Top model. Zostań modelką: Dalsze losy finalistek (ZOSTAŁY GWIAZDAMI?)

Która z dziewczyn radzi sobie najlepiej w świecie mody, a o kim słuch zaginął?
Top model. Zostań modelką: Dalsze losy finalistek (ZOSTAŁY GWIAZDAMI?)
05.08.2011

Za kulisami tegorocznej, drugiej edycji Top model. Zostań modelką wiele się dzieje. Producenci zdradzili, że dziewczyny na castingi przychodzą bardziej zdeterminowane i gotowe do rywalizacji za wszelką cenę. Wiedzą, że program może otworzyć drzwi do kariery (także zagranicznej), co udowodniła Ola Kuligowska), więc są w stanie zrobić wiele, by zostać zapamiętanimi przez jury. Podobno jedną z najchętnej wybieranych strategii są próby wzruszenia komisji na wzór Pauliny Papierskiej, zeszłorocznej laureatki. Poprzednia edycja udowodniła jednak, że nie trzeba wygrać alby zaistnieć w modowym świecie. Komu się udało? Która z dziewczyn zyskała najwięcej? Sprawdźmy, co u nich słychać!

pszech swat

O nich słuch zaginął: Paulina Pszech, Magda Swat

piszczałka

Ania Piszczałka

Jej kalendarz pęka w szwach. Pokaz Zienia, Wolińskiego, Baczyńskiej, otwarcie salonu z Biżuterią, urodziny MTV i Fashion TV, Wasaw Fashion Street, sesja mody ślubnej, udział w akcjach charytatywnych, zdjęcia dla Gali – w życiu 19-latki z Gradówka sporo się dzieje, a Dawid Woliński chwali ją za zrzucenie kilku kilogramów i trzymanie się rygorystycznej diety śliwkowo-jogurtowej. Ania z modelki powoli przeistacza się w celebrytkę.

paulina papierska

Paulina Papierska

Mimo, że zaskarbiła sobie sympatię widzów TVN, świat mody jej nie pokochał. Już podczas kręcenia programu krytykowałaKorwin-Piotrowska – głównie za płochliwą osobowości, permanentny łzotok oraz brak znajomości angielskiego. Plany kariery pokrzyżowało Paulinie także trzęsienie ziemi w Japonii – dziewczyna miała lecieć do Tokio, ale nie zdążyła. W Polsce pojawiła się w sesji dla Glamour i na okładce magazynu (co było częścią nagrody za zwycięstwo w programie) oraz na pokazie Dawida Wolińskiego. Niestety ze wzrostem 1,72 i mało plastyczną twarzą prawdopodobnie świata mody nie zawojuje, choćby angielski miała w małym paluszku.

ola kuligowska

Ola Kuligowska

Ulubienica Marcina Tyszki. Jako pierwsza z zeszłorocznych finalistek poleciała na zdjęcia do Hiszpanii, gdzie pod czujnym okiem polskiego fotografa pozowała dla magazynów Telva i Cosmopolitan. Sesje ukazały się na początku tego roku. Obecnie możemy ją podziwiać w kampanii reklamowej Ochnik. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że za pokaz dostaje średnio tysiąc złotych, którym nie musi dzielić się z agencją. To prawie dwa razy więcej niż jej mniej znane koleżanki po fachu. Kwota może nie jest astronomiczna, ale jak na jeden wieczór pracy, bardzo dobra.

kasia smolińska

Kasia Smolińska

Co prawda odpadła przed finałem, ale jej uroda i siła przebicia zostały dostrzeżone przez władze TVN, które szybko zaproponowały jej pracę – najpierw w TVN Style, teraz przy produkcji drugiej edycji programu. Do jej obowiązków należy przeprowadzanie mini wywiadów z uczestniczkami i przygotowywanie relacji zza kulis. Podobno radzi sobie świetnie, czego efekty zobaczymy we wrześniu w telewizji.

szulawiak

Marta Szulawiak

Była tancerka erotyczna miała w tym roku polityczne ambicje. Mimo, że jej inteligencję wychwalał sam Ryszard Kalisz, tygodnik Wprost zmieszał ją z błotem na okładce. Szulawiak została usunięta z list z SLD, ale gorycz politycznej klęski skutecznie osłodziła jej wiadomość o ciąży.

lewicka

Weronika Lewicka

Zajęła w programie piąte miejsce. W drugiej edycji towarzyszy za kuliasami Michałowi Pirógowi, zastępując Magdę Mielcarz. Od czasu zakończenia zdjęć w zeszłym roku zyskała nie tylko medliany rozgłos, ale i kilka nadprogramowych kilogramów. Jesteśmy pewne, że jako nastolatka „po przejściach” będzie służyła wsparciem stawiającym pierwsze kroki w toksycznym showbiznesie dziewczynom.

zula walkowiak

Zuza Zula Walkowiak

Najbardziej kontrowersyjna uczestniczka show. Po zakończeniu swojej kariery w programie nadal pojawiała się w mediach za sprawą swoich często wylgarnych i obraźliwych wypowiedzi. Obecnie chwali się, że „leży w pieluszce” po fatalnym wypadku, jakiemu uległa kilka dni temu. Przebieg hospitalizacji relacjonuje w internecie.

emilia pietras

Beata Szarłowska, Nicole Rosłoniec, Emilia Pietras

Beata Szarłowska została twarzą marki Viceversa, Nicole Rosłoniec pojawiła się w kampanii CROPP, a Emilia Pietras (na zdjęciu) jest twarzą interenetowego butiku FullOfStyle.

jedziniak wesołowska

O nich słuch zaginął: Pamela Jedziniak, Sonia Wesołowska

Polecane wideo

Komentarze (55)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 10:07
Paulina Pszech ostatnio wystapila w klipie grupy PEWEX do utworu "Tap madl /Mam Yorka"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2011 12:21
6cWevU gpcbcyvefuny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2011 06:31
That's not just the best ansewr. It's the bestest answer!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2011 09:31
ts9mSV csseijljufzp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2011 22:03
Real brain power on dslipay. Thanks for that answer!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie