zeszłotygodniowymi przewidywaniami trafiła do finału).

Drugą męską formacją, która całkowicie zaskarbiła sobie naszą sympatię, byli wokaliści z AudioFeels - jedynego zespołu ze słowem „feel” w nazwie, którego da się słuchać (jak to skwitował Wojewódzki). Chłopcy razem występują od niedawna, bo od kwietnia tego roku, a, jak zauważyli jurorzy, robią kolosalne postępy z dnia na dzień. W sobotę brawurowo odśpiewali przebój zespołu Red Hot Chili Peppers, nie pozostawiając widzom żadnych wątpliwości - zasłużyli na miejsce w finale.

Niestety, sobotni program przyniósł także ogromne rozczarowania. Na tym etapie konkursu chcemy oglądać prawdziwe talenty, a nie błazenadę. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki powinni się wstydzić za swój werdykt sprzed kilku tygodni, w wyniku którego przyszło nam patrzeć na totalne pośmiewisko w postaci pani Marianny „Kukuruku”. Oczywiście, doceniamy, że kobieta w wieku 63 lat potrafi zająć się czymś innym niż robótki na drutach czy gotowanie, ale jednocześnie uważamy, że szkoda było dla niej tego miejsca w finale. Wyraźnie odstawała od pozostałych uczestników, którzy zaprezentowali swoje talenty w każdym z dotychczasowych odcinków. Czy naprawdę nie lepiej było dać tę szansę komuś innemu, kto potrafi robić coś nietypowego?

Na domiar złego, pani Paloma nie przygotowała na półfinał nic nowego poza piosenką własnego autorstwa, którą odśpiewała podczas eliminacji. Jej pokaz był ujmą dla innych uczestników show.

Za tydzień kolejne emocje. Zobaczymy następne genialne dziecko - tym razem uzdolnione muzycznie oraz fenomenalnego parodystę, Andrzeja Maroszka. Nie zabraknie także wokalistki. Tym razem swoim głosem uraczy nas Asia Si, 29-latka o aparycji lalki Barbie. Komu uda się zaskarbić sympatię widzów?

Polecane wideo

Komentarze (119)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2008 19:06
Najlepsi to byli: WSZYSCY Z GRUP ZŁOŻONYCH !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2008 18:03
jestem fanka funky masons;pp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2008 11:17
koocham<333 ale asia si tez jest super<33
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2008 20:33
[quote="Gosc"]AudioFeels oni są zajefajni;D powinni wygrać cały ten program![/quote] no...świetni byli ;))) Ale jeszcze jestem za Snake`m i tą małą Klaudią....ona ślicznie śpiewała ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2008 16:29
[quote="Gosc"]Ania Si teżżżżż ładnie śpiewała :))))[/quote] też tak myślęęęę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie