Zanim Książę zakochał się w Kate: Zdjęcia z dzieciństwa i liceum (BRZYDKIE KACZĄTKO?)

Księżna Cambridge przeszła na przestrzeni lat niezwykłą metamorfozę. Z niepozornej brunetki przeistoczyła się w prawdziwą piękność!
Zanim Książę zakochał się w Kate: Zdjęcia z dzieciństwa i liceum (BRZYDKIE KACZĄTKO?)
29.09.2011

Kate Middleton pojawiła się w życiu Williama właściwie znikąd i od razu zawróciła mu w głowie. Córka brytyjskiego biznesmena i stewardessy nagle ze zwykłej dziewczyny przeistoczyła się w ulubienicę paparazzich, którzy dokumentują każde jej wyjście.Para poznała się w 2001 roku w szkole średniej i od tego czasu jest praktycznie nierozłączna.

Wspólne imprezy do białego rana, wyjazdy na narty oraz wakacje na jachcie dodatkowo umocniły łączące ich uczucie, dlatego szybko stało się jasne, że zaręczyny Kate i Williama to tylko kwestia czasu. W końcu następca brytyjskiego tronu poprosił pannę Middleton o rękę, a 29 kwietnia 2011 cały świat mówił tylko o ślubie książęcej pary. Kate w końcu dopięła swego - została Duchess of Cambridge, a w przyszłości zajmie miejsce samej Księżnej Diany.

Kate middleton

Nastoletnia Kate jest skromna i naturalna. Na co dzień nosi szkolny mundurek, a po lekcjach przebiera się w wygodne, luźne swetry.

Kate middleton

W liceum Kate jest uwielbiana przez rówieśników. Lubi się wygłupiać i stroić żarty, dlatego wiedzie prym na każdej klasowej imprezie.

Kate middleton

W albumie rodziny Middleton aż roi się od zdjęć uśmiechniętej Kate, pozującej w towarzystwie szkolnych przyjaciółek.

Kate middleton

Najlepsza przyjaciółka Kate ze szkolnych lat, Gemma Williamson, uważa, że William to prawdziwy szczęściarz. - Trafił mu się prawdziwy diament - mówi w rozmowie z magazynem People.

Kate middleton

Swoją miłość do hokeja Kate pielęgnowała również na studiach. Regularne treningi widocznie wpłynęły na jej sylwetkę, która stała się w tamtym okresie nieco atletyczna.

Kate middleton

Kate pozuje do zdjęcia wraz z innymi studentami Uniwersytetu Św. Andrzeja.

Kate middleton

Podobno William zakochał się w Kate, gdy ujrzał ją kroczącą po wybiegu podczas akademickiego Tygodnia Mody. Jako wysoka brunetka, przyszła Księżna idealnie nadawała się na modelkę. A Książę od razu pokochał jej ciało!

kate middleton

Kate pozuje na wybiegu w objęciach kolegi modela. Burza brązowych włosów i idealne wymiary musiały zwrócić uwagę księcia Williama!

Kate middleton

Z lewej: 6-letnia Kate, jak każda mała dziewczynka, marzyła o byciu księżniczką. Nawet nie podejrzewała, że jej pragnienie kiedyś się spełni...

Z prawej: Jest 1998 rok, 16-letnia Kate rozpoczyna naukę w szkole z internatem.

Kate middleton

Po ukończeniu liceum Kate zrobiła rok przerwy w nauce i przeprowadziła się do Włoch. To zdjęcie zostało zrobione w 2001 roku podczas zwiedzania Florencji. Za kilka miesięcy przyszła Duchess of Cambridge miała poznać swojego Księcia z bajki!

Kate middleton

W 1991 roku Kate pozuje do klasowego zdjęcia, które dwie dekady później będzie oglądać cały świat. Koledzy ze szkolnej ławki wspominają, że księżna Cambridge była nieśmiałym dzieckiem. Dopiero jako nastolatka nabrała pewności siebie i stała się się przebojowa.

Kate middleton

Koleżanki ze szkoły średniej wspominają Kate jako czarującą i szczerą osobę. - Potrafiła zwrócić na siebie uwagę w bardzo dyskretny sposób - przyznają zgodnie.

Kate middleton

Już jako uczennica szkoły podstawowej Kate przejawiała duże zainteresowanie sportem - trenowała tennis oraz hokej na trawie, a po lekcjach uczęszczała na dodatkowe zajęcia organizowane przez Brownie Club. Wraz z młodszą siostrą Pippą rozwijała tam sportowe pasje, a także gotowała i chodziła na piesze wycieczki.

Kate middleton

Kate miała bliską paczkę znajomych, z którą spędzała zimowe ferie i letnie wakacje. W jednym z wywiadów zdradziła, że był to najlepszy czas w jej życiu!

Komentarze (48)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2012 06:39
upWvbV kydibaudpipa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2012 15:53
rwNv7r vhbwxhknnkpf
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2012 21:45
Hey, subtle must be your mddile name. Great post!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2012 00:20
A co w niej ładnego? Chłopieca sylwetka? - szerokie ramiona i wąskie biodra jak u faceta? zero kobiecych kształtów! ona jest aseksualna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2012 15:39
47Ecaj msoikwswrzul
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo