Nogi POLSKICH gwiazd: Grube, chude, zgrabne, krzywe (Która ma najlepsze?)

Pokazuję je na scenie, na parkiecie i na czerwonym dywanie. Eksponują kusymi sukienkami, podkreślają butami na imponujących szpilkach...
Nogi POLSKICH gwiazd: Grube, chude, zgrabne, krzywe (Która ma najlepsze?)
07.09.2011

Nogi to kolejna (po pupie i dekolcie) część ciała, na którą szczególną uwagę zwracają panowie. Idealne powinny być nie tylko szczupłe, ale także smukłe i starannie wyrzeźbione odrobiną sportu. Na świecie za współczesną ikonę w tej kategorii uchodzi Gwyneth Paltrow, której ciało jest perfekcyjnie proporcjonalne, a nogi doskonałe i posągowe. Kto zasługuje na trofeum w świecie polskiego showbiznesu? Papilotowy monitoring nóg polskich gwiazd przebiegł sprawnie, a jego efekty możecie podziwiać na kolejnych stronach!

sykut

Paulina Sykut - polsatowa pogodynka jest kobietą pewną siebie i chętnie eksponującą walory sylwetki do tego stopnia, że nawet przysięgę małżeńską składała w sukni mocno wyciętej z przodu. Niestety, mamy dla Pauliny złe nowiny - są w tym kraju lepsze nogi!

kożuchowska

Małgosia Kożuchowska - niebywale zgrabna i zawsze dobrze ubrana szybko stała się ikoną stylu na polskich salonach. Gosia ma się czym pochwalić!

socha

Małgosia Socha - to jedna z naszych ulubionych aktorek - miła, zawsze uśmiechnięta i bezpretensjonalna. Potrafi świetnie się ubrać i zamaskować każdą wadę sylwetki. Być może jej nogi nieco odbiegają od ideału, ale i tak nie możemy od niej oczu oderwać! 

gardias

Dorota Gardias - nic dziwnego, że jeszcze kilka lat temu zgarniała tytuły miss - jest śliczna i zgrabna, a jej nogom niczego nie brakuje. Z grona telewizyjnych pogodynek to ją Matka Natura najszczodrzej obdarzyła!

zielińska

Kasia Zielińska - niektórzy sądzą, że 13-ta edycja Tańca z Gwiazdami będzie należała właśnie do niej. Obawiamy się, że niezgrabne taneczne buty nie służą Kasi, ale intensywne treningi z całą pewnością wpłyną na jej sylwetkę pozytywnie.

cichopek

Kasia Cichopek - dla nas zawsze pozostanie Pyzą z M jak Miłość. Ostatanio ostro wzięła się za siebie, ale archiwalne zdjęcia pozostaną w sieci na zawsze i będą przypominać, jak to dawniej bywało...

kayah

Kayah - nigdy nie walczyła o trofea w konkursach piękności i wysokie pozycje w urodowych rankingach, a mimo to została twarzą popularnej linii kosmetycznej. Jesteśmy pewne, że mogłaby wystąpić także w reklamie bronzera do nóg, bo jej są znakomite!

krupa

Joanna Krupa - honorowa ambasadorka polskiego showbiznesu za Oceanem to właścicielka pięknej pary nóg - nie są ani za chude, ani zbyt umięśnione - idealne! Zazdrościmy!

popielewicz

Agnieszka Popielewicz - prezenterka Polsatu uwielbia pokazywać nogi, choć trochę im brakuje do statusu PERFEKCYJNE. Czasami odnosimy wrażenie, że są nieco koślawe.

kręglicka

Aneta Kręglicka - mimo, że 40-te urodziny ma już dawno za soba, nieodmiennie prezentuje się świeżo i młodo. Zawsze delikatnie opalona, smukła i doskonale wyrzeźbiona na siłowni udowadnia, że nie trzeba mieć rekordowo chudych pęcin, żeby mieć sexy nogi.

edyta górniak

Edyta Górniak - z jednej strony sprawia wrażenie osoby pozbawionej kompleksów, z drugiej... zdaje się regularnie odwiedzać salony medycyny estetycznej. Jej nogi nie są idealnie szczupłe, ale zgrabności nie można im odmówić.

rubik

Anja Rubik - niektórzy posądzają ją o stosowanie nieludzkich głodówek, inny uważają, że przesadza z ćwiczeniami. Nie ma wątpliwości, że Anja jest jedną z najchudszych modelek świata, ale nasza miłość do jej szczupłych nóg jest dozgonna!

ubrańska

Natasza Urbańska - była gimnastyczka, obecnie tancerka, piosenkarka i mama, w niedzielnym odcinku Tańca z Gwiazdami pokazała się w najlepszej formie. Nic dziwnego, że Janusz Józefowicz nie może oderwać od niej oczu! Nogi Nataszy to jedne z lepszych w polskim showbiznesie!

Polecane wideo

Komentarze (78)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 07:13
Wiersz psewrizy przypomina piosenkę. Opis prowincjonalnej stacji kolejowej. jednak w tle tej stacji jest pewien dramat autora, który jednak ma pomyślne zakończenie. Wiersz kwalifikuje sie na dobrą piosenkę
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 04:32
Wow! Great thniikng! JK
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 03:40
I'm shocked that I found this info so esilay.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2012 09:18
my3ipf khcjdsvaqhum
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2012 03:51
Me dull. You smart. That's just what I neeedd.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie