Oto nowa Miss Universe: 20-letnia Olivia Culpo z USA

Nasz reprezentantka – Marcelina Zawadzka zakwalifikowała się do pierwszej szesnastki!
Oto nowa Miss Universe: 20-letnia Olivia Culpo z USA
Fot. facebook.com
21.12.2012

Kolejny finał konkursu Miss Universe został właśnie rozstrzygnięty! W tym roku Polskę reprezentowała Marcelina Zawadzka. Niestety, naszej reprezentantce nie udało się zdobyć tytułu najpiękniejszej kobiety we Wszechświecie. Jednak i tak możemy mówić o pewnym sukcesie, ponieważ piękności znad Wisły udało się zakwalifikować do pierwszej szesnastki.

W konkursie brało udział 89 kandydatek. Tytuł Miss Universe 2012 zdobyła 20-letnia Olivia Culpo z USA. Pozostałe triumfatorki konkursu to: Reprezentantka Filipin, Janine TugononI wicemiss i piękność z Wenezueli Irene Esser QuinteroII wicemiss.

Zgadzacie się z wynikiem?

marcelina zawadzka

fot. ons.pl

Reprezentantka Polski - Marcelina Zawadzka

Polecane wideo

Komentarze (24)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2012 00:43
Hm...no ładna, ale czy powala? Dla mnie one wszystkie są takie same, naprawdę jak tam czasem spojrzę od niechcenia, ze tu wygrała jakaś i gdzie indziej znowu jakaś wygrała to naprawdę...wszystkie są cholernie podobne no i trochę za sztuczne. Na wybiegach już częściej obserwuje się modelki o zróżnicowanych, ciekawych typach urody, są delikatniejsze, czasem z bardzo naturalnym makijażem a tu wszystkie takie same, jak lalki, wymalowane, na ogół ciemnowłose itd. Straszna nuda.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2012 23:14
Zrobiona ta miss jak cholera po pierwsze i najważniejsze jest to ze łaski które biorą udział w takich występach nie powinny być po ulepszaniu urody bo to nie ma wtedy sensu.
odpowiedz
południowa (Ocena: 5) 23.12.2012 15:01
ale korzenie na pewno ma nie amerykanskie tylko chyba południowe? uroda na to wskazuje
odpowiedz
PIEKNA, WYGRALA NAJPIEKNIEJSZA (Ocena: 5) 22.12.2012 01:11
Polka okropna przy tej, ktora wygrala. Ciemne karnacje, oczy i wlosy zawsze byly na prowadzeniu. Pozdrawiam i ciesze sie z wygranej, poniewaz w koncu wygrala naprawde piekna dziewczyna.
odpowiedz
Pola (Ocena: 5) 21.12.2012 22:27
moim zdaniem bardzo ladna (buzie ma przepiekna), ale kiedy pokazalam jej zdjecia mojemu chlopakowi, to gdy zobaczyl ja w bikini, stwierdzil ze jest okropna. Tylko i wylacznie ze wzgledu na figure (wklesla klatka piersiowa i zastraszajaco widoczny mostek).
odpowiedz

Polecane dla Ciebie