Wystrój wnętrz: Wanny twoich marzeń

Jedną z najznakomitszych form relaksu jest wylegiwanie się w wannie, a im lepsza wanna, tym wspanialszy relaks. Te wanny należą do najlepszych.
Wystrój wnętrz: Wanny twoich marzeń
17.10.2008

Jednym z najbardziej dominujących (jeśli nie najbardziej rzucających się w oczy) elementów łazienki jest wanna. Wyjątkiem są tylko naprawdę duże łazienki, na które, jak wiadomo, nie każdy może sobie pozwolić.

Wanna pełni nie tylko funkcję kąpielową, ale też reprezentatywną. Nudna wanna oznacza nudną łazienkę, a wanna, do której aż chce się wskoczyć, sprawia, że cała łazienka, a nawet całe mieszkanie zyskują dużo na wygodzie, o prestiżu nie wspominając.

Dwuosobowa wanna Claudia z hydromasażem, zaprojektowana przez firmę Riho, jest najbardziej klasyczna spośród tych, które prezentujemy. Kształt przestrzeni kąpielowej przypomina toruńską Katarzynkę. Zaopatrzona w podgłówki pozwala na wyjątkowo wygodną kąpiel, vis-a-vis partnera.

Druga propozycja to wanna Alpha z serii Morphosis, zaprojektowana przez Pininfarina. Odznacza się niesłychanym designem i całą gamą dodatków, takich jak hydromasaż, chromoterapia, radio stereofoniczne. Do tego jest sterowana pilotem. No i jeszcze raz design - trzeba przyznać, kształt ma niesamowity!

Trzecia wanna to Blue Moon od Duravit - oszczędna forma i najprostszy z możliwych kształt przestrzeni kąpielowej wcale nie ujmują jej stylu. Wręcz przeciwnie - kwadrat, w który wpisano koło, w tym przypadku sprawia, że całość potrafi doskonale dopasować się do niemal każdej łazienki.

Polecane wideo

Komentarze (44)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2009 23:36
fajne, tylko ta wanna z wielkim oknem (3) jest trochę krępująca, szczególnie jeśli jest to okno na podwórko z widokiem na sąsiadów hehe : )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2008 13:28
Śliczne.komfortowe,genialne.....^^ Baardzo mi się pdoobają ;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2008 17:28
świetne są :D ktoś naprawdę miał ciekawe pomysł ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2008 20:16
Moja mama sprowadza takie towary, więc ja już dawno o tym wiem. Uwarzam , że są po prostu boskie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.10.2008 20:16
Moja mama sprowadza takie towary, więc ja już dawno o tym wiem. Uważam , że są po prostu boskie...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie