Samobójstwo przez „Mam talent"

Video - zapowiedź samobójstwa. Wojtek Glanc, były uczestnik „Big Brothera", załamał się po odrzuceniu przez jurorów „Mam talent". Zręczna prowokacja, czy autentyczna tragedia?
Samobójstwo przez „Mam talent"
24.10.2008

W dniu finału "Mam talent" Wojtek Glanc zapowiedział swoje spektakularne samobójstwo, które zarejestruje i umieści jako video w Internecie. Przyczyną tak desperackiego czynu jest niepowodzenie w eliminacjach do show. Jednak nie są to jedyne powody. Według brzuchomówcy, cały świat sprzysiągł się przeciwko niemu.

Fani reality show na pewno będą kojarzyć Wojtka Glanca z którejś tam edycji "Big Brothera". To taki pan, który był brzuchomówcą i miał pacynkę - Eustachego. Wielkiej, ani zresztą żadnej, kariery nie zrobił. Jak sam mówi, winny temu faktowi jest TVN, który wypaczył jego wizerunek w show, a potem uniemożliwiał mu dalszy rozwój kariery. Ludzie zaczęli go odbierać przez pryzmat „BB", na czym cierpiała cała jego rodzina.

Wojtek zamieścił w Internecie kilkuminutowe video, w którym wyjaśnia powody swojej frustracji. Bardziej wygląda to jak rozpaczliwa próba zwrócenia na siebie uwagi. Jak widać, jego marzenia polegały jedynie na tym, aby zrobić karierę...

Większość programów takich jak "Mam talent" (choć mają różne style) rządzi się jednym prawem - jurorzy są krytyczni, a pochylają się tylko w przypadku wielkich talentów. Trudno coś takiego powiedzieć o brzuchomówcy, no, chyba że miałby wielki talent komiczny, ale wtedy pewnie wyłowiliby go już menadżerowie z Las Vegas.

Zobaczcie pokrętne wyjaśnienia odnośnie samobójstwa na video. Żal nam Wojtka, ale nie jako osoby, która została wykorzystana, lecz jako ofiary. Może oglądał za dużo telewizji? Świat poszedł do przodu. Jeśli uważa, że ma talent, powinien nagrywać swoje występy i zamieszczać w Internecie. Publiczność zweryfikowałaby jego umiejętności. Jeśli naprawdę byłby mistrzem brzuchomówstwa, szybko stałby się gwiazdą. Widocznie jedyne, na co go stać, to promowanie się za pomocą najprostszych instynktów. Tym razem próbował wzbudzić żal...

(Na podstawie www.kominek.blox.pl)

Polecane wideo

Komentarze (626)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2008 15:31
nie załamuj się
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2008 13:05
Jezu... To takie Pierd***nie o Chopinie! Jakby chciał się powiesić to już dawno by to zrobił! To tylko żałosna próba stania się osobą publiczną! Jak ten Glanc tak chce to niech się zabija! Bo definitywnie Jolą Rutowicz czy Frytką na pewno nie będzie! Ten człowiek jest żałosny. Niech nie robi już obciachu i skończy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2008 17:16
Po wyjściu z BB Wojtek pisał na jednym forum dotyczącym reality show. Dał się poznać jako awanturnik, gwałtowny i gniewny, więc chyba nie bardzo jego obraz został przez TVN zmanipulowany. Obrażony na wszystkich z hukiem opuścił forum w przeświadczeniu, że nikt go nie rozumie, że wszyscy rzucają mu kłody pod nogi. Szkoda mi tego człowieka, pogubił się bardzo i to dawno temu...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2008 01:28
A ja teraz to w morde bym mu dał jak bym na ulicy spotkał ze ludzi w blad wprowadza idiota i karierowicz nienormalny "HOLLYWOOD"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2008 01:06
KARZDY MA ZŁE LEPSZE CHWILE ALE TO NIE POWÓD ZEBY SIE ZABIJAĆ NIC NIE ZYSKA ŚMIERCIĄ NA CHYBA ZE TYM ZE CAŁA POLSKA BĘDZIE O TYM MÓWIC I WSPOMINAĆ LEPIEJ SIE ZASTANOWIC NAD TYM CO LUDZKIE A NIE BESTIALSKIE ZABIJAJAC SIEBIE UDOWODNISZ ZE JESTES SŁABY Panie Wojtku a chumorzasty jesteś
odpowiedz

Polecane dla Ciebie