Przeceniła swoje możliwości?

Zbyt ambitny repertuar czy może niedostateczny urok osobisty?
Przeceniła swoje możliwości?
10.11.2008

W sobotę, po raz kolejny, każdy, kto po 20 włączył TVN, miał okazję uczestniczyć w pompatycznym widowisku, jakie zafundowała nam stacja w postaci programu „Mam Talent”. Po lawinie show w rodzaju „Taniec bez gwiazd” czy „Idiotki na lodzie”, pragniemy tego typu rozrywki - ze zwykłymi i bardzo utalentowanymi ludźmi w rolach głównych oraz prezenterami o bardziej wyszukanym poczuciu humoru niż rubaszne żarty rodem z remizy.

Tym razem serca publiczności podbili: romantyczny Mateusz Ziółko oraz fenomenalny Blady Kris. Siła tego pierwszego, poza głosem, tkwi w wizerunku. To typ faceta, o jakim marzą kobiety - ciepły i wrażliwy. Drugi z wyróżnionych poraża niespotykaną umiejętnością i powoduje zjawisko zwane potocznie opadnięciem szczęki.

Ku naszej uciesze, do finału nie dostała się Klaudia Walencik. I to wcale nie dlatego, że wokalistów i bez niej będzie po dostatkiem. Agnieszka Chylińska słusznie określiła ją jako „stara maleńka”. Sposób bycia Klaudii jest irytujący, a na domiar złego - dziewczyna niezbyt umiejętnie dobrała sobie repertuar, bo do kunsztu wokalnego Whitney Houston czeka ją jeszcze długa i wyboista droga. Przy okazji omawiania jej występu warto wspomnieć, że większość uczestników gorzej prezentuje się w półfinałach niż podczas eliminacji. Wyjątki stanowią nieliczni. Wczoraj byli to na pewno Marek i Tomek - duet barmanów odważnie żonglujących butelkami w rytm muzyki. Ci dwaj z pewnością wzbudzili sympatię nie tylko u jurorek.

Na koniec pozostaje pytanie: kto i na jakich zasadach przydziela uczestników do odcinków półfinałowych? My nie możemy, niestety, oprzeć się wrażeniu, że co tydzień jesteśmy poddawani zręcznej manipulacji, która najsilniej dała o sobie znać przy okazji osoby Klaudii Kulawik. Dziewczyna, owszem, była bezkonkurencyjna, ale tylko dlatego, że w jej odcinku… zabrakło rywali.

We wczorajszym wystąpiły praktycznie same wyraziste osoby i tym sposobem znalazły się na starcie w gorszym położeniu niż ich rywale z programów wcześniejszych. Możemy być pewni, że w przyszłym tygodniu do finału wejdzie niewidoma Ewa, bo nie będzie miała mocnej konkurencji. To zniechęca zarówno uczestników, jak i miliony ludzi oddających głosy.

Polecane wideo

Komentarze (335)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2009 14:00
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] witam, Was. pod tym artykułem pisałam już dwa komentarze. jeden z nich to ten NAJDŁUŻSZY, do którego ktoś zadał pytanie, czy chciało mi się tyle pisać. otóż - tak. i to nie tylko dlatego, że lubię pisać. jeśli wypowiadam się w słusznej sprawie, nie ważne ile mi to zajmie. ważne, żeby dotrzeć do ludzi o odrębnym zdaniu. i to o błędnym zdaniu, jak w tym przypadku. otóż nadal podtrzymuję moją poprzednią wypowiedź. Klaudia ma przepiękną barwę głosu, i wysoką skalę. jej głos jest mocny, wyrazisty i przemawia. angielski jak angielski. zapewne połowa ludzi w tym kraju, która powiedziała, że Klaudia `kaleczy angielski` sama lepiej nie mówi, a co gorsza nie śpiewa. najlepiej jest kogoś ocenić. u kogoś widzimy drzazgę, a u siebie wielkiej belki nie zauważymy. taka smutna prawda. czemu wszyscy, którzy krytykują Klaudię, czy inne osoby same nie zgłoszą się do jakiegoś programu rozrywkowego? ano odpowiem czemu. bo takie osoby to do CYRKU, a nie do telewizji. ja naprawdę chciałabym usłyszeć Wasze wykonania. poza tym to NIE JEST Wasza sprawa, czy Klaudia jest bardziej, czy mniej poważna od rówieśników. moim zdaniem lepiej jest być poważnym, niż jak te niedorozwinięte dzieci, które chcą się nazywać `dorosłymi`. to jest dopiero sztuczne!. a Klaudia widocznie jest spokojna, opanowana i nie w głowie jej zachowania takie, które prezentują sobą obecne młode dziewczyny. im w głowie tylko krótkie spódniczki, kozaki na wysokim obcasie, chłopaki, bluźnierstwa i siedzenie na jakiś melinach. jeśli im to imponuje, to już ich sprawa. ja jestem absolutnie ZA Klaudią. mam nadzieję, że zrobi ona wielką karierę. osobiście zazdroszczę jej tak wysokiej nuty i czystego dźwięku. a jeśli macie coś do niej, to zatrzymajcie to dla siebie. nikt nie jest doskonały. a Wy swoim zachowaniem pokazujecie, jak `kulturalni` są Polacy. żal po prostu. dziękuję.![/quote] TO JEST TAK DLUGIE...ZE NAWET SIE NIE CHCE TEGO CZYTAC ... [/quote] M i t e ż . H a h a h a ![/quote] ANI MI :D[/quote] no, a ja przeczytałam, i zgadzam się w pełni. i o ile nikt nie będzie się w tym kraju starał jej zmienić, przystosować do naszego niskiego poziomu w biznesie muzycznym, to Klaudia może stanowić bardzo miłą odmianę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2009 18:04
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] witam, Was. pod tym artykułem pisałam już dwa komentarze. jeden z nich to ten NAJDŁUŻSZY, do którego ktoś zadał pytanie, czy chciało mi się tyle pisać. otóż - tak. i to nie tylko dlatego, że lubię pisać. jeśli wypowiadam się w słusznej sprawie, nie ważne ile mi to zajmie. ważne, żeby dotrzeć do ludzi o odrębnym zdaniu. i to o błędnym zdaniu, jak w tym przypadku. otóż nadal podtrzymuję moją poprzednią wypowiedź. Klaudia ma przepiękną barwę głosu, i wysoką skalę. jej głos jest mocny, wyrazisty i przemawia. angielski jak angielski. zapewne połowa ludzi w tym kraju, która powiedziała, że Klaudia `kaleczy angielski` sama lepiej nie mówi, a co gorsza nie śpiewa. najlepiej jest kogoś ocenić. u kogoś widzimy drzazgę, a u siebie wielkiej belki nie zauważymy. taka smutna prawda. czemu wszyscy, którzy krytykują Klaudię, czy inne osoby same nie zgłoszą się do jakiegoś programu rozrywkowego? ano odpowiem czemu. bo takie osoby to do CYRKU, a nie do telewizji. ja naprawdę chciałabym usłyszeć Wasze wykonania. poza tym to NIE JEST Wasza sprawa, czy Klaudia jest bardziej, czy mniej poważna od rówieśników. moim zdaniem lepiej jest być poważnym, niż jak te niedorozwinięte dzieci, które chcą się nazywać `dorosłymi`. to jest dopiero sztuczne!. a Klaudia widocznie jest spokojna, opanowana i nie w głowie jej zachowania takie, które prezentują sobą obecne młode dziewczyny. im w głowie tylko krótkie spódniczki, kozaki na wysokim obcasie, chłopaki, bluźnierstwa i siedzenie na jakiś melinach. jeśli im to imponuje, to już ich sprawa. ja jestem absolutnie ZA Klaudią. mam nadzieję, że zrobi ona wielką karierę. osobiście zazdroszczę jej tak wysokiej nuty i czystego dźwięku. a jeśli macie coś do niej, to zatrzymajcie to dla siebie. nikt nie jest doskonały. a Wy swoim zachowaniem pokazujecie, jak `kulturalni` są Polacy. żal po prostu. dziękuję.![/quote] TO JEST TAK DLUGIE...ZE NAWET SIE NIE CHCE TEGO CZYTAC ... [/quote] M i t e ż . H a h a h a ![/quote] ANI MI :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2009 21:32
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] witam, Was. pod tym artykułem pisałam już dwa komentarze. jeden z nich to ten NAJDŁUŻSZY, do którego ktoś zadał pytanie, czy chciało mi się tyle pisać. otóż - tak. i to nie tylko dlatego, że lubię pisać. jeśli wypowiadam się w słusznej sprawie, nie ważne ile mi to zajmie. ważne, żeby dotrzeć do ludzi o odrębnym zdaniu. i to o błędnym zdaniu, jak w tym przypadku. otóż nadal podtrzymuję moją poprzednią wypowiedź. Klaudia ma przepiękną barwę głosu, i wysoką skalę. jej głos jest mocny, wyrazisty i przemawia. angielski jak angielski. zapewne połowa ludzi w tym kraju, która powiedziała, że Klaudia `kaleczy angielski` sama lepiej nie mówi, a co gorsza nie śpiewa. najlepiej jest kogoś ocenić. u kogoś widzimy drzazgę, a u siebie wielkiej belki nie zauważymy. taka smutna prawda. czemu wszyscy, którzy krytykują Klaudię, czy inne osoby same nie zgłoszą się do jakiegoś programu rozrywkowego? ano odpowiem czemu. bo takie osoby to do CYRKU, a nie do telewizji. ja naprawdę chciałabym usłyszeć Wasze wykonania. poza tym to NIE JEST Wasza sprawa, czy Klaudia jest bardziej, czy mniej poważna od rówieśników. moim zdaniem lepiej jest być poważnym, niż jak te niedorozwinięte dzieci, które chcą się nazywać `dorosłymi`. to jest dopiero sztuczne!. a Klaudia widocznie jest spokojna, opanowana i nie w głowie jej zachowania takie, które prezentują sobą obecne młode dziewczyny. im w głowie tylko krótkie spódniczki, kozaki na wysokim obcasie, chłopaki, bluźnierstwa i siedzenie na jakiś melinach. jeśli im to imponuje, to już ich sprawa. ja jestem absolutnie ZA Klaudią. mam nadzieję, że zrobi ona wielką karierę. osobiście zazdroszczę jej tak wysokiej nuty i czystego dźwięku. a jeśli macie coś do niej, to zatrzymajcie to dla siebie. nikt nie jest doskonały. a Wy swoim zachowaniem pokazujecie, jak `kulturalni` są Polacy. żal po prostu. dziękuję.![/quote] TO JEST TAK DLUGIE...ZE NAWET SIE NIE CHCE TEGO CZYTAC ... [/quote] M i t e ż . H a h a h a !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2009 20:59
Klaudia kulawik jest lepsza.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2009 02:20
POPROSTU TO JESZCZE NIE JEJ CZAS JEST MŁODZIUTKA ZA PARE LAT MOZENAS ROZWALIC SWOIM TALENTEM BO UTALENTOWANA JEST NAPEWNO TYLKO JESZCZE MUSI SIE TROSZKE WYROBIC
odpowiedz

Polecane dla Ciebie