Mucha - prowokatorka, czy upadła gwiazda?

Po powrocie z USA jest jeszcze bardziej rozwydrzona niż do tej pory. Jakie są granice jej autopromocji?
Mucha - prowokatorka, czy upadła gwiazda?
09.09.2008

Ania Mucha powróciła po roku doszkalania talentów aktorskich w USA i od razu zrobiła mocne wejście. Zaczęła od ekshibicjonistycznej rozmowy z byłym chłopakiem, Kubą Wojewódzkim w jego show. Były łzy, osobiste docinki, Ameryka w najczystszej postaci. Potem zaprezentowała swoje wdzięki w sesji dla „Glamour" - zdjęcia z założenia szokujące, wyszły mało smacznie.

W sobotę Ania dała kolejny popis. Jako jedna z gwiazd próbuje pokazać, że nadaje się na wokalistkę w programie „Jak oni śpiewają". To, że Mucha śpiewa cienko, wiadomo po jej słynnym duecie z Dodą. W programie było podobnie.

Zamiast talentem, aktorka próbowała zaszokować swoim strojem. Podczas wykonywania piosenki „Boys, boys, boys" dodatkowo obnażyła piersi. Pod marynarką miała ukryty T-shirt z nadrukiem obfitego biustu. Miało to nawiązywać do teledysku gwiazdy disco lat 80.

Producenci postanowili zrobić z Muchy Miśka Koterskiego 4. edycji show. Aktorka wielokrotnie zaznaczała w wywiadach, że śmieszy ją gwiazdorowanie. Jak widać, w walce o popularność łatwo można zmienić front i zacząć grać tak, jak zagrają.

Polecane wideo

Komentarze (144)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2009 20:08
Nie podobało mi się jak Anka Muchal tańczyła. Uważam, że Natasza zaprezentowała przepiękny taniec za który to ona powinna zgarnąć nagrodę główną. Mucha natomiast szczerzy kłyki, ma poparcie jakiejs bogatej osoby, która z pewnością wysłała ogrom smsów, żeby 'wytresowany piesek' wygrał. Łzy nie były szczere, była taka pewna, że wygra ..aż się rozpłakała ze szczęścia - pod płaszczykiem wzruszenia. Dużo by pisać...szkoda, że taka marna gwiazda z Polski. Pozdrawiam mimo to.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2009 20:01
O rany ONA WYGRAŁA??????????NIESŁUSZNIE...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2009 19:59
oszust jeden!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2009 19:56
Mucha hmm chyba brzydki szerszeń!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2009 19:55
Wielka przepaść miedzy Nataszą i Muchą. Mucha nic sobą nie reprezentuje - tylko GŁUPA. A Natasza utalentowana, super dziewczyna, tak pięknie tańczyła aż przykro, że nie wygrała.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie